Jump to content

script Auta.


Amenadiel

Recommended Posts

Taky vás už určite nekdy štvalo že v sampu nekdo vleze do auta jako spolu řidič a vy ho nemate skoro žádnou šanci ani zabít ? :d
Tak od 0.3z se to už změní na tento public : public OnPlayerWeaponShot(playerid, weaponid, hittype, hitid, Float:fX, Float:fY, Float:fZ)

Hned jak jsem ho videl tak mě napadla tato vec :d Link na video : 



Myslím že to je hodne dobrá vec a bude spousta new modu.

Práce na 5m Nenutím vás hodnotit 0/10 beztak vím že bude 0/10 ;D

Link na dowload : http://pawno.cz/files/file/216-znicit-auto-bez-ridice/
Link to comment
Share on other sites

Jen dodám že auto lze zníčit jen zbraněmi které střílí projektily takže rpg plamenomet granáty zbraně na blízko atd na to neplatí 

Link to comment
Share on other sites

Jen dodám že auto lze zníčit jen zbraněmi které střílí projektily takže rpg plamenomet granáty zbraně na blízko atd na to neplatí 

Neplatí no ;D taky jsem to zjistil už xD

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jde zničit pneu ,světla, každé zvlášt... pokud by s to upravilo .... ale taky jsi to víc nezkoušel .... a "spolu řidič" wth ?

 

 

 

Pokud by jsi si dal víc práce s testováním tak zjistíš že pokud zničíš vozidlo pomocí SetVehicleHealth tak se ti nejenže nevyvolá OnVehicleDeath ale vozidlo se respawne s živote které jsi tou fukncí zadal ... tnz kdyz nastavis zivoty na 200 tak se respawne s 200 a vybuchne.... 

Link to comment
Share on other sites

Jde zničit pneu ,světla, každé zvlášt... pokud by s to upravilo .... ale taky jsi to víc nezkoušel .... a "spolu řidič" wth ?

 

 

 

Pokud by jsi si dal víc práce s testováním tak zjistíš že pokud zničíš vozidlo pomocí SetVehicleHealth tak se ti nejenže nevyvolá OnVehicleDeath ale vozidlo se respawne s živote které jsi tou fukncí zadal ... tnz kdyz nastavis zivoty na 200 tak se respawne s 200 a vybuchne.... 

 

No vidíš to :d nato jsem moc línej to testovat :d

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze neexistuje funkce na explozi auta :d Snad jedine CreateExplosion pri 0 hp, coz neni 100%tni. Ze by slo udelat aby auto bouchlo okamzite pri zasahu nadrze :d

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze neexistuje funkce na explozi auta :d Snad jedine CreateExplosion pri 0 hp, coz neni 100%tni. Ze by slo udelat aby auto bouchlo okamzite pri zasahu nadrze :d

To už přece jde, že při střelení do nádrže auto vybouchne :p

 

EDIT : Tak nic, je to taky pomocí funkce CreateExplosion :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...