Jump to content

ostatní Prezentace webu - Papoera.eu


Jakub Kučera

Recommended Posts

Čo je to ten program Papoera soft?
Aká je pravdpepodobnosť, že mi to zaznamenáva stlačené klávesy, posilela dáta, monitoruje mikrofon, alebo maže súbory?
A čo ja viem tak Treasures of montezuma sú platené, nie zadarmo.
A ten úvodný dizajn sa mi riadne páči :d. Len ten text papo era nie je vaša práca.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Čo je to ten program Papoera soft?

Aká je pravdpepodobnosť, že mi to zaznamenáva stlačené klávesy, posilela dáta, monitoruje mikrofon, alebo maže súbory?

A čo ja viem tak Treasures of montezuma sú platené, nie zadarmo.

A ten úvodný dizajn sa mi riadne páči :d. Len ten text papo era nie je vaša práca.

 

 

Ono placené není, je to prakticky zdarma, za to že si zahraješ určitou hru ve kategorii zdarma získáš herní kredity, za které si zpřístupníš určitou hru. Je to na principu Questu. (Není to nijak finančně závislé a navíc to běží na Wordpress systému)

 

A ohledně toho Treasures of Montezuma 2 je už zdarma, je třeba i na superhrách

No ten text, není je to z online Graffity creatoru

Link to comment
Share on other sites

Co jste na tomhle dělali takovou dobu? Naučit se, jak nahrát šablonu do wordpressu? Si z nás snad děláte srandu. Šablona stažená http://www.elegantthemes.com/gallery/fusion/, autora šablony jste jen drze nahradili svým, vytvořili jste nechutné logo co se tam ani nehodí, ten grafit tam jako dělá co? Vám se to tam hodí ten humus? Už jenom podle FB jde vidět, že s grafikou neumíte absolutně nic a přitom píšete o sobě, že vytváříte webové stránky? Jste banda idiotů co si myslí, že nás tímhle dokážou oblbnout. Jak jste tam na tom provedli jakoukoliv úpravu, jde to poznat takovým nechutným způsobem že se mi chce asi zvracet. Takhle znechutit a znetvořit šablonu dokážete snad fakt jenom vy. Ani ten blbej text neumíte napsat normálně, musíte to mít jak retardi v první třídě základní školy... Je mi z vás na nic. 

Link to comment
Share on other sites

Tak dlouho? 3 roky a naprosto promarněné práce!

 

Kdo říká,že jsme to dělali tři roky? Já jsem jen napsal, že jsme registraci domény provedli už před třemi roky.Pracovat jsme na tom začali až v Prosinci.

 

 

 

Nevypadá to nejhůře až na to logo jak tady psali kolegové. Jinak ten rozcestník na mě působí nepřehledně.

 

Děkuji a jestli by jste mi mohl poradit, jak upravit ten rozcestník?

 

 

 

Co jste na tomhle dělali takovou dobu? Naučit se, jak nahrát šablonu do wordpressu? Si z nás snad děláte srandu. Šablona stažená http://www.elegantthemes.com/gallery/fusion/, autora šablony jste jen drze nahradili svým, vytvořili jste nechutné logo co se tam ani nehodí, ten grafit tam jako dělá co? Vám se to tam hodí ten humus? Už jenom podle FB jde vidět, že s grafikou neumíte absolutně nic a přitom píšete o sobě, že vytváříte webové stránky? Jste banda idiotů co si myslí, že nás tímhle dokážou oblbnout. Jak jste tam na tom provedli jakoukoliv úpravu, jde to poznat takovým nechutným způsobem že se mi chce asi zvracet. Takhle znechutit a znetvořit šablonu dokážete snad fakt jenom vy. Ani ten blbej text neumíte napsat normálně, musíte to mít jak retardi v první třídě základní školy... Je mi z vás na nic. 

 

Nikde nevidím, že by tam byl přepsán autor, vzhled je jen přeložený do češtiny. Na vaši druhou větu nemám slov. Wordpress je nejjednodušší známý redakční systém a vy, že jen dokážete napsat tohle, je ubohé. Dále, jaké logo si vytvoříme je naše věc, ať se zrovna vám nelíbí, tak neznamená, že ho kvůli vám budeme měnit. Dále, nevím co vám vadí na textu, já s ním žádné problémy nemám. A že nám říkáte retardi, tak se rači podívejte na sebe...

