Jump to content

ostatní Hosting zadarmo ! SAMP


Recommended Posts

Klikni na baner jeto doopravdy hosting zadarmo ! + mají různé zajímavé funkce

  • Online mapa
  • Web ovladaní
  • FTP
  • Online banlist
  • ZDARMA!!!
  • + Za body při reklamě se dá zvyšovat - sloty
    - CPU ( myšleno jako limit pro váš server)
    - NPC
  • |
  • v

banner.png

 

[*!*] Použíjte VPS server 2

Edited by IsigarCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vážne ne Jak sem psal zvěřejňuji to protože je to nejlepší free hosting co jsem viděl ale netvrdím že o body mi nejde taky protože za to můžu mít bonusy k serveru kdy jsi naposled viděl kvalitní server hosting a free s bonusy ...

 

Majitel nebo sponzor napsal že budou nové VPS servery takže budou nové místa pro ty co tam nejsou ...

Link to comment
Share on other sites

No stále nechápu o jakých bodech a refferalech je tu řeč. Sem asi tupec nebo nevim. Vidím jenom prezentaci nějakýho dalšího shit hostingu a bannerem odkazujícím na administraci hostingu.

Link to comment
Share on other sites

kvalitní hosting? :d

boli problemi z financiami uz je to vyriešené

 

Lacesi, ty vole, ty jsi trošku jiný pán :d I kdepak free hostingu, nýbrž shit VS hostingu. Wedos shit "VPS" podle mě spíš VSS ( Virtual Shared Server ). Toto VPS stačí tak maximálně na zahostování webu a on na tom hostuje herní servery mi jebne :d Výkon je v neuvěřitelný agregaci, to tedy zlatý pipni :d No nechci ti radit, ale kdyby jsi hostoval counter-strike 1.6, radši bych skočil z okna, než se připojit na server tebou hostovaný na tomto VSS s nejvíc na ho*no virtualizací pro herní servery v ČR

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...