Jump to content

gamemode [DM] World Of Shooting


Woody

Recommended Posts

Zdravím uživatele pawna, představuji Vám nový mod s názvem World Of Shooting.

 

Datum vydání: 1.5.2015

Typ GM: DM (později možná i TDM)

Jazyk: SK

Počet řádků: cca 3000 ke dni 1.5.2015

Autor: LYRIcS

Produkce: WooDy

 

IP: 93.91.250.147:27487

 

 

co jde?

Prosté střílení raket z auta pomocí LMB/L.ALT. 

Každý začíná s bílým infernusem.

Za každého střeleného hráče dostáváte 1 bod a 500$. Za body si můžete odemknout další vozidla. Za $ můžete využít příkazy na opravu auta nebo vrácení auta zpátky na kola. 

 

Seznam dostupných vozidel ve hře:

1. Infernus - má každý na začátku hry s 0 body a 0$.

2. Bullet - automatické odemčení při dosáhnutí 20-ti bodů.

3. Phoenix - automatické odemčení při dosáhnutí 40-ti bodů.

4. Cheetah - automatické odemčení při dosáhnutí 75-ti bodů.

5. Turismo - automatické odemčení při dosáhnutí 130-ti bodů.

6. Policejní auto- automatické odemčení při dosáhnutí 175-ti bodů.

 

(Pohyb při výběru aut pomocí šipkami)

 

Příkazy:

/admins - Zobrazí on-line adminy

/vf - Převrácení vozidla zpět na kola za 10 000$ - Jednorázové

/vr - Kompletní opravení vozidla za 10 000$ - Jednorázové

/pm - Odeslání soukromé zprávy hráči

 

(/help - Dostupné v dalším updatu)

(/cmds - Dostupné v dalším updatu)

 

Seznam map:

Prozatím se hraje na těchto mapách: Letiště LV, Letiště SF, Letiště LS.

Doba jedné mapy je 7 minut, pak následuje vyhlášení nejlepšího střelce a  změna mapy.

 

Screens:

 

sa_mp_002.png

 

sa_mp_001.png

sa_mp_007.png

Link to comment
Share on other sites

Pěkný mód, ale příjde mi že na tento způsobem se dělá čím dál tím více módů, no každopádně hodně štěst! ;)

Hodnotím: 7/10

Čím dál více modů? V CZ/SK scéně je, pokud vím, jen jeden. (Když nepočítám ten Om3nův hokus pokus). Když to porovnám s tvorbou FreeRoam modů a RolePlay modů, WOW, sakra rozdíl. Je to naprosto originální mod v Beta verzi, který se bude nadále vyvíjet.

 

 

co od toho cakas?

Na MTA to mělo veliký úspěch. Co to nezkusit v SA-MP?

Link to comment
Share on other sites

Čím dál více modů? V CZ/SK scéně je, pokud vím, jen jeden. (Když nepočítám ten Om3nův hokus pokus). Když to porovnám s tvorbou FreeRoam modů a RolePlay modů, WOW, sakra rozdíl. Je to naprosto originální mod v Beta verzi, který se bude nadále vyvíjet.

 

Jo ? a co od Dawe,netopper, to už máme 2 servery, kdybych hledal určitě by se nějaké ještě našly :)

Link to comment
Share on other sites

originalny nieje kedze to v czsk uz ovladlo ntp so svojim serverom. Cele je to tak jednoduche ze to kludne mohla byt minihra vo freeroam mode.

V jednoduchosti je krása. Je pravda, že nejznámější server s tímto typem modu má NTP, o tom není pochyb, alespoň budu konkurence.

 

 

Jo ? a co od Dawe,netopper, to už máme 2 servery, kdybych hledal určitě by se nějaké ještě našly :)

Tak pardon, 2-3 servery.

Link to comment
Share on other sites

Nic moc, v anglické scéně je to běžná věc... V české je už taky dostatek serverů(Asi 3 servery)

 

A až tak velký úspěch to nemá, neboť na vašem serveru je 0 hráčů a na ntp serveru to samé...

 

Myslím si, že tohle už většinu hráčů omrzelo a nebude to mít už nikdy takový úspěch jako dříve...

 

GL

Edited by Expertik
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Taky si myslím, že tento mód nebude mít tak velká úspěch... Dříve jsem tam hrál ale to bylo max týden a pak mě to omrzelo... Ale jinak dobrá práce :)

Takže přeji Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Byl jsem tam a líbí se mi to :) ale mám pár výhrad ohledně cheatu :) není tam ani základní Anti cheat..takže si muzu pridávat peníze jak chci , speedhack, nesmrtelnost, a další věci co dokáže sobeit :) 
Ale jak jsem řekl líbí se mi to :)

Link to comment
Share on other sites

Byl jsem tam a líbí se mi to :) ale mám pár výhrad ohledně cheatu :) není tam ani základní Anti cheat..takže si muzu pridávat peníze jak chci , speedhack, nesmrtelnost, a další věci co dokáže sobeit :) 

Ale jak jsem řekl líbí se mi to :)

Antimoneycheat by tam měl být, ale to ostatní tam ještě není. Díky za připomínku :-). Tohle je prostá kostra modu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...