Link to comment
Share on other sites

OK, dnes z nudy som skúsil tú aplikáciu Papoera..
Tak to ma podržte, je to prestrašné.
Je to aplikácia vytvorená v GameMakeri :o.
V podstate nič nerobí, len každý odkaz otvorí v prehliadači ich vlastný web.
Napríklad keď dám "nemám účet", tak ma to dá do ďalšieho okna v ktorom je už tlačidlo "odhlásiť".
*Tie tlačidlá sú každé v inej výške a vlastne to niesu ani tlačidlá, iba texty na ktoré sa dá kliknúť (stále nie labely).
Keď si kliknete na podmienky, tak to "načítavanie" o ktorom hovorili spočíva v dvoch objektoch, ktoré sa približujú k sebe a keď sa zrazia, tak sa okno vypne ("Načíta").
Keď kliknem na DOPLNKY sú tam dva obrázky (určite každý z googlu hneď prvý) a po kliknutí na "unity" mi vyskočí okienko na sťahovanie a hneď to aj zmizne. (Otvoriť ten inštalátor vám nenapadne?) Potom ukáže stránku, ktorú sa nepodarilo otvoriť.
Po kliknutí na tlačidlo "VIP chat", ktoré ako jediné vyzerá byť zaujímavosť, dostanem sa do okna "Již brzy".
Tak keď už nejde o to jak to vyzerá, vyskúšal som si zahrať niektorú z hier. (Samozrejme, účet som si nevytvoril keďže tam majú chybu a aj bez registrácie sa dajú hrať platené hry)
Spustil som si napríkald Angry Birds a po kliknutí na Play Now sa nič nestalo. Počkal som 10 min, znova klikol a nič.
Potom mi to otvorilo nejaký korejský web - online hru Angry Birds s čínkymi znakmi (sorry ak sú to japonske alebo dake ine :d ).
Tlačidlo Návody - s tam dve "tlačidlá" - Chyby a Kredity - v chybách je napísané ako opraviť nejaký error, ktorý vypisuje pri každej hre multiplayerovej.
(Načo to tam je keď vo vypisuje errory?)
Potom som si hore všimol tlačidlo Big Image Beta a zobrazilo mi "menu".
Bolo tam pár obrázkov a bolo mi jasné, že to nemôže byť poriadna práca, tak som si do googlu dal "about" a čuduj sa svete, hneď prvý obrázok čo mi to našlo bol rovnaký ako ten čo používate vy.
Týmto porušujete zákon, keďže bez dovolenia a uvedenia autora používate cudzie obrázky.
Tak len zo srandy som si skúsil vygoogliť ten obrázok čo máte pri hrách, že či náhodou aj ten nebude z googlu, dal som do googlu controller, klikol na obrázky a v 48 rade bol 5 obrázok rovnaký ako ten váš xD :d :d.
Tak už som to vypínal (neprihlásený kvli chybe) som klikol na odhlásiť, spýtalo sa ma či som si istý a ja som dal áno.. Nasledovala správa Úspešné odhlásenie :d.
 

Link to comment
Share on other sites

OK, dnes z nudy som skúsil tú aplikáciu Papoera..

Tak to ma podržte, je to prestrašné.

Je to aplikácia vytvorená v GameMakeri :o.

V podstate nič nerobí, len každý odkaz otvorí v prehliadači ich vlastný web.

Napríklad keď dám "nemám účet", tak ma to dá do ďalšieho okna v ktorom je už tlačidlo "odhlásiť".

*Tie tlačidlá sú každé v inej výške a vlastne to niesu ani tlačidlá, iba texty na ktoré sa dá kliknúť (stále nie labely).

Keď si kliknete na podmienky, tak to "načítavanie" o ktorom hovorili spočíva v dvoch objektoch, ktoré sa približujú k sebe a keď sa zrazia, tak sa okno vypne ("Načíta").

Keď kliknem na DOPLNKY sú tam dva obrázky (určite každý z googlu hneď prvý) a po kliknutí na "unity" mi vyskočí okienko na sťahovanie a hneď to aj zmizne. (Otvoriť ten inštalátor vám nenapadne?) Potom ukáže stránku, ktorú sa nepodarilo otvoriť.

