Jump to content

gamemode Player versus Player


Recommended Posts

Zdravím vás.

 

Dnes som dostal nápad na vytvorenie nového (SA-MP) módu. Avšak neviem či tento nápad už nemal niekto iný, či už nie je zrealizovaný a chcel by som preto počuť váš názor.

 

Jedná sa vlastne o mód v ktorom by išlo hlavne o to, byť čo najlepším. Celý Server by bol zameraný na PvP a nemuseli by ste zarábať peniaze, kupovať domy atď ako to poznáme. Proste by ste si vybrali zbraň na začiatku s ktorou chcete hrať, a môžete začať.

 

Bude viacero typov PvP, napr.:

 

- World PvP - Každý hráč môže zabiť iného hráča. Je jedno či je v budove, vonku, na vidieku, v meste.. Niektoré miesta budú avšak chránené pred PvP, anti-PvP zóny.

- Duel - Jeden hráč pozve druhého hráča do duelu. Ak druhý hráč príjme, ich virtuálny svet bude zmenený a budu sa môcť navzájom zabiť. Hráč bude môcť druhého pozvať len ak je druhý blízko neho.

- Vojna - Dva týmy, cieľ: Zničiť druhý tím. Pomerne jednoduché.

 

A možno viac.

 

Takže, keď nepôjde o peniaze, o čo pôjde? Za každé zabitie hráča, vyhranie duelu atď dostanete určitý počet bodov Víťazstva (skratka: BV).

 

K dispozícií bude aj Vehicle Spawner, Nemocnice a iné veci. Môžete napísať váš názor a nápad na zlepšenie. :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale nemyslim si, ze by tohle bylo neco preomoveho, co by prilakalo vetsi pocet hracu.

Ďakujem za tvor názor :) Začal som si to trochu uvedomovať, pretože väčšina DM módov je v tomto štýle.

Link to comment
Share on other sites

Bože to je ale kravský nápad :d .. Né tak ale, že tě to napadlo, to se aspoň cení ta nějaká snaha. Dostaneš piškot :d

Ale to je vedlejší a tento mód by úspěch fakt asi neměl.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Taký mod že podme seno hrabat :d vyzera to skoro ako csko v sampe :d a podla tvojho popisu je to nudne 1 vs 1 :) vylepši si ten mod

 

CSko ? Jako vážně ? To si zabil.. :d

 

Ináč.. Nic moc kolego.. Ten piškot, jak psal X DooM by jsi dostal za snahu. A to je asi všechno.. Chce to něco, co tam ty lidi udrží.. ;):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...