Jump to content

gamemode Prison Area51


Danny

Recommended Posts

No hrál jsem tam chvilku jeden utěk....A nevím jak dlouho jsi na tom dělal ale já osobně tam vidím práce tak maximálně na dvě tři hodiny včetně mapování... 

 

Utěk : To je tak směšně jednoduchý... Navíc je to i otravný protože utěk je pořád stejný : Přeskočit plot > Nasednou do auta > Kamarád > Letiště > Auto  > Chatka...Kamarád   chatka jsou pořád na stejném místě. Je to nudné

 

Potřeby : Já nevím teda ale když hraju proběhne odečet potřeb mám tedy 90 všechny a v zápětí umřu ale potřeby se neresetují a podle RP bych měl být uplně jiný vězeň ... ale pořtřeby zůstavají stejné i po utěku...

 

Na mě to prostě působí dojmem módu který byl splácanej za dopoledne..

 

Chtělo by to víc možností utěku. Nějaká kanalizace třeba a podobně skryté cesty... Potom toho kamarada bych šoupl do jekéhokoliv z tisíce domů v LV.. To samé chatku bych udělal trošku na random...

 

Do toho letadla bych nastavil drunk level at to neni tak primitivně jednoduché

 

Wow, presne toto som potreboval, diky za skvele navrhy, do dalsieho updatu vela z tychto zrealizujem.

 

Inac dnes bol na server pridany prvy vecsi update, bolo opravenych velmi vela bugov, pridane dve novinky a par zmien, mozete si ho precitat tu:

http://vortex-servers.eu/viewtopic.php?f=8&t=15

Link to comment
Share on other sites

Podľa mna tento mód ma potencial z toho hladiska že pfr už každého omrzelo (aspon tak to vyzera) a časom sa fixuju bugy a pridavaju nove veci čož je super.

Zatial je len 1 utek čož je nevýhoda ale dúfam že ich budu viac. Taktiež by bolo dobre mať lepšiu mapu, nie stale na tom istom mieste ale celkovo je to dobry mod :)

Link to comment
Share on other sites

Chcem vam dokazat, ze to s modom myslim naozaj vazne, tak chrlim updaty jeden za druhym, vcera bol update, ktory bol v znameni bugfixov, dneska tu mame update noviniek a zmien, to, co sa zmenilo si mozete precitat tu:

http://vortex-servers.eu/viewtopic.php?f=8&t=15

 

Slubujem vam, ze to nevzdam a budem v takomto intenzivnom vylepsovani aj nadalej pokracovat, dam do toho vsetko, aby sa vam to pacilo.

Link to comment
Share on other sites

"Pridaný príkaz /givescore, pomocou ktorého si väzňi môžu posielať body." Tohle je podle mě blbost, aby si hráči posílali body. Ať si každý hráč vydělá vlastní. Takhle kdo má 10k a dá 5k dalšímu hráči, tak to bude takové na nic, protože bude dost dozorců. To je jen můj názor...

Link to comment
Share on other sites

Tak chvilku jsem tam dnes brzy ráno ještě hrál. No a hned při připojení mě překvapila jedna věc:

 

 

score%20prison%20area51.png

 

 

 

Mám tam nahráno sotva 50 minut a zde mi píše 2 hodiny a 1/2 ? Vážně? Další, body. Měl jsem přes 300 bodů nahráno a teď mám 0? Co to má zase znamenat? Další věc při splňování útěku mě zarazila (sice nedůležitá věc, ale nenormální :d), 2 SandKingy na střeše... Proč tam jsou, má to nějákej účel?

 

 

sandgingyserfdswq.png

 

 

 

Nechápu... Každopádně ještě tu mám poslední věc... Včera když jsem se odpojil, měl jsem potřeby snížené cirka jako na obrázku, dnes jsem se připojil a mám je plné? Jakože cože? Nahlasil jsem ti zde pár věci co mi na serveru přijdou buď zbytečné nebo je to chyba, jukni na to :).

Link to comment
Share on other sites

Tak chvilku jsem tam dnes brzy ráno ještě hrál. No a hned při připojení mě překvapila jedna věc:

 

 

score%20prison%20area51.png

 

 

 

Mám tam nahráno sotva 50 minut a zde mi píše 2 hodiny a 1/2 ? Vážně? Další, body. Měl jsem přes 300 bodů nahráno a teď mám 0? Co to má zase znamenat? Další věc při splňování útěku mě zarazila (sice nedůležitá věc, ale nenormální :d), 2 SandKingy na střeše... Proč tam jsou, má to nějákej účel?

 

 

sandgingyserfdswq.png

 

 

 

Nechápu... Každopádně ještě tu mám poslední věc... Včera když jsem se odpojil, měl jsem potřeby snížené cirka jako na obrázku, dnes jsem se připojil a mám je plné? Jakože cože? Nahlasil jsem ti zde pár věci co mi na serveru přijdou buď zbytečné nebo je to chyba, jukni na to :).

Sandkingy na streche služia na event Derby

Link to comment
Share on other sites

Mod prekopem od zakladov, zmenim jeho nazov aj povodny plan, uz coskoro zalozim novu prezentaciu aj s oficialnym serverom. Uvidime, ci praca v tyme prinesie lepsie vysledky.

 

PS: S botami si u nas uz nezahackujete.

Edited by Danny
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...