Jump to content

Synbian game hosting


J91

Recommended Posts

synbian_hosting.png

Návrat legendy! Aj tak sa dá nazvať spustenie prevádzky Synbian SA:MP hostingu ktorý na Český a Slovenský trh prináša možnosť hostovať SA:MP servery s populárnymi módmi ako Valka Gangov 5 a SP.

 

O Synbiane:

Gamehosting Synbian nieje len o hostovaní hier. Ale aj o patrení do dlhoročnej komunity.

Od roku 2006 sa  zaoberá vývojom a správou herných serverov. Za tie roky dokázali zotrvať v špičke českej a slovenskej komunity. Populárne SA:MP servery ako sú napríklad Valka5Gangov, Super Pařba, Prison Fox River, Kill'n'Die, mod CHAOS! či Protect the Prime Minister začínali práve na Synbiane. Tieto servery dnes tvoria približne 95% návštevnosti SA:MP serverov v česku a na slovensku.

 

 

 

 

Ak stále váhate tak tu je malý zoznam bezkonkurenčných dôvodov prečo práve Synbian game hosting: 

Už viac ako 7 rokov skúsenosti so správou herných serverov.

Váš server bude zverejnený na GTA portáli ktorý ma dennú návštevnosť cez 15.000 UNIP denne, je to bezkonkurenčná výhoda ako zviditelniť svoj server

Spolupráca s najväčšími portálmi v česku a na slovensku.

Štartovali u nás tie najnavštevovanejšie česko-slovenské servery.

Ako jediný ponúkame GTA módy SuperParba, Valka Gangov, Protect the prime minister a PrisonFoxRiver v2 priamo od tvorcov týchto módov ku každému serveru zdarma.

Žiadne úniky gamemódov, za to ručia aj naše referencie a populárne servery ktoré u nás hosťovali.

Vaše servery chránia bezpečnostné scripty ktoré bránia ich zneužitiu.

Denné zálohovanie serverov a všetkých súborov patriacich k serveru.

A omnoho viac...

 

 

Ak aj vy chcete svoj NONSTOP SA:MP server s módmy ktoré ponúka tento hosting (Valka 5 Gangov, ...) priamo od autorov týchto módov Tak navštívte oficiálne stránky na:

 


 

Synbian SA:MP hosting momentálne beží v BETA verzii pre Českých klientov ktorý môžu platiť prostredníctvom SMS platieb a mať server už za 1 minútu. To je možné vďaka novému Synbian SA:MP engine ktorý bol navrhnutý na jednoduchú, rýchlu a hlavne bezpečnú prácu s SA:MP servermi.

 

Hosting beží na vlastnom serveri ktorý je umiestnený v Bratislave. Synbian hosting je prvý z piatich projektov z dielne mojej a miscovej ktorý je vypustený na verejnosť. Žiadosti o sponzoring nádejných projektov vieme dohodnúť na základe e-mailu zo stránky.

 

Synbian tools:

Ku každému* serveru poskytujeme následovné fíčurinky z našej produkcie :)



 

Pevne verím že CZ/SK komunita za tie roky vyrástla a nebude tu zbytočný flame :-) Kritiku znesiem, budem rád ak napíšete čo sa vám páči/nepáči a rád odpoviem na dotazy.

Za Synbian tím jakub.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Máte velmi pekné logo - páči sa mi.
ť hostovať SA:MP servery s populárnymi módmi ako Valka Gangov 5 a SP.
:lolol:

Gamehosting Synbian nieje len o hostovaní hier. Ale aj o patrení do dlhoročnej komunity.
:lolol:

95% návštevnosti - asi fetuješ volačo však? Ak tam hrá dokopy 400 hráčov tak na iných serveroch hrá dokopy 20 hráčov xD ?
..

Žiadne úniky gamemódov, za to ručia aj naše referencie a populárne servery ktoré u nás hosťovali. - Nie, len vg a, rze nájdem na uložto :d.
..
10 slotov za 1.5€ :o :o :o :o :o
To keby som ja mal takú taxu tak by boli moje servery riadne kvalitné ;). Dúfam, že sú aj vaše.

Link to comment
Share on other sites

Super ale do sampu už nedělám :( škoda ale dříve jsem si platil na starém symbianu 1 rok. Myslim,že skončil na 2-3 roky co si pamatuji, že dostali pokutu za to že neodvaděli daně nebo, že neměli živnostenský list ale tot minulost,ale určitě kvalita! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dobrý SA-MP hosting. Partí tomu istému ako pred tým? V tej dobe keď bol sa s crazyhostom si myslím nemohol porovnávať. Crazyhost server v tej dobe s 30 MB módom zo sa-mp fóra totálne lagoval a na Synbiane išiel bez jedného seknutia! Dúfam že tá kvalita je taká aj teraz :)

 

// Páči sa mi ten design webu a admin panela. Som rád že to ostalo v takóm tmavom jak starý ( http://blyster.chytrak.cz/indexf837.html?page=demo ) :)

// Tie ceny by trebalo o polovicu znížiť. Ľudia si zvykli na lacnejšie :d

Edited by вℓүsтεя
Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za reakcie. Čo sa týka cien, tie sme mali vždy vyššie. Uprednostnujem kvalitu pred kvantitou :-) Každopádne okrem kvality za tú cenu dostanú zákazníci bezkonkurenčné vecičky ako spomínané módy VG5, SP, PFR, PTPM ktoré nenájdu niekde na uložto keďže sú skompilované iba na naše servery.