Po kliknutí na tlačidlo "VIP chat", ktoré ako jediné vyzerá byť zaujímavosť, dostanem sa do okna "Již brzy".

Tak keď už nejde o to jak to vyzerá, vyskúšal som si zahrať niektorú z hier. (Samozrejme, účet som si nevytvoril keďže tam majú chybu a aj bez registrácie sa dajú hrať platené hry)

Spustil som si napríkald Angry Birds a po kliknutí na Play Now sa nič nestalo. Počkal som 10 min, znova klikol a nič.

Potom mi to otvorilo nejaký korejský web - online hru Angry Birds s čínkymi znakmi (sorry ak sú to japonske alebo dake ine :d ).

Tlačidlo Návody - s tam dve "tlačidlá" - Chyby a Kredity - v chybách je napísané ako opraviť nejaký error, ktorý vypisuje pri každej hre multiplayerovej.

(Načo to tam je keď vo vypisuje errory?)

Potom som si hore všimol tlačidlo Big Image Beta a zobrazilo mi "menu".

Bolo tam pár obrázkov a bolo mi jasné, že to nemôže byť poriadna práca, tak som si do googlu dal "about" a čuduj sa svete, hneď prvý obrázok čo mi to našlo bol rovnaký ako ten čo používate vy.

Týmto porušujete zákon, keďže bez dovolenia a uvedenia autora používate cudzie obrázky.

Tak len zo srandy som si skúsil vygoogliť ten obrázok čo máte pri hrách, že či náhodou aj ten nebude z googlu, dal som do googlu controller, klikol na obrázky a v 48 rade bol 5 obrázok rovnaký ako ten váš xD :d :d.

Tak už som to vypínal (neprihlásený kvli chybe) som klikol na odhlásiť, spýtalo sa ma či som si istý a ja som dal áno.. Nasledovala správa Úspešné odhlásenie :d.

 

 

 

Díky, že jsi se tak rozepsal.  :d  :d  :d

Takže abych to shrnul...

 

1.Tím programem si se skoro trefil, ale není to GameMaker ale AppMaker... Ale to je jedno, na tom tolik nezáleží.

Dále, opravím tu chybu, udělám aktualizaci aplikace.

Jinak, pokud vadí, že používám obrázky z Internetu, tak si tedy udělám vlastní.

2. Každý má svůj názor, ak se ti aplikace nelíbí, neznamená, že všichni budou mít stejný názor(i když hádám,  že jich bude většina  :d )

3. Aplikace je ve vývoji, není dokončena, je to pouze Beta.

4. Nevím, jaký máš problém s doplňky, kliknu na obrázek a stáhnu...

 

Myslím, že tohle stačí ....  :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Kdo říká,že jsme to dělali tři roky? Já jsem jen napsal, že jsme registraci domény provedli už před třemi roky.Pracovat jsme na tom začali až v Prosinci.

Vážně? ta jsi pořádně přečti co píšeš...

Link to comment
Share on other sites

Vážně? ta jsi pořádně přečti co píšeš...

 

 

No, tak se omlouvám, ale je zřejmé, že by nám asi tři roky netrvalo nainstalovat Wordpress, nahrát šablonu a dopsat nějaké ty Informace... Jinak se fakt omlouvám.

Link to comment
Share on other sites

Tak to už neviem, ale pripadá mi to totálne ako GameMaker..

F1 keď stlačíš zobrazí ti také to help okno presne ako to má GameMaker, aj žltou farbou pozadie..
A keď otvoríš dáku stránku v okne prehliadača tak to je identické ako tá funkcia v GameMakeri.
To tlačidlo na zavretie tej stránky je totiž 100% rovnaké ako to u GameMakera.

