Jump to content

nabízím Programátor, grafik


Moky

Recommended Posts

Dobrý den,

pokud by někdo z Vás měl zájem udělat grafiku, logo nebo udělat web, tak Vám tyto služby nabízím. 

 

Nebudu se zde sáhodlouze vypisovat, protože veškeré informace naleznete na mém webu: http://www.mblazek98.cz

Pokud by se někdo rozhodl využít mých služeb, kontaktujte mne prosím na e-mail, který mám uvedený na webu -> [email protected]

 

 

Michal

Edited by Moky
Link to comment
Share on other sites

Já se na ten web bojím jít, takže se asi budeš muset rozepsat tady :)

Omlouvám se, zadal jsem chybně URL adresu, nyní by mělo být již vše v pořádku.

Link to comment
Share on other sites

Své znalosti bych raději nevyjadřoval v procentech, to je trochu zavádějící. Raději by jsi měl použít - pokročilý apod. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pokud nemáš reference, tak to tam nepiš, že žádné nemáš. Napiš pouze pokud máš. Je to kontraproduktivní

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Navážu tady na refův příspěvek. Nejenže je hodnocení sám sebe procentuálně je neskutečně zavádějící ale ani já a mám pocit že ani qwer nebo kdokoliv by si troufl tvrdit že pawn znám na 100%. A zeptám se MySQL 30% znamená že s jiným databázovým serverem si neporadíš ? BTW co dělá databázový server mezi programovacími jazyky ? BTW HTML&CSS 50% ? Jo je to vidět . Web v tabulkách frčel před 10 lety

 

 

BTW ted jsem si všiml že tam máš Pawno takže to chápu ... Ten editor znám taky hodně dobře

Link to comment
Share on other sites

Mně tedy příjde už zavádějící ta doména s číslem, ale to už je asi jen můj názor. Prezentovat své znalosti v procentech je hloupost, stejně tak jako si plést pawn a pawno(když už o tom někde píšeš), jestliže chceš tvořit weby na nějaké úrovni nebylo by od věci se kouknout na HTML5 elementy, obsah hlavičky(meta tagy) a také nějaký základ jak funguje responsivita na webu. Také je pro začátek dobré si vyhnout úplnému používání tabulek(to proto, aby jsi z toho později neměl zlozvyk je dávat všude). K tomu všemu píšeš, že děláš grafiku, na což tvůj web tedy rozhodně nevypadá, tak si projet třeba nějaké styly designu(material, flat atd.).

 

Na závěr bych rozhodně doporučil se prvně snažit aspoň udělat někomu něco zadarmo, nebo vypracovat nějaký svůj projekt na portfolio a poté třeba s referencema hledat zakázky na webtrhu, nebo něco v podobném stylu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...