 

Potom vecičky ako online mapa + chat, externý banlist a unban manager, štatistiky TOP 50, reklama na najväčšom portáli o GTA v EU, bezpečnosť servera. Myslím že tá cena za to stojí... :-) Pre tých čo to myslia s módom seriozne vážne poskytujeme dokonca aj VPS s našim administračným rozhraním a všetkým čo k tomu patrí.

 

(To Blyster: to si kde vyhrabal :d )

Link to comment
Share on other sites

Administrácia je kvalitná, ako bola aj predtým. V novom šate však vyzerá úplne super! Tento hosting vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú radi seriózny prístup a kvalitné služby čo sa týka SA-MP serverov a samozrejme aj ochotnú podporu :)

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím hochu že si udělal velmi dobrou věc a že když budeš tetkom dělat nějaké ty akce...soutěže... sponzorovat servery nějaké tak si myslím že budete nejlepší hosting v ČŘ a SK a jestli vydržíte přes 2 roky :d tak budete asi nejlepší v celé Evropě proto že to co vy nabízíte ty módy officiální v instalatoru plus ta online mapa a banlist a to VPS to si myslím že ani nepodporuje (nebudu vyjmenovávat) ale vy určitě budete vědět jaké mám na mysli jen by to chtělo přidat k tomu balíčku MySQL DB :d.

 

 

Přeji hodně štěstí mnoho zákazníku a taky dost nových věcí co u vás přibudou doufám... :)

Link to comment
Share on other sites

Další hosting na nic, 79 Kč za 10 slotů(bez NPC) + nedáte ani online mapu a denní zálohu, což jsou služby které si každý s FTP přístupem může zprovoznit sám. A platit za něco, co stejně není vaše tvorba je až směšné..

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím hochu že si udělal velmi dobrou věc a že když budeš tetkom dělat nějaké ty akce...soutěže... sponzorovat servery nějaké tak si myslím že budete nejlepší hosting v ČŘ a SK a jestli vydržíte přes 2 roky :d tak budete asi nejlepší v celé Evropě proto že to co vy nabízíte ty módy officiální v instalatoru plus ta online mapa a banlist a to VPS to si myslím že ani nepodporuje (nebudu vyjmenovávat) ale vy určitě budete vědět jaké mám na mysli jen by to chtělo přidat k tomu balíčku MySQL DB :d.

 

 

Přeji hodně štěstí mnoho zákazníku a taky dost nových věcí co u vás přibudou doufám... :)

Keď si objednáš tarif s VPS tak ti tam MYSQL dajú. A Keď nie tak možeš použiť napr db4free.net :)

Link to comment
Share on other sites

ATomas -> no to som sa odrbkal teraz riadne :d

 

K tomu co bolo pred troma rokmi nikdy neodznela cela pravda, iba kravina ktora bola podstrcena aby niekto uz drzal hubu. Takze nie, vtedy nas nezavreli.

 

Čo sa týka cien tie su ake sú. Radšej menej zákazníkov za viac ako preťažovať servery za pár centov (preto sme mali vždy vyššie ceny). A podľa týchto dvoch dní to ľudom moc nevadí :) btw. všetko čo poskytujeme je naša vlastná tvorba Army. Okrem RZE, tá je ATomasova.

 

Čo sa týka noviniek tých je na zozname kopu... bezkonkurenčných... Avšak hosting je iba jeden z piatich projektov, je to taka stara ''spomienka'' ktorú sme ozivili. Ďalší projekt bude vypustený dúfam budúci rok s podporou Ministerstva školstva :) Dovtedy snaď nejaké stihneme aj na hostingu.

 

Čo sa týka MySQL nieje problém dodať.. Veď to je to najmenej. Momentálne kým nedokončíme kompletne zálohovací server tak na vyžiadanie do mailu ale vieme poskytnúť samozrejme.

 

Ďakujem za kladné hodnotenia. Tie negatívne určite zvážime a niečo už vymyslíme.

