Jump to content

ostatní Pomôžte Mi Vymyslieť Hru. :-)


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Však Ano.. Ale to až potom. :)

 

Najskor dorobíme Hru.. potom prepojíme všetko z webom, dáme Beta testy na niekolko dni a potom sa Ofik. hra vydá na Steam..

 

a potom ked sa hre bude dobre dariť.. Tak furt hru budeme Uptadovať. a ked to aj niečo zarobí.. Tak najmeme aj dajakych profesionálnych Programátorov z Ameriky.

 

Nechcem žiadne české šunky. :d (Ani Slovenské). :d

 

 

Takže podakuješ sam sebe :d

Link to comment
Share on other sites

Namyslenejšieho človeka ako ty som dlho nevidel. Vážne si myslíš že by sa k tebe pridali nejaký programátori z USA? Chlape zobuď sa. Oni vyštudujú také šloky, kde za rok štúdia si môžu kúpiť ten tvoj program. Naviac špička už je dávno zamestnaná a zbytok učrite k tebe nepôjde a to ani nevravím jak dokonale by si musel ovládať jazyk aby si im mohol vysvetliť podrobnosti. Naviac tá hra - 3D Grafika prostredia, postáv, effektov, zvuky... Je mi ľúto ale nemáš šancu. Budeš rád ak tvoja hra bude lepšia ako Tetris.

Link to comment
Share on other sites

A Takého vtipálka som ešte asi nikdy nevidel. A čo? .. Každy scháni Peníze, tak sa niekto isto nájde, to už prosim len nechaj namne. a tie 3D efekty nechaj namna.. Ja si stym už poradim a čo sa týka toho 3D, Neni problém.. Viem modelovať Všeliaké postavy do hry. ..

Link to comment
Share on other sites

Tosi má úplnu pravdu. Kamarát už ťa vidím ako programuješ. Nevichvaľuj sa ako vieš programovať, aj tak nič nenaprogramuješ a radšej nám ani neoznámiš že si zlyhal. Radšej urob nejakú Hello Kitty hru, ani nevieš aké tažké je to naprogramovať MP, Aaron, Kalcor, MTA Team ti dá za pravdu, potrebuješ love a nie len "dobré" programovanie.

 

PS: To že nemôžeš naprogramovať MP na M2, si zabil. Máš na to právo, len to nevieš ;)

Link to comment
Share on other sites

Môžem sa ťa opýtať otázočku? Na multiplayer potrebuješ server. V podstate doslova zbierku serverov aby utiahli potrebný počet serverov keďže ty si taký skúsený programátor a vytvoríš unikátnu hru.

Ďaľej. Prečo by si mal ukazovať celú hru? Ukáž nejakú jednoduchú. Postavu v prestore s pár možnosťami.

Link to comment
Share on other sites

Keď Existuje? Nie je to jedno? Veď si vezmime, neexistujú dva MP na GTA:SA? Áno, tak čo prosím ťa potom také ľahké to urobiť, veď ty si pán programátor, 17-ročný líder ktorý určite vie čo robí.

Link to comment
Share on other sites

Tosi: Ja to viem. ty si si myslel že to neviem? .. Preboha, viem že to zaberá vela.. Ale peniaze mám a mam aj Kamoša v KE ktorí mi ponúka DNSka za nízku cenu. Takže si s tym nerobim velku záťaž.

 

Norhy: Ja túžim po svojej hre a nie po nejakekej inej.. Chápeš to?! :)

 

Ja proste chcem vytvoriť vlastnú hru a nie robiť MP na dajaku inú. Proste to je môj ciel.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Nebudu se přidávat ani na jednu stranu..

Ale nahraju opoziční straně.

 

Každý "dobrý" / "výborný" programátor toho už musel spousty vyrobit...

Tákže, pokud chce mistr Henry ukázat, že to myslí vážně, měl by předvést nějaký jeho předchozí výtvor..

 

Tvorba her není žádná prdel.. Z vlastní zkušenosti (pár her jsem dělal, jednou jsem byl členem amatérského studia - ale žádnou hru jsem nedodělal) vím, že absolutní základ je na dokonalém návrhu a plánu projektu.. Bez toho se komplexnější projekt (což hry bezpochyby jsou) po chvilce stavění rozpadne jako domeček z karet..

Je třeba naučené systematičnosti, jelikož pokud se chceš po době vrátit a něco změnit v základu, musíš se ve svém kódu vyznat..

 

Jen opravdu nadanej člověk dokáže programovat na úrovni, dělat si sám sobě modeláře, schánět si potřebné zvuky a mixovat hudbu.. Pokud jsi do svého týmu scháněl lidi na koleni, je to tým na houby, jednoduše nemá šanci fungovat..

Tým musí být organizovaný, sehraný a systematicky stavěný.. Každý musí vědět, co má udělat a jeho práce by se něměla křížit s prací jiného výtvarníka..

 

Programování není práce, je to umění.. A dnes už je opravdu málo umělců, kteří dokážou postavit optimalizovaný, funkční a logický kód...

Link to comment
Share on other sites

Ukáž nám nejakú tvoju prácu, a my ťa ohodnotíme či si profík, LOCK

 

Ty si Modík? :d

 

PS: Čo tu robíte je Silvester :d Happy New Year (HNY).

Link to comment
Share on other sites

Načo tu mam dávať svoju hru ked ešte neni dokončená, Ked bude dám sem ju..

 

Ja Viem programovať v C++ To mi zatial stačí.. Takže Freedyk ty sa o to neboj. :) Ja robim hru a nie ty, takže prosím nehovor zamna.

 

InfailGumer: Zatvor radšej Klapačku, už ma to stebou nebaví.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Načo tu mam dávať svoju hru ked ešte neni dokončená, Ked bude dám sem ju..

 

Ja Viem programovať v C++ To mi zatial stačí.. Takže Freedyk ty sa o to neboj. :) Ja robim hru a nie ty, takže prosím nehovor zamna.

 

InfailGumer: Zatvor radšej Klapačku, už ma to stebou nebaví.

 

Nemluvím za tebe, píšu to pro tebe...

Nikdo po tobě nechce, abys nám ukazoval jak na tom momentálně vypadá tvoje "hra"... Pokud chceš dokázat že C++ opravdu umíš a neděláš tu z nás voly, ukaž nám nějakej tvůj předchozí výtvor.. (A pokud děláš takovej složitej projekt, jako je hra, tak předchozích výtvorů musíš mít mraky)

Link to comment
Share on other sites

Počuj Oskare.. Ja mam zakupeny Program za 60k CZK. nato aby som sa vtom naučil pracovať.. nepotrebujem žiadne skúsenosti.. Len Skúsenost Java and C++.

 

Ja nevytváram žiadne programy.. Neni nato čas.. a nato budem robiť programy ked môžem celú hru a natom pekne zbohnúť.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...