Jump to content

[Anketa]Cigarety


ErionX

Recommended Posts

Ač jsem pár cigaret už měl (kdo ne), tak nekouřím, ani mě to netahne a jsem za to rád. Je to jen žrout zdraví a peněz, zkrátka jed.

 

Souhlasím :v::)

Link to comment
Share on other sites

Kouřím, kouřím jak elektornickou tak i normální (je to zvyk, ale už normální cigarety omezuju) a mám přítelkyni :d

 

Tak to jo :d Docela dobrá je Jednorázová

Link to comment
Share on other sites

Ač jsem pár cigaret už měl (kdo ne), tak nekouřím, ani mě to netahne a jsem za to rád. Je to jen žrout zdraví a peněz, zkrátka jed.

 

 

Já třeba nikdy neměl ani 1.

Link to comment
Share on other sites

Kouřim (cigára) a lituju toho, zvyk je to zlej a je hodně obtížný ho překonat, mě se to zatim nepovedlo ;) v jedenácti sem kouřil z machroviny abych si připadal "dospěle" ale teď už to neni že bych si připadal jako něco "víc", je to závislost a měl bych s tou sračkou něco dělat, těch peněz je mi líto ale překonat to nejde ..

to cigáro si prostě musim dát, hlavně ráno a večer před spaním ..

Link to comment
Share on other sites

Já mám Ego-c :) a liquid mám momentálně s příchutěmi Camel (cigarety camel), malinu, med :)

 

Kolik tě stála ? Něco kolem 1000,-KČ že ? :d

Kupoval jsem 2 za 8 stovek.

 

Fakt kde ? :d

Link to comment
Share on other sites

Když tu je ta tráva tak je zdravější než alkohol a kdo je furt v lihu ? .... Ale nevím co natom pravdy je ale jak poslal NuMi0 snižuje inteligenci tak hulte až vyrostete :d ... Jinak cigára taky sem začal kouřit asi v 11 letech z machroviny a to byli lightky občasné cígo... potom rok-dva z5 sem kouřil ještě tvrde cigarety asi 5-6 denně..... Potom sem stím seknul a zase začal po měsíci měl sem na ně strašnou chuť ale potom sem stím zase seknul a do teď nekouřím asi ten rok a jsem rád zato :d

Link to comment
Share on other sites

Když tu je ta tráva tak je zdravější než alkohol a kdo je furt v lihu ? .... Ale nevím co natom pravdy je ale jak poslal NuMi0 snižuje inteligenci tak hulte až vyrostete :d

 

Co myslíš, že je horší? Jeden joint nebo lahváč piva?

Bylo x studií a je potvrzeno, že třeba jedno (né se vožírat) pivo denně je zdraví prospěšné.

Naopak, co ti dodá takovej joint? Nic pozitivního na tom neshledávám.

A proč je začít hulit až ve vyšším věku? K čemu? Že budu mít vymaštěnej mozek míň?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...