 

EDIT: Trošku som upravil cenník, myslím že takýto cenník pomôže viacerým ľudom. V tarife BRONZE máte 2 SA:MP servery v hodnote 3€(99Kč). Jeden sa môže využiť na testy druhý na váš mód. Alebo ten druhý proste niekomu prenajmete :) V Tarife GOLD je to až 10 serverov, môže to byť váš MINI SA:MP Hosting. Tarif POTATO dostal pluginy, denne zalohovanie a online mapu

Link to comment
Share on other sites

ATomas -> no to som sa odrbkal teraz riadne :d

 

K tomu co bolo pred troma rokmi nikdy neodznela cela pravda, iba kravina ktora bola podstrcena aby niekto uz drzal hubu. Takze nie, vtedy nas nezavreli.

 

Čo sa týka cien tie su ake sú. Radšej menej zákazníkov za viac ako preťažovať servery za pár centov (preto sme mali vždy vyššie ceny). A podľa týchto dvoch dní to ľudom moc nevadí :) btw. všetko čo poskytujeme je naša vlastná tvorba Army. Okrem RZE, tá je ATomasova.

 

Čo sa týka noviniek tých je na zozname kopu... bezkonkurenčných... Avšak hosting je iba jeden z piatich projektov, je to taka stara ''spomienka'' ktorú sme ozivili. Ďalší projekt bude vypustený dúfam budúci rok s podporou Ministerstva školstva :) Dovtedy snaď nejaké stihneme aj na hostingu.

 

Čo sa týka MySQL nieje problém dodať.. Veď to je to najmenej. Momentálne kým nedokončíme kompletne zálohovací server tak na vyžiadanie do mailu ale vieme poskytnúť samozrejme.

 

Ďakujem za kladné hodnotenia. Tie negatívne určite zvážime a niečo už vymyslíme.

 

EDIT: Trošku som upravil cenník, myslím že takýto cenník pomôže viacerým ľudom. V tarife BRONZE máte 2 SA:MP servery v hodnote 3€(79Kč). Jeden sa môže využiť na testy druhý na váš mód. Alebo ten druhý proste niekomu prenajmete :) V Tarife GOLD je to až 10 serverov, môže to byť váš MINI SA:MP Hosting. Tarif POTATO dostal pluginy, denne zalohovanie a online mapu

 

To ani nemůže být pravda 2 servery za 79 Kč  bože ! :d.Jinak zatím je to fajn určitě super ! 

Link to comment
Share on other sites

Takto sa to určite hodí pre game portály kde majú viac serverov napr. Stunt / Real Life atď :) Ale ten 1. tarif by som dal aspoň 30 - 35 slotov :think:


+ Nepáči sa mi že niektoré prvky na webe sú anglicky.. Ako Prev / Next / Tools .. potom online mapa v administrácií je po slovensky a niektoré nadpisy po anglicky .. State: Soferuje... Tacidka "Odhlasit" "Send" .. atď

Edited by вℓүsтεя
Link to comment
Share on other sites

Takto sa to určite hodí pre game portály kde majú viac serverov napr. Stunt / Real Life atď :) Ale ten 1. tarif by som dal aspoň 30 - 35 slotov :think:

+ Nepáči sa mi že niektoré prvky na webe sú anglicky.. Ako Prev / Next / Tools .. potom online mapa v administrácií je po slovensky a niektoré nadpisy po anglicky .. State: Soferuje... Tacidka "Odhlasit" "Send" .. atď

 

 

podle mě to jsou nedostatky to je maličkost to se do vánoc změní :d :D

Link to comment
Share on other sites

Keďže sa nám SMS brána pre slovensko nejako zatúlala na pošte a je zo Slovenska dopyt tak ponúkame pre Slovenských záujemcov server na 2 týždne zdarma. Následne sa sami rozhodnete či si ho predĺžiť alebo nie. Stačí vyplniť objednávku na stránke. Server Vám vytvoríme. Ponuka je limitovaná 1 zákazník = 1 tarif (plati pre tarify POTATO a BRONZE)

Link to comment
Share on other sites

Jak říkám, dost pochybuji a věřím, že to tak je, že některé výtvory jsou vaše, proč by proboha nějaký člověk, psal v jedné části webu v css, html a js, ale hlavně to css a html, jednou anglicky jednou česky, příklad už ty dva formuláře, tak to beru i s online mapou a kdoví co dalšího, jelikož už se tomu delší dobu věnuji tak vím jak to chodí. Je fajn si upravit cizí práci, ale přivlastňovat si to je TRAPNÝ.

Link to comment
Share on other sites

Celý administračný systém aj mapu a všetky veci čo tam sú som spravil buď ja, alebo misco už v roku 2009. Teraz sme to obliekli do noveho designu ktory som kupil za 18 dolarov na themeforest a prerobil ho na súčastný vzhľad, preto áno, je možné že v .js a .css sú iné kredity a sú písane po anglicky. A uistujem ťa že my dvaja si na to kopírovanie zvlášť potrpíme :-) keďže sme to boli vždy my odkoho kopírovali

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...