Jump to content

ostatní Webdesign


Psychedelic

Recommended Posts

Čau, po roce jsem stáhl PS a zkusil jsem něco vytvořit rád bych se k tomu zase vrátil tak mě  zajímaj vaše názory a hodnocení :)

A nechte si prosím "hnus" apd. a radši mi k tomu napište co se vám nelíbí  :oboci:

 

post-7806-0-60751400-1380839447_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Je to taká jednoduchý design. Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása ale moc v tom krásu nevidím. Nehovorím, že to je najhoršie, nejaký ten potenciál to má no. Skús to ešte vylepšiť :-) (grafickyj aj obsahovo)

Link to comment
Share on other sites

Však se zamysli, co to má sakriš být ? :d

 

Veřejná galerie děcek? K čemu to je dobré?

Kdo by dával svoje soukromé fotky dětí takhle na internet do veřejné galerie.

Postrádám, funkčnost, důvod, smysl a účel toho webu.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ale já si myslím že o téma vůbec nejde změníš obrázky přepíšeš logo a je z toho web třeba o autech ;)

A kdo by dával do veřejné galerie fotky svích dětí? taky blbost http://alba.rajce.idnes.cz/?category=4 jen tady jich máš pár tisíc ;)

//Snad sem neporušil pravidla kdyžtak delete link thx

Link to comment
Share on other sites

No, máš pravdu. Jsem zvyklý, že vidím designy, které přijdou nakódovat a používat než desginy, dělané z nudy neurčené přímo pro nějaký účel s nějakým záměrem.

Link to comment
Share on other sites

Nešlo ani tak o nudu jak o to abych se zorientoval je to něco přez rok co sem psko nepoužil a navíc sem používal cs3 teď cs6 a tak sem to musel prozkoumat a tak a rád bych slyšel názor někoho kdo tomu rozumí aby mě navedl a řekl co a jak nebo mi řekl že se na to mám rovnou vys*at :d

Link to comment
Share on other sites

No, mě to připadá, jako by jsi tam jen tak fláknul 3 fotky a kolem nich udělal rámeček. Hodil text a pár tlačítek. Spíše by to chtělo více propracovat a jak zde bylo řečeno, tak téma se k tomu nehodí. Design se dělá za nějakým účelem a ne, aby se potom vše předělávalo a galerie se k tomu vůbec nehodí. Spíše bych to viděl na nějaké portfolio nebo na nabídku nějakých služeb.

 

Když už to děláš ve photoshopu, tak to musíš udělat lépe, než by se to dalo udělat s kódem, jinak to pak postrádá smysl.

 

Zkus se na to ještě podívat, ale ne teďka, ale třeba až zítra, aby se ti to uleželo v hlavě. 

Link to comment
Share on other sites

Já právě nevěděl co za téma a pak sem se nad tím zamyslel a řekl sem si že je to stejně jedno protože ten design sem dělal za účelem "rozkoukaní se" jak už jsem psal, ale asi máš pravdu že bych měl prvně vědět co udělat.. 

 

Mám rád takoví jednoduchý a přehledný designy, web splněje účel, není přeplácanej a dobře se v něm orientuje.. Takoví ty designy jako je třeba gamemix.eu co sem nedávno někdo dával se zase nelíbí mě možná na nějakej clan web nebo tak.. Jinak dík za názor :)

Link to comment
Share on other sites

Já právě nevěděl co za téma a pak sem se nad tím zamyslel a řekl sem si že je to stejně jedno protože ten design sem dělal za účelem "rozkoukaní se" jak už jsem psal, ale asi máš pravdu že bych měl prvně vědět co udělat.. 

 

Mám rád takoví jednoduchý a přehledný designy, web splněje účel, není přeplácanej a dobře se v něm orientuje.. Takoví ty designy jako je třeba gamemix.eu co sem nedávno někdo dával se zase nelíbí mě možná na nějakej clan web nebo tak.. Jinak dík za názor :)

 

Je jasné, že weby na kterých je na každém místě plácnutá reklama jsou hnusné. Také je více významů slova "jednoduchost". Zkus ten design udělat jednoduše,ale propracovat a vše si promyslet.

Link to comment
Share on other sites

Mno, v první řadě chválím použití nenásilné barevné kombinace. Každopádně jak už tu bylo zmíněno, těm stránkách chybí jakýkoliv směr, k čemu byli vytvořený. Pokud je tohle práce pro tvé "rozkoukání", asi bylo zbytečné to sem ukazovat... Celkově se mi web vůbec nelíbí, je to takové suché o ničem + některé prvky na mě nepůsobí vůbec dobře - používalo je tu spousta začínajících jedinců. V první řadě jak máš pozadí, tak koukám že jsi tam hodil překrytí vzorkem - konkrétně bubliny a to je fakt vtipné :d Prosím tě, když budeš chtít dělat nějaké stránky na úrovni, určitě tam tohle nedávej :d Základní vzor ne - radši si stáhni nějaký pořádný zdarma z internetu - je na něm toho mraky...

 

Logo samozřejmě o ničem - navíc ta čára vedle něj se tam nehodí a je kratší (blbost). K menu asi žádné výhrady nemám. Slider je běžný a nevím co bych k němu psal, jen ty kolečka pod ním nechápu. To aktivní kolečko proč je menší než to neaktivní?

 

Ta obsahová část má HROZNOU TYPOGRAFII! Když děláš obsahový text, titulek fajn OK ale ten text tak dávej třeba Verdanu, velikost 12 či 14 (typická velikost web písma) a TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - VYHLAZENÍ PÍSMA DEJ NA ŽÁDNÉ. Dostaneš téměř identickou podobu písma, která bude i ve finále. Rozhodně tam nedávej nejostřejší vyhlazení jaké tam asi máš. Vypadá to šíleně... To se dává jen třeba k titulkům či k jinačím prvkům, ale rozhodně ne do obsahového textu. Plus ty buttony jsou hrozné a vůbec se tam nehodí.

 

Jako poslední věc je footer, tam opět ten text o kterém jsem ti psal výše a ty ikonky na soc. sítě jsou EXTRÉMNĚ NECHUTNÉ! Navíc ty velky mezery mezi tím jsou taky šílené.

 

Zkus si s tím více pohrát a dej si taky na začátku plán toho, co za typ stránek to vlastně bude. Aby to mělo nějaký smysl... Hodně štěstí v další tvorbě.

Link to comment
Share on other sites

Přesně tohle sem potřeboval slyšet díky :) Bubliny nechápu jak si to mohl vidět dal sem tam opacity tak 7% :d a kolečka sou všechny tři 100% stejný možná to tak působý tou výplní.. :d zkusím se poučit z chyb a dám vědět jak sem dopadl :)

Link to comment
Share on other sites

No vzhledem k tomu, že se grafice už věnuji opravdu hodně let, tak věř tomu že to poznám úplně snadno :d Ty bubliny mě úplně praští do očí... Co se koleček týče, opravdu je to prostě menší a pokud jsi tam dával nějaký efekt, tak ho dej pryč nebo změň barvu ;) Jinak nemáš zač, rád jsem poradil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...