Jump to content

ostatní Webdesign II


Psychedelic

Recommended Posts

Prosím, udělej mi radost a udělej alespoň jednou návrh designu, který bude smyslu plný, který bude vypadat použitelně. Né nějaká hámotina co vypadá jako portfolio, ale má to být jakási fotogalerie. :d

Link to comment
Share on other sites

Prosím, udělej mi radost a udělej alespoň jednou návrh designu, který bude smyslu plný, který bude vypadat použitelně. Né nějaká hámotina co vypadá jako portfolio, ale má to být jakási fotogalerie. :d

Proč by to mělo být portfolio? Já si myslím že to je normální galerka..

 

Více na tom zapracuj nebo snad někam pospícháš? Dej si na tom záležet.

Nikam nepospíchám.. dělal sem to 2 hodiny co by si tam ještě přidal mi řekni..

Link to comment
Share on other sites

Galerka, už si nějakou takovouhle galerku viděl? Myslím, že by nebyla prvozuschopna. Otevřeš PS spustíš si hudbu a bezmyšlenkovitě tam 2 hoďky něco bombíš s konečným výsledkem = pěkné,nepoužitelné,k ničemu. Představ si že to nakóduješ a hlavně tomu budeš dělat nějaký systém. Uživatelé se musí nějak přihlásit, aby mohl obrázek nahrát. Nevidím tam přihlašování. Nevidím tam žádnou galerii pro obrázky. Nevím, je mi to fuk. Děláš práci, která je z nudy, abys zabil čas. Dobře, obnovuješ si jak se s PS pracuje ebo co jsi to psal, ale když něco děláš, kurnik, mohlo by to alespoň k něčemu být. :) Grafik není robot co poskládá bezmyšlenkovitě slideshow, logo a pár obrázků na index, ale musí vědět jak a co tam dát, aby to v konečné verzi bylo použitelné.

Link to comment
Share on other sites

I mistr tesař se občas utne a napíše 2x "bezmišlenkovité" :d Nefunguje mi na klávesnici tvrdé i, tak píšu měkké :d

 

Já jsem prostě zastánce svého názoru, že web není jenom o grafice, ale především smyslnost, přehlednosti, uspořádání apod... Ne prostě všude nacpat slideshow, protože zrovna máš chuť dělat slideshow, ale také myslet jestli se tam hodí. Kdyby ti projektant vyprojektoval barák a dal ti pisoár vedle dřezu, taky by ses chytal za hlavu. Udělal by ti nepoužitelnou dispozici interiéru, která by vlastně nebyla k ničemu. Jelikož graficky to máš pěkné, tak ti vytýkám druhou stranu mince. :d

 

To je fuk, máš to pěkné, ale popřemýšlej spíše o tvorbě bannerů, plakátů a jiných propagačních materiálů, kde nemusíš brát zřetel na funkční okolnosti grafického návrhu.

 

PS: U toho slideshow máš šipky na přepínání obrázků, levou šipku máš nadoraz borderu a napravo máš mezi šipkou a borderem slideru pixel nebo dva mezeru. :p

Link to comment
Share on other sites

Chlape, já se tak těšil že to bude daleko lepší než předchozí a takové zklamání!! :( Bohužel ti musím konstatovat, že tohle je daleko horší práce než ta první... A to bez diskuze. Barevná kombinace co jsi udělal se mi absolutně nelíbí, je prostě k zeblití! Pokud je o "PHOTO GALLERY", tak ta stránka je hrozně maličká! Prostě pokud to má být prezentace fotografií, tak jí udělat širší. Tohle je fakt prťavé, nauč se dělat návrhy ve full hd rozlišení (1920x1080px), protože stránky se dělají na tohle rozlišení a je opravdu dobré a i pravidlo, že grafický návrh se dělá v tomto rozlišení aby šlo vidět, jak skutečně bude grafický návrh vypadat. Pro přehled je tomu tak opravdu lepší...

 

Jak jsem již psal, barevná kombinace je hrozná - tudíž to pozadí stránky je nechutné. Logo ti odpustím, je to přeci jenom "PHOTO GALLERY"... Menu je nechutné, nevýrazné o ničem. To označení v jaké aktuální sekci jsem taky není vůbec hezky zpracovaný, je to moc "šišaté" a vůbec se to nehodí do konceptu, který je celý takový - všechno možný naplácaný do jednoho celku.

 

Slider naprosto o ničem, rozhodně by se to dalo udělat lépe a ty šipečky - nechutné :d To pod sliderem jsou asi kategorie k fotografiím? Tak co ten text pod tím sakra? Copak jsem ti neříkal, jak to máš dělat? Je to hnus, navíc ten text máš zarovnaný k jedné straně současně s tím rámečkem nad tím ale napravo už to máš zakončené před tím. Působí to fakt hrozně!! Buď to nezarovnávej až k tomu a nebo jako nejlepší způsob ten text i ZAROVNAT DO BLOKU. Aby ti ten text nekončil každý jinak.

 

Footer zase hnus, ta čára se tam vůbec nehodí a ten text opět co jsem minule říkal, absolutně jsi to ignoroval!!!

 

Promiň, ale vůbec nemám dojem z toho, že by sis dal záležet na tom co jsem ti říkal. Naopak jsi tu nasekal daleko více chyb, než v předchozí práci. Dám ti téma na další web, udělej si grafický návrh stránky svého vlastního portfolia. Prostě o tvé osobě, žádný foto galerii a podobné nesmysli. Postě své portfolio...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...