Jump to content

ostatní Free-samp.eu


rockerXXX

Recommended Posts

Nový free hosting pro SAMP servery

bez lagů, žádné výpadky, je kvalitní a všechno zdarma... dotuje se to takže pojede pořád.

 

Zatím to jede v takovém "beta" režimu, ale už je možné tam hostovat s plnou kvalitou a většinou funkcemi. Servery se mazat nebudou, pouze se bude upravovat administrace a další detaily :)

120 slot

1 server/ 1IP

Pokud si přejete více serverů pište žádosti včetně odůvodnění na [email protected]

Pokud by měl někdo zájem být u nás v teamu tak nábor je otevřený. Též pište na email.

 

http://free-samp.eu

 

Link to comment
Share on other sites

rocker, pozri teraz ti to vysvetlím:

 

1. myslím si, že free hostingy, kde majú byť ďalšie módy s rze nikto z nás nepodporuje

2. nikdy nevieme, kedy sa to zruší. čo ak to bude hneď za 5 minút?

 

preto tu nikdy nezverejňujte free hostingy deti moje

Link to comment
Share on other sites

1. Pokud jsem náročný uživatel, proč bych si tohoto topicu neměl všímat, když zaručuješ kvalitu?

2. Píšeš, že "se to dotuje, takže to pojede pořád". Kolik týdnů se rozumí pod pojmem "pořád" ?

3. Proč píšeš, že každý server má svojí IP adresu, když tomu tak není a každý má svůj tak maximálně port?

4. Chválím za zvolené datacentrum.

5. Máš chybu ve footeru: "ED"; ?>"

Link to comment
Share on other sites

rocker, pozri teraz ti to vysvetlím:

 

1. myslím si, že free hostingy, kde majú byť ďalšie módy s rze nikto z nás nepodporuje

2. nikdy nevieme, kedy sa to zruší. čo ak to bude hneď za 5 minút?

 

preto tu nikdy nezverejňujte free hostingy deti moje

 

 

 

deti? vzdyt ty jsi jeste dite :DDD

Link to comment
Share on other sites

no neviem keď ľudia mi hovoria že sa správam ako dospelý, mám 14 no o 2 mesiace 15, ale treba nejak vám ľudom vysvetliť že samp free hosting sa neoplatí a ešte na cz/sk scéne

Link to comment
Share on other sites

1. Pokud jsem náročný uživatel, proč bych si tohoto topicu neměl všímat, když zaručuješ kvalitu?

2. Píšeš, že "se to dotuje, takže to pojede pořád". Kolik týdnů se rozumí pod pojmem "pořád" ?

3. Proč píšeš, že každý server má svojí IP adresu, když tomu tak není a každý má svůj tak maximálně port?

4. Chválím za zvolené datacentrum.

5. Máš chybu ve footeru: "ED"; ?>"

 

 

bod 3. špatně jsi pochopil..je to jeden server na jednu IP adresu. Tzn. z jedné IP nejde registrovat více účtů aby se omezila možnost spamu.

Link to comment
Share on other sites

bod 3. špatně jsi pochopil..je to jeden server na jednu IP adresu. Tzn. z jedné IP nejde registrovat více účtů aby se omezila možnost spamu.

 

už tam mám 2 účty :d takže neviem neviem :d

Link to comment
Share on other sites

bod 3. špatně jsi pochopil..je to jeden server na jednu IP adresu. Tzn. z jedné IP nejde registrovat více účtů aby se omezila možnost spamu.

 

už tam mám 2 účty :d takže neviem neviem :d

 

 

měj klidně 50 :d dedik je dost výkonný :d

Link to comment
Share on other sites

Doufám, že ten server na kterým to běží nespravuje ten samý člověk co spáchal to přesměrování. :rofl:

:d bych čekal web ale nečekal bych jednoduchou html stranku se slovy budeš přesměrován do administrace :d

 

Link to comment
Share on other sites

to je najblbsia vec co si mohol napisat :d

 

 

Není to blbost..nevím co pořád musíte hledat chyby. Svůj účel to splňuje, nejsem webmaster abych dělal s webem...tohle 100% stačí. To že se web nelíbí blbečkům z pawna mě netrápí :) pro vás naše služby nejsou ani určeny, vy jste něco vic.

 

 

//EDIT: Těmi blbečky myslím pouze vás co máte ke všemu tisíce připomínek. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

hosting na 2 věci

 

bez lagů, žádné výpadky, je kvalitní a všechno zdarma... dotuje se to takže pojede pořád. - kdo by dělal zdarma něco kvalitně? tomu se nedá prostě věřit nikoho si tím nepřesvědčil

 

Zatím to jede v takovém "beta" režimu, ale už je možné tam hostovat s plnou kvalitou a většinou funkcemi. Servery se mazat nebudou, pouze se bude upravovat administrace a další detaily  :) - nic nedokončené (beta, web a docela se děsím kdybych tam měl server a najednou mi ho někdo smazal .)

120 slot - na výběr více slotů proč by si někdo bral méně když je to zdarma?

1 server/ 1IP - nefunguje

Pokud si přejete více serverů pište žádosti včetně odůvodnění na [email protected] - není třeba viz. bod výše 

Pokud by měl někdo zájem být u nás v teamu tak nábor je otevřený. Též pište na email. - co tím získáme co nabízíte

 

 

prezentace 0

hosting možná 1/10 za snahu

přesvědčení 0

na top 10 serverů - půl vypnuto půl rze ... děláš si prdel? když už zdarma zakaž rze a nabídni něco skutečného než 99.9999999999999 % garance což je na první pohled vidět že není pravda... 

Link to comment
Share on other sites

on chce hosting pre "blbečkov" tak nech ho ma. web ten web tak aj vyzera :). Normalny clovek ktory naozaj potrebuje server s ktorym by mal istotu ze je kvalitny a naozaj dlho pojde by si to uz pri kliknuti na web rozmyslel :d

 

"Není to blbost..nevím co pořád musíte hledat chyby." => nic som nehladal ved to bije do oci :d

Link to comment
Share on other sites

Někdo, co neumí v rodném jazyce napsat bezchybně větu těžko kvalitně něco zahostuje (tečka), nebo člověk, který místo 301 redirectu dá metatag, nebo člověk, který neumí ani html- = Hosting z prezentací na kaši a psaný nějakým mixem česko-slovensko-japonstiny. 

 

Kdybys šel do kauflandu a tam nasráno na zemi, šel si stěžovat a tam ti řekli, že prodávají zboží, a jen blbec by si stěžoval na ho*na po podlaze. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...