Jump to content

Facebook hra


Huzy

Recommended Posts

Tiež by som mal záujem poslať hru na Facebook.. len sú nejaké obmedzenia? ako vôbec sa tam dávajú a platí sa za to niečo?  

 

Lebo rád tvorím hry pre PC/PS3 ,.. A chcem to skúsiť aj na FB . :)

 

Díkes. 

Link to comment
Share on other sites

Pokud se nemýlím tak je to vlastně jedno jestli java/flash/html5. Nijak jsem to nezkoumal ale měl by to být vloženej rámec z nějakého webu zobrazující se na facebooku

Link to comment
Share on other sites

Tiež by som mal záujem poslať hru na Facebook.. len sú nejaké obmedzenia? ako vôbec sa tam dávajú a platí sa za to niečo?  

 

Lebo rád tvorím hry pre PC/PS3 ,.. A chcem to skúsiť aj na FB . :)

 

Díkes. 

Vážně?  :rofl:  Mohl by si mi zprezentovat aspoň jednu tvoji hru na PS3?  8-)

Link to comment
Share on other sites

Za čo dostali za nápad ban? Ide Vám to .. ale vážne. Ja mam podpísanú zmluvu, takže nemôžem len tak postovať Screene, ešte ich dostanú mediá a to ešte mi chýba. :) Ale jeden tu môžem dať.. --->> :) A nie, ne ni to Crysis 3.

 

Ináč som profesionálny modelár (designer hier) pre PC/PS3. 

 

http://postimg.org/image/4wpyv4ry5/

 

Dúfam že sa bude páčiť!

Link to comment
Share on other sites

Tolko sa nenasmejem ani na dobrom vtipe.

 

1. s hrou Crysis 3 to nemá nič spoločné.

2. Keby si nevedel šéfko, tak Crytek vydalo Cryengine 3.. na ktorom beží aj Crysis 3.

3. a áno, vytviril som to ja. Autorské práva neporušujem.. lebo nie sú žiadné. Ked chcem hru pustiť na verejnosť za peniaze.. stačí podpísať s crytek zmluvu a máme to.

 

A nemusíš ani dakovať za vysvetlenie. Nemáš zač.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tahle stupidní fotka Crysis 3 není důkaz, ukaž normální screen a nehraj si na machra když nejsi a asi ani nic nemáš

Link to comment
Share on other sites

Toto neni Crysis 3.. Ako v živote som nehral CRYSIS 3, ale tam taká mapa nie je. Je to naša osobná hra ktorá sa bude predávať pre Playstation network (3 a 4). :)

 

A Akú fotku? ved som pridal normálnu fotku našej hry.

Link to comment
Share on other sites

No banán by som si dal.. prosím taký troška žltý a zelený. Dakujem.

 

A kto je thescript a majkyroot? .. že by som mal poznať?

 

Vy ste chceli obrázok našej úžasnej hry, tak sa teraz nesťažujte..

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

trochu OT: to čo je na obrázku je (asi) naozaj jeho mapa, lebo CE3 SDK(CryEngine3) je voľne dostupný na stiahnutie a vňom je aj editor máp v ktorom si môžete vytvoriť vlastnú(nič zložité), ale to ostatné ako "zmluva s niekým, bude sa predávať na PSN..." :rofl:
Jano: takže ty si profesionálny modelár? tak nám amatérom popíš v akých programoch pracuješ, čo v ktorom robíš a poprosím čo najdetailnejšie, aby bolo naozaj vidno že sa v tom vyznáš a iba tu nemachruješ ;)

Link to comment
Share on other sites

Používam: PS, CE3, MAX, CINEMA.

 

PS CS6: Textúry pre model objektu.

CE3: Tvorba, skladanie objektov a následná tvorba mapy.

MAX: Tvorba menších objektov.

Cinema: Vytváranie celých máp alebo väčších objektov ktoré sa texturujú v Cinema alebo v CE3.

 

Podrobnejšie sa to už asi ani napísať nedá. Ano, chceme ju dať na PSN za pár kaček. 5€ napr..

Link to comment
Share on other sites

Používam: PS, CE3, MAX, CINEMA.

 

PS CS6: Textúry pre model objektu.

CE3: Tvorba, skladanie objektov a následná tvorba mapy.

MAX: Tvorba menších objektov.

Cinema: Vytváranie celých máp alebo väčších objektov ktoré sa texturujú v Cinema alebo v CE3.

 

Podrobnejšie sa to už asi ani napísať nedá. Ano, chceme ju dať na PSN za pár kaček. 5€ napr..

čo za program je "MAX" ? 3DStudio Max? ak áno prečo používaš 3DS Max a aj Cinema4D? :eh: 

podrobnejšie sa to ešte napísať dá.. prečo používaš Max na menšie objekty a Cinemu na väčšie? a napríklad animácie.. používaš vstavený nástroj v CE3 alebo dávaš prednosť Maxu/Cineme?

a keď sa človek nazve "profesionálnym" tak by po ňom aj malo byť niečo vidno, tak nám ukáž kde a čoho si sa zúčastnil, prípadne nejaké kolekcie objektov/máp, veď predsa nemôžeš byť profesionál a nemať nič vytvorené ;)

PS: "chceme to dať na PSN" chcieť môžeš, ale nedostaneš ju tam ;) to by si najprv musel vedieť koľko je stým roboty dostať hru na PSN/Steam..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

dobře myslím že by to stačilo tady, přestaňte si vymýšlet a sorry autorovi topicu 

 

[info=Lock][/info]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...