Jump to content

ostatní Pomôžte Mi Vymyslieť Hru. :-)


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Ano nápad je dobrý.. Ale niečo ktomu chýba.. Proste dnešny hráči nechcú nijake Kupovanie stavanie atd.. Ale už rovno take ako napr. Je hraje "Grant Theft Auto".

 

Ale niečo na spôsob Cod - BF3 .. :)

 

Ja som vymyslel dokonaly nápad, Je to niečo na Spôsob Zombie, ale nechcem nič hovoriť.. Tú hru Prekonvertujem na PS3 aj na PC a Ešte jednu FPS

hru som vymyslel na PC.. na PS3 By to bol prepadák..

 

Ale keby si chcel dajake info tahať alebo niečo hladať .. tak kludne nám pomôž.. Musíš pochopiť, že sme nato len štyria.. takže hru nemôžeme mať hned.

 

Ale ajtak díky za Pomoc, cením si to. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak počuj.. Keby si vedel Proprípade dajaky Programovací Jazyk.. Tak by si mohol pomôcť s Vývojom Hry.

 

Ne.. Nespamuje.. Som rád za každy nápad. Takže len dalej sSpamuj. :)

 

 

Tak.. "Vojenske MP" - neni to zlý nápad.. Ale to si radšej kúp BF3 a zahrajeme ked ti chýba Vojna. :d

 

Takže..

Link to comment
Share on other sites

Tak počuj.. Keby si vedel Proprípade dajaky Programovací Jazyk.. Tak by si mohol pomôcť s Vývojom Hry.

 

Ne.. Nespamuje.. Som rád za každy nápad. Takže len dalej sSpamuj. :)

 

 

Tak.. "Vojenske MP" - neni to zlý nápad.. Ale to si radšej kúp BF3 a zahrajeme ked ti chýba Vojna. :d

 

Takže..

 

Kamoško , ledva zvládam pawno , nemaš dajaky kontak ? okrem najčastejších skype/Icq tie mi nejdu :d

Link to comment
Share on other sites

E-mail: [email protected] :)

 

Tak pawno je fuška :d ale na C++ Nemá. :p

 

Ja som tiež dávno robil pawno.. ale prišiel som nato, že takto nezbohanem.. (Zarobím). A Tak som sa začal učiť C++ a kúpil za 1000 eur Licenciu od Jedného prodesionálneho Programu na tvorbu Hier.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Já by jsem zas ocenil pořádnou rychlou pařbu se svým vlastním skinem, dovednosti, zbraně (vylepšování damage + příslušenství) a samozřejmě se sebevylepšováním (mít více hp, rychlejší, hbitější atd.)

Link to comment
Share on other sites

Já by jsem zas ocenil pořádnou rychlou pařbu se svým vlastním skinem, dovednosti, zbraně (vylepšování damage + příslušenství) a samozřejmě se sebevylepšováním (mít více hp, rychlejší, hbitější atd.)

 

 

Metin2 vo vynovenejšej verzii ... ;) To by tiež bolo , len tomu niečo chýba by som povedal , aj keď H3nr1 rozhoduje ..

Link to comment
Share on other sites

Tak Ano ja rozhodujem.. ale furt niečo doplnujem a furt niečo odoberám... A Stoho mi vyjde konečny Výsledok. :)

 

Ja si predstavujem hru ako: "Left 4 Death 2". Nie presne to isté.. ale proste niečo odlišné k Téme "Zombie".

 

že si furt vylepšíš zbrane.. Postúpiš o LVL Viac.. a podobne.. Proste furt získaš dalšie odznaky, nove Zbrane alebo príslušenstvo.. :)

 

Takže asi tak..

Link to comment
Share on other sites

Však Ano.. Ale to až potom. :)

 

Najskor dorobíme Hru.. potom prepojíme všetko z webom, dáme Beta testy na niekolko dni a potom sa Ofik. hra vydá na Steam..

 

a potom ked sa hre bude dobre dariť.. Tak furt hru budeme Uptadovať. a ked to aj niečo zarobí.. Tak najmeme aj dajakych profesionálnych Programátorov z Ameriky.

 

Nechcem žiadne české šunky. :d (Ani Slovenské). :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...