Jump to content

ostatní Prosím pomôžte rýchlo


Fr0st

Recommended Posts

Ahojte mám mobil Samsung galaxy ace a nainštaloval som si dnes hru s obchod play. Nainštalovala sa v poriadku ale keď som spustil hru telefon sa reštartoval a teraz nejde. Nieže nejde ale keď ho zapnem tak furt sa zobrazuje logo samsung a logo T-Mobile dookola. Prosím vás pomôžte mi. Ten telefón potrebujem. Vďaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

je to overená hra? mohla obsahovať vírus.... každopádne by si s tým mal ísť za technikom .. 

Link to comment
Share on other sites

Tak hádam na google play sú len overené hry.. Trebalo by celý systém preinštalovať ale neviem ako pretože sa nemôžem dostať do telefónu .. Prosím nejaké rady aby som nemusel ísť k technikovi. Mobil rýchlo potrebujem

Link to comment
Share on other sites

Tak hádam na google play sú len overené hry.. Trebalo by celý systém preinštalovať ale neviem ako pretože sa nemôžem dostať do telefónu .. Prosím nejaké rady aby som nemusel ísť k technikovi. Mobil rýchlo potrebujem

 

Zkus nahodit bios nebo jak se tomu nadává pomocí stisknutí pár tlačítek při spuštění a tam dej vymazat a vrátit do původního stavu.

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze BIOS na androide neexistuje, kedze BIOS sa pouziva u PC, nie u mobilovych architektur.
*Musel som edit, lebo predtym to vyzeralo strasne :DD

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze BIOS na androide neexistuje, kedze BIOS vymysleli u IBM a je domenou PC, nie ARM architektur ako na mobiloch.

 

Ale já to tak nemysle -_- Já myslel tu píčovinu před spuštěním :d :D Něco jako máš ve linuxech možnost opravovat kompl než se spustí system...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Na google play a overené hry? :d si robíš srandu nie? je tam asi 1 000 000 hier z toho overených je možno 100 000 google play je čo sa týka tohto na tom najhoršie... 

Link to comment
Share on other sites

No tak je to ptm naprd. Nuž nejde to ani s tou kartou. Ďaľšie nápady nejaké máte ? Ja som s toho nanervy. Potrebujem ten telefón.

Link to comment
Share on other sites

Samozrejmě že je tu řešení. Musíš flashnout novou rom nebo defaultní.

-> Pro sony je takova appka s kterou se fleshne originalni romka -> propojis do flash modu.

-> Pro samsung musi byt něco podobného

 

Zkus toto https://www.youtube.com/watch?v=EJ6rF3yYW84

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

pomaly by si sa mal s tým mobilom lúčiť... ja si stále myslím že ostáva len jedna možnosť! 

1) Daj ho do servisu!

Link to comment
Share on other sites

pomaly by si sa mal s tým mobilom lúčiť... ja si stále myslím že ostáva len jedna možnosť! 

1) Daj ho do servisu!

 

Tak to si myslíš blbě.

 

Říkam ti : Hledej na googlu a na xda-developers; také musíš smáčknout správnou kombinaci tlačítek aby tě to připojilo do flash modu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

zastávám se že servis není potřeba, měla jsem podobný problém a jen jsem ho hodila do továrního ... u htc při spouštění držet tlačítko pro snížení hlasitosti . ale nevím jak u samungu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, stalo se mi vlastně úplně to samé.. Je to vlastně že ti to z rootu vymazalo všechny data (systém) a tak to nemá z čeho načítat. Pro opravu si musíš stáhnout systém (přesný název bohužel už nevim). Nahrát na SD přes něco jinýho než mobil. Jít do recovery modu ("BIOS") a instalovat tam ty .zip archivi :) Snad ti to pomůže. Když jse to stalo mě tak mi to chvilku dalo ale Googluj a spravíš to aj bez servisu :). Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Pokud nepřipojí mobil k PC jen težko přeinstaluje ROMku protože tu prvně musí nahrát do rootu telefonu navíc než může přeinstalovat ROM musí mít rootnutej mobil a na to potřebuje taky připojení k PC nebo aspon wifi.. Vyděl bych to  boužel na toho technika..

Link to comment
Share on other sites

Kdyz se to stalo me tak sem na SD nahral universal g root. Potom sem stahl system a dal na SD a nainstaloval sem ho pres recovery mode ;) Stalo se mi to samé ;) a WiFi ani nepotrebujes..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...