Jump to content

[Anketa+Návrh] Já moderátor


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, možná si někteří řeknete, že sem debílek nebo cokoliv jinýho. Chtěl bych si zkusit bejt modíkem, třeba jen na zkušební období a pokud bych se osvědčil tak bych modíkem zůstal a pokud ne tak by mi byl post modíka odebrán.

 

Proč se chci stát modíkem?

- Chci pomáhat forku od problémových lidí, zlepšit atmosféru na forku a zkusit provést změny, které jsou navrhovány samotnýmy uživateli.

 

S phpBB zkušenosti mám, takže by být problém neměl.

 

Jaký je Váš názor? Brali byste mě jako moderátora? Předem díky všem, co se zapojí do ankety a do diskuze.

Link to comment
Share on other sites

Nebol by si zlý moderátor, ale je tu dosť ľudí, ktorých nemáš rád..Napríklad mňa :d a bol by si nespravodlivý ;)

pokud bych byl modík, tak bych měl na všechny stejnej metr ;) bez vyjímek -kamarád nekamarád ;)

Link to comment
Share on other sites

za mě ne

 

P.S. vsadim se že kdybych o to ža´dal ja všichni daj ne

Proč hned tak negativní názor? Jak můžeš vědět, co by lidi zvolili? Třeba bys byl překvapenej, kdyby si takovej topic založil. Bohužel je tu spousta lidí, co by to záviděli, takže ta možnost Ne by byla zvolená víc u každýho - bez rozdílu na to jak populární tu je. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Osobně si myslím že je tak trošku pod úroveň zakládat takovýto topic stejně na hlasech nějakejch prašivejch userů nezáleží vedení si stejně samo řekne jestli ano nebo ne.

1/2 lidí dá Ano protože jsi jejich kámoš.

druhá polovina dá ne protože nejsi jejich a navíc ti závidí takže tak.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Moderátor by měl být nekonfliktní (to není ani jeden z nynějších a ani já jsem nebyl.. Takže nic)

Moderátor by měl být inteligentní (a ty moc inteligence opravdu neprojevuješ)

Moderátor by měl být schopný uklidnit situaci (ty spíš necháš rejpala ať rejpá a ještě víc ho dožereš)

Moderátor by být diskusně atraktivní (lidi by měli s tebou chtít mluvit, klábosit, diskutovat.. Ty se od diskuse distancuješ)

 

Takže za mě ne... Je to můj osobní názor a můj polo-objektivní pohled na tebe..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...