Link to comment
Share on other sites

Co jste na tomhle dělali takovou dobu? Naučit se, jak nahrát šablonu do wordpressu? Si z nás snad děláte srandu. Šablona stažená http://www.elegantthemes.com/gallery/fusion/, autora šablony jste jen drze nahradili svým, vytvořili jste nechutné logo co se tam ani nehodí, ten grafit tam jako dělá co? Vám se to tam hodí ten humus? Už jenom podle FB jde vidět, že s grafikou neumíte absolutně nic a přitom píšete o sobě, že vytváříte webové stránky? Jste banda idiotů co si myslí, že nás tímhle dokážou oblbnout. Jak jste tam na tom provedli jakoukoliv úpravu, jde to poznat takovým nechutným způsobem že se mi chce asi zvracet. Takhle znechutit a znetvořit šablonu dokážete snad fakt jenom vy. Ani ten blbej text neumíte napsat normálně, musíte to mít jak retardi v první třídě základní školy... Je mi z vás na nic. 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Pro tvojí informaci na chodíme do osmý třídy na základce a nejsme nějaký vědátoři - určitě nebudeme umět všechno ty máš určitě programátorskou školu tak přestaň pomlouvat 14-ti letý kluky, který prostě napadlo že si udělají web. (A jestli my jsme tak špatný tak chci vidět nějakou tvojí práci !!!!! )

Díky, že jsi se tak rozepsal.  :d  :d  :d

Takže abych to shrnul...

 

1.Tím programem si se skoro trefil, ale není to GameMaker ale AppMaker... Ale to je jedno, na tom tolik nezáleží.

Dále, opravím tu chybu, udělám aktualizaci aplikace.

Jinak, pokud vadí, že používám obrázky z Internetu, tak si tedy udělám vlastní.

2. Každý má svůj názor, ak se ti aplikace nelíbí, neznamená, že všichni budou mít stejný názor(i když hádám,  že jich bude většina  :d )

3. Aplikace je ve vývoji, není dokončena, je to pouze Beta.

4. Nevím, jaký máš problém s doplňky, kliknu na obrázek a stáhnu...

 

Myslím, že tohle stačí ....  :oboci:

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Tak já chci doplnit kámoše a spolupracovníka - Jako 5. bod jeho odpovědi bych asi dopsal, že nejsme programátoři ani tvůrci programů a aplikací, ale jsem jenom kluci co chtějí tyhle věci zkusit, pořád je to lepší než to že vy co sem píšete nic takovýho neumíte a jenom ostatní pomlouváte a děláte že jste nějaký jasnovidci ..... (napsal bych toho víc, ale nemam na to už náladu a du pařit Lost Planet 3)

Link to comment
Share on other sites

Já jsem na žádnou programátorskou školu nechodil, dokonce si představ že ani žádný programátor nejsem... To že chodíte do osmé třídy vás neomlouvá, že tady píšete a vytváříte naprosté kraviny... Vše co jsem napsal, tak jsem vycházel čistě z toho, co jste na svých stránkách a zde napsali. Nic jsem si nevycucal ani nevymyslel, vůbec vás nepomlouvám. Takže trošku klídek. Teď se směji už jen faktu, že najednou je vše úplně jinak než jste sem napsali a vše bylo myšlenu úplně jinak. Aha, jasně... :d 

 

Jinak ne, nebudu se bavit s někým normálně, který záměrně maže copyright a vydává věci za své... Jinak shlédnout mé práce je úplně jednoduché, jen by jsi asi nesměl být až takový blbec, když to po mě chceš.

Link to comment
Share on other sites

Pro tvojí informaci na chodíme do osmý třídy na základce a nejsme nějaký vědátoři - určitě nebudeme umět všechno ty máš určitě programátorskou školu tak přestaň pomlouvat 14-ti letý kluky, který prostě napadlo že si udělají web. (A jestli my jsme tak špatný tak chci vidět nějakou tvojí práci !!!!!

Tak já chci doplnit kámoše a spolupracovníka - Jako 5. bod jeho odpovědi bych asi dopsal, že nejsme programátoři ani tvůrci programů a aplikací, ale jsem jenom kluci co chtějí tyhle věci zkusit, pořád je to lepší než to že vy co sem píšete nic takovýho neumíte a jenom ostatní pomlouváte a děláte že jste nějaký jasnovidci ..... (napsal bych toho víc, ale nemam na to už náladu a du pařit Lost Planet 3)

--

Neviem odkial to máš že niekto z nás je tu programátor.

Ja chodím na španielske gymnázium a tým čo som urobil, ak to stojí za ho*no, sa nechválim.

Ak niesi retard, nemal by si mať problém pozrieť si moju prácu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...