Jump to content

Recommended Posts

Ahoj prinášam Vám ďalšiu administráciu pre sa-mp servery vo veľmi peknom štýle

 

Admin panel obsahuje:

 

Automatickú registráciu

Automatický nahadzovač serverov

Novú prepracovanú vstavanú administráciu

Všetky základne prvky ako: kontrola servera, config, ovládanie, banlist, logy

Bonusy ako: TOP50 hráčov, Rekord hráčov, Inštalátor, Online pomocník, Záloha servera, Zmena Portu

Online prvky ako: TOP50 hráčov, Online Rcon, Online Mapa, Online Chat, Status servera Online Banlist

Súkromné správy

 

Bezpečnostné prvky:

 

Zabezpečenie proti spusteniu PHP scriptov

Šifrovanie hesla

Šifrovanie priečinka zo serverom - ochrana proti načítaniu configu iného servera

Ochrana proti flood modom zaplňajúcim HDD

Ochrana proti SQL Injection

Zabezpečenie proti floodovaniu cronu

 

Download: http://adminky.sa-mp.sk/crown.html

 

Ukážka: http://146.255.25.72/apanel/

 

 

Obrázky:

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

laces je jen

implantuje aby toho byla adminka tak budme rady ze to nikdo dela

ale fakt pekna adminka povedla se ty laces

 

možem zomrieť??? Tvoj pravopis nestojí ani za 5, inak Laces, pekný štýl... Páči sa mi to celkom len keby to bola tvoja téma ... :/

PS:Kebyže hlasujeme tak asi 5/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Rekl bych, ze nesmyslnym tvorenim neceho co je vlastne porad to stejne dokola - jine jen v tom, ze si ukradnes nekde nejaky vzhled z jinych stranek - je naprosto o nicem - 0/0 a uz no comment, jinak by me jeblo, porad dokolecka to stejne... Des a hruza !

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Je ina v tom, ze nekde stahnes vzhled a hodis ho na tu svou adminku ? nebo ze tomu zmenis nazev ???? vyser se uz na to, zivit te to stejne nebude. Kdybys udelal od zakladu svou, treba v ajaxu co tu jeste nebylo, pak se to da hodnotit..ne toto, je to uz ohrane. Mozna ti tu nejaky blbec napise ze je to pekne a ze si frajer, ale ja to nebudu, protoze nejsem slepej ani blbej

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

A tys sem snad psal proto, aby k tomu ostatni mohli psat sve nazory, ne? A nazory muzou byt jak pozitivni, tak negativni. Pokud se bojis toho, ze nekdo bude tve dilo kritizovat, nemel bys jej davat na jakekoliv forum, aby ho ostatni mohli zhodnotit.

Link to comment
Share on other sites

A tys sem snad psal proto, aby k tomu ostatni mohli psat sve nazory, ne? A nazory muzou byt jak pozitivni, tak negativni. Pokud se bojis toho, ze nekdo bude tve dilo kritizovat, nemel bys jej davat na jakekoliv forum, aby ho ostatni mohli zhodnotit.

 

Nenazval bych to dílem, ale spíš adaptací cizího scriptu do kradeného vzhledu.

Link to comment
Share on other sites

možem zomrieť??? Tvoj pravopis nestojí ani za 5, inak Laces, pekný štýl... Páči sa mi to celkom len keby to bola tvoja téma ... :/

PS:Kebyže hlasujeme tak asi 5/10 :)

 

Tak nepíše s hačkáma a to ti vadí?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Baví ťa to furt dookola pridávať tvoje trápne administrácie na toto fórum? Jadro je furt to isté, aj všetko. Zmeníš iba po***tý design!

Daffy má pravdu, nikdy ťa to živiť nebude, a furt to nieje tvoje. Keď spravíš od základu celú administráciu, kde bude všetko tvoje, tak budeš mať moje uznanie.

Zatiaľ ti budem furt spamovať do tvojich témat to isté.

 

 

Čiže, je to na ho*no.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...