Jump to content

ostatní [FREE] UPPScz Hosting


Bgurf

Recommended Posts

jakmile si dobiju kredit na mobil
:d :d :d Tady jde skvěle poznat hosting bez budocnosti, prezentace žádná, kvalita taky, žádná webová prezentace a VPS se platí skrze mobily rodičů :d
Link to comment
Share on other sites

[quote name=ßlyster :)' timestamp='1374820695' post='272027]

To by ma zaujimalo aky VPS plati SMSku :think:

Žádný :)

 

Fakt vám tak vadí že je free? fakt chcete abych to předělal na placený?

Link to comment
Share on other sites

Žádný :)

 

Fakt vám tak vadí že je free? fakt chcete abych to předělal na placený?

 

Máš živnosťák ? :lolol:

 

V instalátoru možná RZE není, ale nějáký týpek jí má na serveru :d:rofl:

Link to comment
Share on other sites

No pěkně jste ho zdisovali. ;)

 

Ale divím se, že to má na masteru. VOd včera máme nový rozsah 64 IP adres a máme 85.118.130.*

Moc by mě zajímalo jaký hňup má železo na masteru a nechává si platit SMSkou za VPS? :d

Link to comment
Share on other sites

No pěkně jste ho zdisovali. ;)

 

Ale divím se, že to má na masteru. Včera jsme koupili nový rozsah 64 IP adres a máme 85.118.130.*

Moc by mě zajímalo jaký hňup má železo na masteru a nechává si platit SMSkou za VPS? :d

 

Tak male mnozstvo IP adries sa od RIPEu kupit neda pokial viem. Navyse pouzivate spatny zapis rozsahu IP adries. 85.118.130.0/26 je od 0 - 63.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tak male mnozstvo IP adries sa od RIPEu kupit neda pokial viem. Navyse pouzivate spatny zapis rozsahu IP adries. 85.118.130.0/26 je od 0 - 63.

 

S tim mohu souhlasit a rict: "Oprava: nekupovali jsme je, protože RIPE ip adresy neprodává, ale nechali jsme si je alokovat jako součást většího celku."

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

 

Rád bych se vytvořil k "free" hostingům .. Podle mě není nic špatného na tom že někdo udělá free hosting,

 

Ale problém je v tom, že polovina "hostingů" ( či se tomu tak dá říkat) nemá ani své VPS ...

 

Neberu Vám nápad že nic nemůžete zakládat, ale jděte s tím do řitě už ... Je tu každej druhej hosting který si myslí že bude lepší než fakaheda nebo crew...

I kdyby jste měli třeba 4324234 hostovaných serverů, nikdy nebudete mít na takové hostingy ... Můj názor na takové hostingy je takový že ...

Vy jim nahostujete servery, po nějaké době ( když budou mejt pěkně napluginovaný server nebo budou mejt něco lepšího než vy) tak si zajdete do administraci a tam si jednoduše odjebete určitý plugin nebo script ...

 

Navíc když ještě máte místo webových stránek http://89.185.248.164 ... Jako nějakej orangutan.

 

Administrace stažená, nevím co je na "tomto" hostingu tak jedinečným, nemáte tam obsah vůbec nic .. A ani si neumíte ani pořádně oslovit zakazníky nebo ty kteří budou na vašem hostingu hostovat.

 

S pozdravem Sebastian "Sebo" Hoang.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...