Jump to content

návrh Návrh na nové hodnocení


Hodnocení  

20 members have voted

  1. 1. Co si myslíte o tomto návrhnu na nové hodnocení ?

    • Mě se líbí, rozhodně bych ho prosadil.
      3
    • Menší změny a uvítal bych ho zde.
      7
    • Radši bych klasickou REP.
      3
    • Muselo by se to dost změnit abych tu něco takového uvítal.
      1
    • Nelibí se mi, nechci ho zde.
      6


Recommended Posts

Zdravím,

někdo by to zde stejně napsal tak proč ne já ?

Mě osobně o to moc nejde ale když je to zde asi nejvíce probírané téma (ať chceme nebo ne), tak mě napadlo něco díky čemuž by uživatelé měli své slavné hodnocení ale administrátoři by nemuseli řešit nějakou hloupou reputaci.

Jde o to že by se vzali všechny statistické údaje z pawna a dosadily je do nějakého vzorce ze kterého by vylezlo číslo (Tudíž nějaká hodnost).

 

Přesněji myslím: Řekněme že se vezme datum registrace a sečnou se všechny dny co jste zaregistrováni {a}, hodiny co jste strávili online{b}, počet příspěvků{c}, počet založených témat{d}, počet souborů v sekci "Ke stažení"{e}, dala by se zde vrátit i REP a započítat a dát i nějakou menší hodnotu aby nebyla tak podstatná ale započítána a další takové pěkné věci{f} :)

To by byli velké čísla že ? Proto by šlo do vzorce započítat i Status Varování a tudíž nějaké ty mínusové bodíky(a přidat těmto bodům vysokou váhu) {g} tím by se uživatelé mohli dostat i do mínusu a hodit jim nějakou tu nepěknou hodnost aby se vědělo co jsou zač.

Jak by to tedy vypadalo ? (Ty písmena v těch pěkných závorkách je vlastně "zkratka" té věci co je započítána)

{a} / 10 + {b} / 3 + {c} /10 + {d} + {e} * 2 + {f} / 2 - {g} * 10 = &s = "Běžný uživatel".

 

 

Samozřejmě jsem do vzorce napsal zcela náhodná čísla jen aby bylo jasné jak to myslím, jednoduše vzít všechna data o uživatelích co jsou s námi a nějak je využít, uživatele by to trochu povzbudilo přeci jen někteří pro nějaké to hodnocení žijí(Nemyslím tím každého kdo se o nějaké hodnocení zajímá).

Hodnocení nikdy nesmí chybět na nějakém fóru kde se něco hodnotí či zveřejňuje a na fórech všeobecně popohání to uživatele ku předu.

Neříkám že by to mělo vypadat takhle jen jsem chtěl při nejhorším administrátorům vnuknout nápad jak tento problém jednou a provždy vyřešit :)

Doufám by se tímto řešením uspokojily obě strany. (Ti co chtějí REP a ti co ji nechcou takový vzájemný kompromis :) )

 

 

 

 

Pokud jsou zde nějaké pravopisné či diakritické chyby tak se za ně omlouvám :)

Pokud je zde něco nesrozumitelného tak se za tuto nepříjemnost omlouvám :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak a teď to jdi zasadit do IP Boardu kterej je už tak sviňsky háklivej na jakejkoliv zásah do sytému..

Tohle není PHPBB

Link to comment
Share on other sites

To nám to tu zachvilku spadne, když bude takovej složitej výpočet počítat každému uživateli :d

 

 

Stačilo by aby to započítání bylo jen 1x denně aby se ten vzorec nepočítal neustále :)

 

 

Ewwe[/url]']Tak a teď to jdi zasadit do IP Boardu kterej je už tak sviňsky háklivej na jakejkoliv zásah do sytému..

Tohle není PHPBB

 

 

Čtení statistik snad nebude problém a vytvořit nějaký ten kód co to bude počítat mimo IP Board a pak už jen se to zde zapíše. (Snadno řekne hůře udělá, ale snad to někdo zvládne :) )

Link to comment
Share on other sites

Iba by stacilo nastavit aby sa mohla davat repka uzivatelom co su tu 2 roky a viac. Myslim ze tym ludom na tej repke az tak nezalezi aby si ju museli naklikavat. A nastavil by som to tak ze by sa dala dat aj normalnym uzivatelom ale ta by sa nezobrazovala v profile iba pri prispevku. A tiez by som spravil aby ludia co su tu viac ako 2 roky by mohli davat aj - repku.

