Jump to content

ostatní Pomôžte Mi Vymyslieť Hru. :-)


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Dobrý den, Kedže asi pred 2 rokmi som začal programovať v C++, Tak som sa dnes rozhodol že naprogramujem dajakú hru.

 

Na Vianoce od Rodičov som dostal Pekný darček, a to Licenciu jedného 60 tisicového Programu od Americkej Firmy "Unity 3D".

 

Takže tu licenciu chcem využiť na 100%. V tom programe boli vytvorené aj Všeliaké české hry, ktore sa dostaly pekne na vrchol.

 

A Tak ja som si dal za úlohu, že naprogramujem (Vytvorím) Dajaku lepšiu hru na PS3. Len proste neviem akú.. Zato sa pýtam odvás že aby ste mi pomohli niečo vymyslieť, lebo mna už proste nič nenapadá.. na PC Som si dal za úlohu niečo vytvoriť z kamošom, (Nechcem o tom hovoriť). ale čo na PS3 ? :) No neviem..

 

Viem tolko ponúknuť že tam dám podakovanie, nič viac neviem.. + Nejaký zisk z hry.

 

Dakujem, a dúfam že mi niekto pomôže. :)

 

...

Link to comment
Share on other sites

Ešte Chcem dodať, že Zádovne hry nerobím, ani ich vôbec nehrajem... Ja radšej FPS, alebo niečo na Spôsob Sims.. Viem že ma vysmejeťe, ale ja si dodnes zahram ten Podrbany Sims 2 :d Furt ma baví tam stavať všeliake domy Tvoriť atd...

Link to comment
Share on other sites

Tak je to něco na styl Minecraftu.Udělej něco na ten styl,ale samozřejmě ne na kostičky :).Pokud jsi někdy viděl napodobeninu Minecraftu.Nevím jak se jmenovalo(asi Miners) tak byla jenom jiná grafika.Nebyly tam kostičky,prostě jak v Mafii :d

 

Nebo něco jako Mafia :d,můžeš si postavit dům,sídlo rodiny(gangu,v kterém např.Tomy Angelo) a to mi příjde dobrý :).

 

Stavba sídla,budování vztahů jak už s policií a obchodníky,stavba vlastního domu,verbování gangsterů a mnohem víc :)

Link to comment
Share on other sites

No nevidel.. ale keby si dodal nejaku ukážku, tak si to viem lepšie predstaviť. Ale díky.. za nápad.

 

Pravdaže hru robim na PS3 a bude čistý Multiplayer.

 

Len prosim nepíšte, že neviem programovať a ide do niečoho čo nezvládnem, to fakt neznášam! Dakujem. :)

Link to comment
Share on other sites

PS3 ne!!!! :d :d :d

 

Víc je počítačů :d :d

 

No čiže,u toho Miners máš několik charakterů.Neznám přesně jejich classy(zas tak stejné jako Minecraft to není)myslím že je tam Miner,Farmář atd...K dispozici máš taky sekeru,krumpáč,lopatu a další...Je to taky na bloky,ale né vše je kostičkované.Úplně jiná grafika.Hra se myslim musí zakoupit,ale existuje taky Warez.Ale fakt nevím jak se ta hra jmenuje,ale je dobrá,sice ne tak hraná jako samotný Minecraft,ale grafikou ujde.Jenom zabírá víc místa než Mc.

 

Norhy,možná že začal,ale nevěděl co je fakt lepší :).Třeba nevěděl,jestli je C++ blbší nebo tak něco než C#.Tak se může ptát kdokoliv.

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za nápad. Ja viem že je viac PC.. ale chcem niečo aj na PS3.

 

Norhy: To som nepísal Ja.. ale môj kamoš. Kedže chcel odomna pomoc tak som to tu napísal.

 

Martynke, tebe dakujem a dúfam že to zrealizujem.. Ako po svojom, MC neznášam.. ale ked to nejake peniaze naserie tak kludne. :d

Link to comment
Share on other sites

Ja už v C++ Programujem cez 2 roky.. Takže tie tvoje výhovorky neberem. :) Načo by som si potom kupoval Program za 60 kilo ked neviem žiadny Programovací Jazyk? .. To je fakt logika 5 ročného Decka Norty.

Link to comment
Share on other sites

Ja by som ocenil nejakú PORIADNU westernovú hru.. niečo ako divoký západ..

Nemusí to byť presne z toho obdobia ale aby sa to odohrávalo v tom prostredí..

Niečo ako story-roleplay game avšak s veľa vymoženosťami a premakanou grafikou :p

Link to comment
Share on other sites

Tak si zkus domyslet :) mě hned po dočtení Western napadlo:Barman,Sherif,Lupič,Tajný obchodník,Ochranka s prominutím co do Westernu asi patří jsou "děvky" s colt devise special v ponožkách :d,je toho hodně.To by jsi snad potřeboval nějakého návrháře aby ti vymýšleli postavy apod....

Link to comment
Share on other sites

Ja viem.. ale Mna Werstern moc nebav. :d Ja radšej 21 st. a nie 15. :d :d. Niečo lepšiého prosím? :) Potrebujem fakt dobry námet, ktori by sa mi páčil a bol by aj zrealizovatelný. Kedže sme nato len 3. Ludia.

Link to comment
Share on other sites

Ja už v C++ Programujem cez 2 roky.. Takže tie tvoje výhovorky neberem. :) Načo by som si potom kupoval Program za 60 kilo ked neviem žiadny Programovací Jazyk? .. To je fakt logika 5 ročného Decka Norty.

1) Kupoval ? Neříkal si nahodou že si to dostal od rodičů k vánocům ?

 

2) Sám to nezvládneš

Link to comment
Share on other sites

1) Kupoval ? Neříkal si nahodou že si to dostal od rodičů k vánocům ?

 

2) Sám to nezvládneš

 

Och bože ty seš velký "pako"...Napsal,že nechce vidět komenty že to nezvládne.První si přečti předešlé komenty a pak píš!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...