Jump to content

ostatní Pomôžte Mi Vymyslieť Hru. :-)


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Počuj Oskare.. Ja mam zakupeny Program za 60k CZK. nato aby som sa vtom naučil pracovať.. nepotrebujem žiadne skúsenosti.. Len Skúsenost Java and C++.

 

Ja nevytváram žiadne programy.. Neni nato čas.. a nato budem robiť programy ked môžem celú hru a natom pekne zbohnúť.

 

Stým programom to máš jak keď deti veria na ježiška :d

Veď som ti vravel. Navrhni miestnosť kde sa bude pohybovať postava s pár možnosťami... Ale stejne pre takého skúseného programátora by nemal byť problém navrhnúť rýchlo nejaký program nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

Anielíčku môj Strážnižku... CTRL + ALT + DELET ---->> "Procesor". :slap:

 

Ty idiot ide o tú prácu s procesmi ktorú by mal ovládať každý kto chce tvoriť hru a naviac ten program nemá byť užitočný. Má slúžiť ako ukážka tvojich schopností.

Link to comment
Share on other sites

Určitě to chce nějaký bitevní simulátor ze školního prostředí co kupce připraví na případné situace. V americe by ti to kupovali jak blázni :)

Link to comment
Share on other sites

Toto je topic na nahánění příspěvků. Autor svoji práci neukázal, a ani neukáže, tak kmo tu to vše věří? Navíc když jsi tak dobrý programátor, tak by sis nekupoval editační program za 60 000kč, ale nějaký by sis vytvořil. Myslím si že toto téma je zbytečné a nejraději bych ho LOCK-nul...

Link to comment
Share on other sites

Mňa napadlo že by si mohol urobit nejaku hru že Real Life ako realny život že si vybereš dievča alebo chlapca a začne sa to od toho ako sa narodi a budeš vidiet kolko maš rokov kedy maš narodeniny atd.. a bolo by to ako real keby si mal 15 rokov by si si mohol najst brigadu budeš mat frajerky aj chodit do škôlky a školy zakladna,stredna a keby chcel aj vysoka niečo zamerane na realny život.

Link to comment
Share on other sites

Určitě to chce nějaký bitevní simulátor ze školního prostředí co kupce připraví na případné situace. V americe by ti to kupovali jak blázni :)

 

S.T.A.L.K.E.R :d :d,je to bezva hra,kterou by jsi mohl trochu rozvinout :),ale zase zeptat autorů na úpravy atd...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...