Jump to content

Prosím Pomožete mi ?


palec456321

Recommended Posts

Ahoj rad by som si zakupil rze 8 legalnu ale neviem kde a od koho prosim poradte mi dakujem 

Za prvé NEPREDÁ TI JU 

Za druhé skusiť môžeš: ATomas (ale aj tak ti ju nepredá)

Za tretie načo pre boha ti to je ? SI radčšej zaplať Pawnera.Alebo to skus sám Pawn(PAWNO) je najlahší programovací jazyk

Všetký základne odpoveďe tu máš :-)

Edited by eXpresS
Link to comment
Share on other sites

Promiň za možná hloupý dotaz, ale..

 

-  proč si chceš něco kupovat ? Pokud se ti líbí rze tak proč prostě nejdeš na oficiální server a nehraješ :)

-  pokud je to o tom že bys chtěl mít svůj server,tak bych doporučil si spíš skusit nějáký ten mod udělat,něco originálního :) A pokud ne tak bych se nato vyprdnul ... Zvlášt cpát peníze do rze která je dneska na každém druhém serveru navíc s návštěvností 0/50 - 200 :) A moc nevím k čemu by si chtěl mít server na kterém nikdo nebude hrát :)

 

Ps: Neber to zle , je to jen můj názor a možná tím ušetříš pár korun na nějáký vlastní a třeba i úspěšný projekt :) A buď v klidu,v pawn se ze začátku nevyznal nikdo z nás :) Buď se to musíš naučit a nebo to nechat plavat :)

Link to comment
Share on other sites

To je problém všech co začínají..

Vzdát se protože nevědí kde začít..

Zas podle mě nečekej že hned uděláš perfektní mod ale musíš se nějak posouvat.

 

K Topicu:

Zkus napsat autorovi ATomas na tomto forum.

 

Ovšem dívej.

Ty si myslíš že když si zakoupíš RZE tak že tam budeš mejt hned tolik hraču co je na superpařbě..

No to nevím.

Lidi už maj něco oblibeného a jen kvuli nečemu stejnému někde jinde se nato nevykašlaj :d

Maximalně ještě zaplatit ATomasovi at všem co dostanou BAN to hodí IP na tvůj server :d

 

Ale fakt hele zkus začít v pawnu..

Zapoj fantazii..

Kde začít ?

Co třeba Registraci ?

A pak třeba Povolaní

A takhle se posouvat dále.

Link to comment
Share on other sites

Nwm preco mi to neslo ked napisem ten prikaz zak nepremuestni ma ani nic nenapise do chatu ani nic ale na inom servery mi to fungovalo

Nwm preco mi to neslo ked napisem ten prikaz zak nepremuestni ma ani nic nenapise do chatu ani nic ale na inom servery mi to fungovalo

Link to comment
Share on other sites

Zacit registraci.. opravdu?:d:D

Na registraci potrebujes pokrocilejsi znalosti a ne jen znalost zapnuti pawno.exe

Potrebujes hashovani hesla, prace se soubory a dialogy a mnohem vice. Toto mi Polisi neprijde jako dobra rada pro novacka :(

Link to comment
Share on other sites

Zacit registraci.. opravdu? :d:D

Na registraci potrebujes pokrocilejsi znalosti a ne jen znalost zapnuti pawno.exe

Potrebujes hashovani hesla, prace se soubory a dialogy a mnohem vice. Toto mi Polisi neprijde jako dobra rada pro novacka :(

le. DOF2 má hash. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechapem tomu takze 10 eur je malo na gm ?

 

skutečně nevím, zda si děláš srandu. 

 

- celý gamemod vyjde třeba na 400 euro.

- nekvalitní gm seženeš i od 100 euro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...