Jump to content

ostatní Free-samp.eu


rockerXXX

Recommended Posts

Kdybys sšel do kauflandu a tam nasráno na zemi, šel si stěžovat a tam ti řekli, že prodávají zboží, a jen blbec by si stěžoval na ho*na po podlaze. :d

pekne povedané :d

Link to comment
Share on other sites

Hele vím že teď schitám asi kritiku ( :d ) ale myslím si že tento hosting bude dostačující pro začátecnické servery aby zbytečně lidé kteří to neumí ovládat atd. aby neutrácely prachy třeba za fakahedu atd. ( toť můj názor ) :)

 

A prosím ROCKERE dal by jsi mi svůj skype napiš mi ho prosím do SZ potřebuji s tebou něco probrat.(pokud máš skype) nechci to řešit přes email :)

Link to comment
Share on other sites

Nekukal som, ale určite tam bude tá zdarma dostupná adminka, ktorá je asi všade...
*Myslím, že od Lačesa či od koho.
Hip, možno robí ako ja - všetko zadarmo, ale to neznamená, že je to kvalita :d :D. 

Link to comment
Share on other sites

Ano pro paštiky 14 let, kterým rodiče vzali mobil, protože se nedoplatili za kredit, kterým platili gamehostngům to určitě postačí. Nic bych proti tomu "hostingu" teda člověku nabíjející zdarma služby na nějakém VPSku vůbec nic. Jde mi o jeho názory. Nableje do zdrojáku webu a když ho na to někdo upozorní, že to stojí za vyliž prdel, tak se naštve a urazí? Tvrdí, že poskytuje super turbu ultra kvalitní služby a přitom má nablito ve zdrojáku a neumí napsat větu bez chyby rodným jazykem.

 

Neříkám, že to někde někomu nebude stačit, jen říkám ať si opustí kecy o kvalitě.

Link to comment
Share on other sites

Ano pro paštiky 14 let, kterým rodiče vzali mobil, protože se nedoplatili za kredit, kterým platili gamehostngům to určitě postačí. Nic bych proti tomu "hostingu" teda člověku nabíjející zdarma služby na nějakém VPSku vůbec nic. Jde mi o jeho názory. Nableje do zdrojáku webu a když ho na to někdo upozorní, že to stojí za vyliž prdel, tak se naštve a urazí? Tvrdí, že poskytuje super turbu ultra kvalitní služby a přitom má nablito ve zdrojáku a neumí napsat větu bez chyby rodným jazykem.

 

Neříkám, že to někde někomu nebude stačit, jen říkám ať si opustí kecy o kvalitě.

 

a zase někdo bude rejpat :)

kvalitou je samozřejmě myšleno hlavně stabilita serverů, nízky ping atd... myslím že uživatele free hostingu nebude zajímat jak vypadá zdroják ale to, zda dostane službu kterou nabízím.

 

 

btw. děkuju Vám za rady ohledně kvality webu který je spíše jen přechodem mezi administrací, ale pokud někdo bude mít zájem nám pomoct ve free projektech a umí s webem tak ať se hlásí 

:)

Link to comment
Share on other sites

 

a zase někdo bude rejpat  :)

kvalitou je samozřejmě myšleno hlavně stabilita serverů, nízky ping atd... myslím že uživatele free hostingu nebude zajímat jak vypadá zdroják ale to, zda dostane službu kterou nabízím.

proud.gif

 

Nemôžem nechať bez odozvy.

Moja odozva však nie je taká pomalá jak na tvojom VPSku.

 

 

Stabilita serveru

REALLY.gif

By som sa pozrel keby tam bolo viac než 50 serverov zapnutých.

 

 

a zase někdo bude rejpat  :)

laughter.gif

Na fóre komentujú aj moju prácu.

Tiež chcú rýpať.

Rozdiel je v tom, že na moje FilterScripty sa rýpať nedá.

Buď sú originálne, alebo dobre spravené, čo vyváži to druhé.

U teba však obe chýbajú. Originál? Web hnusný, horší než free tema a adminka free download.

Dobre spravené? Čo viac môže byť dobré ak web aj adminka sú nanič a stabilitu serverov si ešte netestoval tým, žeby ich tam bolo viac než 20 s viac než 0 hráčmi.

 

Link to comment
Share on other sites

proud.gif

 

Nemôžem nechať bez odozvy.

Moja odozva však nie je taká pomalá jak na tvojom VPSku.

 

REALLY.gif

By som sa pozrel keby tam bolo viac než 50 serverov zapnutých.

 

laughter.gif

Na fóre komentujú aj moju prácu.

Tiež chcú rýpať.

Rozdiel je v tom, že na moje FilterScripty sa rýpať nedá.

Buď sú originálne, alebo dobre spravené, čo vyváži to druhé.

U teba však obe chýbajú. Originál? Web hnusný, horší než free tema a adminka free download.

Dobre spravené? Čo viac môže byť dobré ak web aj adminka sú nanič a stabilitu serverov si ešte netestoval tým, žeby ich tam bolo viac než 20 s viac než 0 hráčmi.

 

 

Tak malá statistika:

Hosting jede 2 dny. Zaregistrováno nad 35 serverů, výpadky žádné, ping minimální. 

Věřím, že zákazníci si nemají na co si stěžovat, co se týče kvality serverů námi poskytovaných :) 

1422810_632404653468262_587142060_n.jpg?

Link to comment
Share on other sites

Strašná kokotina.
Potreboval som na test jeden server, lebo hamachi nám s Wilsonom nejde...
Tak som hladal prvý čo prišiel a bol to tento..
Zaregistrujem sa...
Server nejde vraj dajte OPRAVIŤ.
Dám opraviť a fur tnejde. Môžem to dávať aj donekonečna.
Ďalej nejde nahrávať žiadne súbory.
NAJVIAC MA DOSTALO,ŽE V INŠTALÁTORE JE MOŽNÉ NAINŠTALOVAŤ SI MÓDY RZE7.4 OPRAVENA A RZE 7.9 OPRAVENA.
today-i-saw-some-weird-shit-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...