Link to comment
Share on other sites

Iba by stacilo nastavit aby sa mohla davat repka uzivatelom co su tu 2 roky a viac. Myslim ze tym ludom na tej repke az tak nezalezi aby si ju museli naklikavat. A nastavil by som to tak ze by sa dala dat aj normalnym uzivatelom ale ta by sa nezobrazovala v profile iba pri prispevku. A tiez by som spravil aby ludia co su tu viac ako 2 roky by mohli davat aj - repku.

To se mi líbí :)

 

Nebo od počtu příspěvků...

Pak se tu bude zas spamovat..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Uživatele, kteří zvolili možnost "Radši bych klasickou REP. " můžete rovnou zabanovat, jelikož to je případ těch podvodníků, kteří nechtějí fixnout díru. :d

Tu možnost jsem zvolil třeba já ...

Link to comment
Share on other sites

Netrvalo to ani 5 dní...

 

Nie nie nie nie nie a ešte raz nie!

Ak chcete reputáciu tak sa registrujte tu http://www.1000zet.n...ck/index_en.php a vložte si ten kód do podpisu a bude!

Přečti si topic ještě jednou neprobírá se tu REP ale alternativa díky které by nemuseli moderátoři/administrátoři nic řešit a uživatelé měli své hodnocení.

Link to comment
Share on other sites

Kdo řekl že to bude hodnotit "Nápomocnost" ? Napsal jsem že by bylo dobré využít statistiky tak že by jsme je zapsali do hodnocení které bude ukazovat na zkušenost daného uživatele přeci jen lidé co jsou zde již 2 rokem tak to nejsou žádní nováčci a vědí o čem mluví taktéž jsou tam započítány i ostatní údaje aby nedostal nějaké pěkné hodnocení uživatel který se zde zaregistroval hned ze začátku a nenapsal ani slůvko. "toto môže vymyslieť asi iba človek čo si regol nový účet aby si dával reputáciu... inač to nevidím" nebo člověk který má rád změny k lepšímu hodnocení (či Reputace nebo jiné) hold na fórum patří ukazuje to na uživatele a jejich zkušenosti, jinak nikdy jsem neměl potřebu si přidávat REP vždy jsem psal jen svůj názor a za to jsem byl odměňován. (Jinak jak si dokázal vyjádřit svůj názor s tolika ti sprostými slovy ? Tolik jsem jich nepoužil ani za celý svůj život.)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně si myslím že je to blbost zakládat věci něco jako sečtení příspěvku a sečtení nějakých mínusovích varů.Postě se to zrušilo tak se to zrušilo já bych už nic zbytečného nezakládal stojím za zrušeních těchto podobných věcí.

Link to comment
Share on other sites

Iba by stacilo nastavit aby sa mohla davat repka uzivatelom co su tu 2 roky a viac. Myslim ze tym ludom na tej repke az tak nezalezi aby si ju museli naklikavat. A nastavil by som to tak ze by sa dala dat aj normalnym uzivatelom ale ta by sa nezobrazovala v profile iba pri prispevku. A tiez by som spravil aby ludia co su tu viac ako 2 roky by mohli davat aj - repku.

 

S tímto souhlasím!

Link to comment
Share on other sites

Nezmysel? Podľa mňa je celý reputační systém nezmysel. Teraz tu aspoň nik nespamuje a nováčikovia nerobia tuty lebo si myslia že ne dostanú repku. Som proti. Som rád že zrušili repku pretože mi už išli na nervy ľudia čo stále spamovali, "ten tam má druhý účet a dáva si rep..!"

Link to comment
Share on other sites

Iba by stacilo nastavit aby sa mohla davat repka uzivatelom co su tu 2 roky a viac. Myslim ze tym ludom na tej repke az tak nezalezi aby si ju museli naklikavat. A nastavil by som to tak ze by sa dala dat aj normalnym uzivatelom ale ta by sa nezobrazovala v profile iba pri prispevku. A tiez by som spravil aby ludia co su tu viac ako 2 roky by mohli davat aj - repku.

Souhlas!

 

Obyčejná reputace byla nejlepším řešením a její zrušení byl nesmysl.

S tvým názorem absolutně nesouhlasím po tom jak se tady Reputace využívala prakticky k ničemu a jen každý chtěl mít jí co nejvíc a tím pádem se to neodvíjelo na kvalitě příspěvku tak bylo zrušení reputace jediné rozumné řešení.

Link to comment
Share on other sites

Naozaj by sa tu mohol spravit neaky rank system,z prispevkokv alebo stravenych hodin

A už to začínááá :facepalm::( tet¨ to byla reputace a tet¨ začne nějaký rank system.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...