Jump to content
  • 0

pomoc Crash při načítání objektů (připojování)


MejroCZ

Dotaz

Dobrý den,

Jsem začínající pawner a pracuji na svém vlastním módu.

Při novém updatu (přidání několika objektů asi 100) mi hra po připojení vypíše pár erroru které asi znamenají že klient neunese tolik objektů.

Viz.  http://youtu.be/Dcn0CUV7aj0

Na serveru je 582 objektů.

 

Potřeboval bych poradit co s tím mám udělat aby mi jel normálně server tak jak má :/

Dělá to i ostatním hráčům.

 

Děkuji za každou radu.

 

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Buď používáš objekty, které crashujou běžně (garážové dveře, spray tagy, etc.) nebo mixuješ streamer a createobject. Klient snese kolem 1000 objektů najednou, takže počet by neměl být problém.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Buď používáš objekty, které crashujou běžně (garážové dveře, spray tagy, etc.) nebo mixuješ streamer a createobject. Klient snese kolem 1000 objektů najednou, takže počet by neměl být  

Asi ano, Začlo to crashovat poté co jsem použil nové objekty 0.3.7 RC4 (hory) a nebo RC1 rovnou trávu atd..  http://gamerxserver.com/forum/showthread.php?21-Objects-by-Category

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To je bezna praxe ze v gta se nejake kombinace objektu nesnesou a proto to crashne. Zjistit jake kombinace se da asi jenom tak, ze ty objekty budes vytvaret postupone a budes si do chatu vypisovat id vytvoreneho objektu a az ti spadne hra, tak pujdes do chat logu a tam zjistis u jakeho objektu ti to vypsalo warning, tak ten objekt smazes. Tento problem by se dal obejit i streamrem, akorat to pak ty objekty ktere si navzajem vadi nesmi byt blizko u sebe. Hlavne streamer nema smysl pokud tech objekt ufakt nemas vic nez 1000.

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak děkuji za rady :) Server je založen na stuntech, dráhách a atd. 

 

To je bezna praxe ze v gta se nejake kombinace objektu nesnesou a proto to crashne. Zjistit jake kombinace se da asi jenom tak, ze ty objekty budes vytvaret postupone a budes si do chatu vypisovat id vytvoreneho objektu a az ti spadne hra, tak pujdes do chat logu a tam zjistis u jakeho objektu ti to vypsalo warning, tak ten objekt smazes. Tento problem by se dal obejit i streamrem, akorat to pak ty objekty ktere si navzajem vadi nesmi byt blizko u sebe. Hlavne streamer nema smysl pokud tech objekt ufakt nemas vic nez 1000.

Skusil jsem to a doopravdy to pomohlo :) Měl jsem dvě hory u sebe a to byl asi ten problém.

Jinač server je na verzi 0.3.7.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...