Jump to content

[Anketa]Cigarety


ErionX

Recommended Posts

Cigarety ani trávu sem nikdy nezkusil a ani to zkusit nechci. :) Nevidim v tom nic zajímavýho ani nic dobrýho. Ačkoliv sem jedinej z rodiny, co nekouří cigára, tak mi ani nevaděj. Ať si každej dělá co se mu zlíbí, ale mě k tomu nikdo nedostane. :d

 

Si pasivny fajciar?

 

Pasivnemu fajciarovy to skodi viac ako aktualnemu. (neviem ake je oposito na pasivny)

když v tom žije tak jo, když se toho občas nadechne někde na ulici je to jako kdyby někde pálil ohen a opekal si buřty a občas se toho kouře nadech ..

 

To nam je jasne :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Když tu je ta tráva tak je zdravější než alkohol a kdo je furt v lihu ? .... Ale nevím co natom pravdy je ale jak poslal NuMi0 snižuje inteligenci tak hulte až vyrostete :d

 

Co myslíš, že je horší? Jeden joint nebo lahváč piva?

Bylo x studií a je potvrzeno, že třeba jedno (né se vožírat) pivo denně je zdraví prospěšné.

Naopak, co ti dodá takovej joint? Nic pozitivního na tom neshledávám.

A proč je začít hulit až ve vyšším věku? K čemu? Že budu mít vymaštěnej mozek míň?

 

Když mluvíš o tom co ti dá takový joint tak nebudu mluvit o zhulencích ale někteří si to vemou třeba místo léku upečou si nějake sušenky nebo to zhulí potlačují tím bolesti.

 

jinak na ganju se nikdo nikdy nepředávkoval třeba jako z alkoholu

 

(PS: nehulím,ani nepěstuji) :d

 

ještě bych doplnil tak co sem četl že zlegalizujou /zlegalizovali už prodej ganjy v lékarnách pro ty zdravotní účely... co jsem se dočetl ceny jsou tam přemrštěné a důchodci co jí potřebují nejvíce na masti nemají dostatek peněz si ještě dokupovat trávu... Spíš měli dovolit legálně já nevím 1 -3 rostliny na domácnost

Link to comment
Share on other sites

jinak na ganju se nikdo nikdy nepředávkoval třeba jako z alkoholu

 

Viděl jsi film Gympl? Ten jeden by z něho mohl dělat ukázku jak vypadá předávkování trávy. :haha: Holá realita, avšak už "hardcore" případ.

Link to comment
Share on other sites

jinak na ganju se nikdo nikdy nepředávkoval třeba jako z alkoholu

 

Viděl jsi film Gympl? Ten jeden by z něho mohl dělat ukázku jak vypadá předávkování trávy. :haha:

 

asi nevíš co je to předávkování viď :d

Link to comment
Share on other sites

Viděl jsi film Gympl? Ten jeden by z něho mohl dělat ukázku jak vypadá předávkování trávy. :haha:
asi nevíš co je to předávkování viď :d

Myslím, že jsem uvedl trefný příklad. Pokud myslíš, že ne, rád se nechám poučit. :)

Link to comment
Share on other sites

Viděl jsi film Gympl? Ten jeden by z něho mohl dělat ukázku jak vypadá předávkování trávy. :haha:
asi nevíš co je to předávkování viď :d

Myslím, že jsem uvedl trefný příklad. Pokud myslíš, že ne, rád se nechám poučit. :)

 

pro mě je předávkování otrava,nevolnost, která někdy vede ke smrti

 

v gymplu ten vyhulenec podle mě nebyl předavkovaný :d

 

no ale jestli se pletu tak mě můžete opravit

Link to comment
Share on other sites

Ja som fajčil v 11 potom v 12 a odvikol som si síce mám občas chuť ale proste dám si facku a hneď ma to prejde :d Ale chápem že keby som fajčil tak nemám tolko penazí.. Síce mám teraz len 14 ale už sa nehodlám začať znova :) škoda penazí..

Link to comment
Share on other sites

_Sonic_":334ux2z2]akože vobec nechapem tento topicu a ankety.. fajčite cigarety no OMG! koho zaujima či fajči alebo nejfajči... zbytočne len stym prichadzate o peniaze a pomaly vas to zabija... tak načo to tu trepať.. boože

Ty buď ticho. Na to sú ankety, aby sa človek dozvedel či je / není, či to robí / či nie atď..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Porovnávat trávu s alkoholem je jako hádat se o tvaru jablka a hrušky.

Kterej tvar je lepší? Záleží na situaci, jednou se hodí jablko jindy zase hruška..

 

Tráva je perfektní antidepresivum, když se teda hulí skupinově. Všichni se smějou a psychický bloky jdou stranou..

Poprvý jsem si trávu zahulil před čtvrt rokem v Itálii.. Do tý doby jsem měl psychickej blok v rozhovorech s holkama.. Prostě a jednoduše jsem se nedokázal smysluplně bavit a ovládat před jakoukoliv krávou. Na dovolený nejen že jsem s jednou krávou bydlel, ale chlastali jsme, hulili jsme (sex nebyl, ta potvora měla doma zazobanýho týpka a dětinskou povahu [extreme věrnost je povaha také dětská] ). A stalo se to, že problém komunikace odezněl.. Hlavní zásluhu tomu dávám hlavně tý travičce. Jelikož když se člověk směje absolutně všechny problémy, ať už psychický, logický nebo existenční jdou stranou..

 

Marihuana je parádní věc, jen se musí správně použít ve správnou dobu správným způsobem.

 

Alkohol je jen prostředek k odvázání se a dočasnému řešení životních problémů.. Taky jako zabíječ času :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...