Jump to content

gamemode San Fierro Life 1.0


Polisek

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Dobre kľud, ak sa vám to nepáči tak prosím - každému sa páči niečo iné... Nemusí sa to tu ďalej rozoberať, zbytočne tu vzniká hádka a dopadne to ako pred pár mesiacmi s DaNeXom

Link to comment
Share on other sites

Nič. 0 bodov, totálny hnus. Už prvý dojem ako som sa pripojil - hnus (napr. textdrawy katastrofa,..) sorry.

Keby že to mam hodnotiť tak 0/10 (keby to je možné tak to ide do mínusových hodnôt)

 

Z popisu tiež katastrofa, nič nové, všetko čo si napísal do popisu tak by som dokázal nájsť aj na tomto fóre.

Nechápem ako ľudia ktorý to vôbec nevedia môžu byť "helperi" (ak sa jedná o PAWN), sorry, cele zle.

 

Promin že tak velice zasahuji do tvého velmi krásné ho příspěvku ale docela ti ujela pointa skupina helperu jak už zde psal kolega výše nademnou my tu nejsme POUZE NA JEDNU věc ale máme mnohem více ukolu tak nevim co tu pleteš že by neměl vypadat takhle helper když má pomáhat v okresu Pawn,ano máš pravdu my jako helpeři se starame o sekci help pomoc s pawn ale jak už jsčm psal není to náš jediný ukol a taky nevidím duvod někoho takhle obvinovat nebospíše se navážet,každý mod hold někde musí začit.

 

Byl bych rád kdybychom se vyhly pod mojím příspěvkem Off topicu moderatoři by neradi upozornovaly,Děkuji..

Link to comment
Share on other sites

Proč do toho taháš VL? Vůbec o něm nebyl a řeč. Tak nebo tak první verze byla ještě z roku 2010 snad :d A vůbec jak ty můžeš něco takového psát když v pawnu kopíruješ cca 2 měsíce? :d :d :d

Ještě poslední věc.

 

Nevím co máš stím že něco kopíruji.

Když jsem začínal v pawnu před 8 měsíci neříkám že jsem něco nezkopíroval z tutorialů.

 

Ale v tomhle modu není nic zkopírované a nevidím důvod na tvoje narážky.

 

Pokud mě nemáš rád fajn.

Pokud chceš jen kritizovat moje práce fajn.

 

Ale nevím co máš proti mě stím že furt něco kopíruji.....

Z cizího modu jsem nikdy nic nukradl a nepřebral.

 

Maximalně jsem upravil mod Street Life jednou pro kámoše.

Autora jsem ponechal.

 

A mod Street Life jsi upravoval i ty.

 

 

(Ale pro moje servery jsem nikdy nic ani neupravil)(Max zlepšil pár FilterScripty)

Řekl bych že hádky mužem ukončit.(tečka)

Link to comment
Share on other sites

Já se pouze vyjadřuji k módu a osobě jménem Polis, pokud s tím máte problém tak to je vaše chyba.

Aby to nebylo podle vás off topic tak moje hodnocení zní:

 

hnus

Link to comment
Share on other sites

Já se pouze vyjadřuji k módu a osobě jménem Polis, pokud s tím máte problém tak to je vaše chyba.

Aby to nebylo podle vás off topic tak moje hodnocení zní:

 

hnus

Díky za Komentář.

 

Stejně nechápu proč si to tak rozebíral

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...