Jump to content

Synbian game hosting


J91

Recommended Posts

Ty si myslíš že to zkopírovali ? Jak ty to můžeš vědět ? Pochybuji že on to zkopíroval když je to je ho práce a hlavně nesoudí podle toho že něco má slovensky a něco anglicky to je úplně jedno jestli to je anglicky nebo slovensky.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ten server free to je pro všechny nebo pouze pro slovenské zákazníky ?

ponúkame pre Slovenských záujemcov server na 2 týždne zdarma ;)

 

Objednal som si a odskúšal som administráciu. Veľmi sa mi páči. :v: Konečne nejaký hosting ktorý nič nekopíruje a nemá tú lacesovú redesignovanú adminku :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hosting na nic, lepší Fakaheda, sice už server nemám, ale radši bych to svěřil free hostingu, který mají velmi podobné i lepší funkce než vy a jsou zdarma  :d .

Link to comment
Share on other sites

To je zaujímavé, prečo sa potom zapájaš do súťaže o server zdarma? :-) Že nevyhraješ neznamená že musíš na hosting nadávať keď si ho ani nemal možnosť vyskúšať. Tak ale 100 ľudí 100 chutí

Link to comment
Share on other sites

To je zaujímavé, prečo sa potom zapájaš do súťaže o server zdarma? :-) Že nevyhraješ neznamená že musíš na hosting nadávať keď si ho ani nemal možnosť vyskúšať. Tak ale 100 ľudí 100 chutí

--

Tak toto bol dosť úbohý ťah.

Link to comment
Share on other sites

Za to ja sa netvárim ako super seriózny hosting - k tomu ani nemám čo povedať ako...
Tí, u ktorých niet čo kritizovať nekritizujem, takže ty môžeš za moje ťahy voči tebe.
Úprava:

Práve som si všimol toto:  Jeden sa môže využiť na testy druhý na váš mód. - 3€.  :eh:  
Pripomína mi to LIDL a Kaufland.
V LIDLI pretláčajú len vlastné produkty, všetko blbosti.. Čerstvé syry tam nemajú, pečivo nie je bohvieake.. Majú tam smotanu PIlos, ktorá sa nedá jesť a predavačky pri pokladniach ťahajú košíky zákazníkov, aby sa pozreli či tam niečo neukradli... Snažia sa predať dva cheesburgery za 1.5€ preto, lebo keby tam bol len jeden za 1€ nik by si to nekúpil ale dva sú už nanič.
*Kto by si na server nahral mód, ktorý ešte netestoval?? Keď mám pawno tak som s tým stiahol automaticky aj server.. Otestujem to na ňom zadarmo...
Kaufland (ostatné hostingy - žiadny špecifikovaný, keďže žiadny nepoužívam, ale aspoň z popisov na ich weboch) - ich cielom nie su zisky, ale spokojnosť zákazníkov. Netlačia svoje produkty dopredu, dávajú ich skôr do úzadia a poskytujú dostupnosť všetkých možných produktov všetkých možných spoločností a značiek.
Kaufland nepotrebuje dávať pozor na zákazníkov, pretože pri ich ziskoch krádež celého regálu je nevšimnutelná a preto, lebo vidia v obchode ludí, nie peňaženky.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Já jen zkoušel jakou mám pravděpodobnost, poté co jsem vám už napsal emailem, že se chlubíte a machrujete jaký jste Super hosting, ale nějak velké rozdíly mezi ostatními hostingy nevidím... A jak Tango říká, tak přesně tak to cítím i já. 

 

 

Tango: Tí, u ktorých niet čo kritizovať nekritizujem.
Link to comment
Share on other sites

Mne sa ten hosting páči.Keby idem založiť server tak určite tu.Jediné čo by som ím vytkol je,že miesto 2x50 slotov by  som prijal radšej 1x80 slotový server.

Inak majú pekný web,šikovnú Administráciu ..

Link to comment
Share on other sites

Tak sme upravili cenník a opúšťame fázu BETA. Hosting je v plnom prúde a verím že nové tarify sa vám budú páčiť, vznikli na základe vašich reakcií. Pridali sme aj zopár nových funkcií do administrácie. Tarif POTATO dostal 100 slotov a je v sume 2€/79Kč. Tarif BRONZE má 2 servery po 200 slotov za 4€/99Kč. Tarif SILVER má 3x500 slotov za 6€ s vyhradeným VPS.

 

Novinkou je tarif GOLD, tu ponúkame kompletné serverové riešenie s našou administráciou + s administráciou na správu (vytváranie, mazanie serverov. prehlad zatazenia serverov. prehlad SMS platieb atď.) za 20€/mesiac. V cene je vlastné výkonné VPS, naše administrácie a takmer neobmedzený počet slotov. K serverom je teraz mozne nainstalovat mod Prison FoxRiver v3.

 

Som rád že sa náš hosting toľkým ľudom páči, a tým čo nie, kľudne napíšte kritiku :-) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novinka od 1.2.2014 budeme ponúkať mod Realna Země 8 zo serveru SuperPařba. Tato verzia je novšia ako tá čo koluje internetom, prakticky je to najnovšia dostupná verzia a výhradne na Synbian hostingu :-)

 

Verím že sa bude páčiť :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

​Už čoskoro Synbian ''FREE'' SA:MP Hosting za symbolické 1€! Alternatíva pre tých čo nepotrebujú najlepší výkon a najmodernejšie prostriedky. (Môžete podakovať ATomasovi :) )

 

1921121_208218656052914_1531816298_o.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Nový dizajn, nové možnosti, nové tarify, nové hry :-) www.synbian.eu

 

SAMP novinky: FTP a mysql k serveru, neobmedzujeme NPC, neobmedzujeme pluginy, server od 1 EUR, mody PFR, VG, RZE8s, Shooter, denné zálohy k stiahnutiu

 

Iné novinky: hostovanie Minecraft serverov, FTP mysql, live consola, instalator pluginov atd :)

Link to comment
Share on other sites

Nový dizajn, nové možnosti, nové tarify, nové hry :-) www.synbian.eu

 

SAMP novinky: FTP a mysql k serveru, neobmedzujeme NPC, neobmedzujeme pluginy, server od 1 EUR, mody PFR, VG, RZE8s, Shooter, denné zálohy k stiahnutiu

 

Iné novinky: hostovanie Minecraft serverov, FTP mysql, live consola, instalator pluginov atd :)

co koukám tak desing vypada jak kdyby ho dělal miloš zeman s becherovkou 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
 

Nový dizajn, nové možnosti, nové tarify, nové hry :-) www.synbian.eu

 

SAMP novinky: FTP a mysql k serveru, neobmedzujeme NPC, neobmedzujeme pluginy, server od 1 EUR, mody PFR, VG, RZE8s, Shooter, denné zálohy k stiahnutiu

 

Iné novinky: hostovanie Minecraft serverov, FTP mysql, live consola, instalator pluginov atd  :)

 

ten design je tak odpudivý že až sa mi chce zavrieť chrome a vyhodiť monitor na záhradu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...