Jump to content

[Diskuze] Pawno.CZ sraz v Praze


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Čau minulý sraz se jaksi moc nezdařil a asi proto že byl blíže dětem, kterým jsem neměl věřit. Tak se chci zeptat jestli by jste nechtěli tentokrát přijet do Prahy.

 

1. Pro mě lepší organizace (jsem z Prahy)

2. Spousta lidí to má blíže do brahy než do Brna. (ffredyk, DooM, Dráček, LV nebo já)

 

takže kdo by chtěl tak ať dá odpověď "Ano" jde mi jen o sčítání lidí kdo by chtěl jed (datum se ještě dohodne aby to nedopadlo jako minule)

 

nějaké otázky dotazy apod. all post here...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Zase ty vaše srazy :d Stejně nikdo nepřijde.

 

když myslíš :d když sem nikdo nepřijde tak mi to tolik vadit nebude. Jsem tam za 56 Kč (tam kde bych to chtěl pořádat) a aspoň bych si dal kafe v klidu :d

Link to comment
Share on other sites

Zase ty vaše srazy :d Stejně nikdo nepřijde.

 

když myslíš :d když sem nikdo nepřijde tak mi to tolik vadit nebude. Jsem tam za 56 Kč (tam kde bych to chtěl pořádat) a aspoň bych si dal kafe v klidu :d

Já jsem v praze do 20 minut za 24kč :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Prosím neee! Věř mně a vyser se na to, dopadne to jak posledně :d

 

hele nějak dohodnu s Váma datum :d a řeknu kde ... :d a je mi šumák kdo přijede, protože bydlim kousek od tamtať ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Kdyby to bylo v Kobylisích, tak bych přijel. Ale jízdenky si kupovat nebudu abych jel někam do centra té prdele :d

 

:boss: musel bys na "b" na Invalidovnu :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

No abych byl uplně upřímný nemám problém kamkoliv dojet v praze bych možná i přišel ale upřímně těch pár lidí který bych chtěl poznat stejně nepřijde a zbytek vidět raději nikdy nechci :d

Link to comment
Share on other sites

Kdyby to bylo v Kobylisích, tak bych přijel. Ale jízdenky si kupovat nebudu abych jel někam do centra té prdele :d

 

:boss: musel bys na "b" na Invalidovnu :d

Upřímně, nebudu MHD platit ani 1 jízdenku, tudíž nepřijdu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Kdyby to bylo v Kobylisích, tak bych přijel. Ale jízdenky si kupovat nebudu abych jel někam do centra té prdele :d

 

:boss: musel bys na "b" na Invalidovnu :d

Upřímně, nebudu MHD platit ani 1 jízdenku, tudíž nepřijdu ;)

 

jak jsem řekl mě je to jedno

Moje pravděpodobnost účasti v procenutální podobě je přímo úměrná počtu lidí násobeno 10

 

takže máš 20% určitě zatim

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Jak psal Dračék kdy by to mělo být: když by to šlo tak bych to chtěl ještě do konce prázdnin. nevím jak jste na tom v průběhu týdne... takže kdo by mohl kdykoliv ať napíše.. jinak o víkendech nemůžu tenhle jsem v Plzni a další už taky něco mám

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Kdy: Snad do konce prázdnin

Kam: to sem nepochopil... sraz v jedné kavárně, kafe je dobré na nervi a čekání .. :d a pak až zavřou kavárnu myslim že kolem 18:00 někam jít na jídlo třeba T.G.I. Fridays

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
jo na jidlo....aha...doufal sem nejakou hospodu...nebo nejakej klub....pak mi doslo ze tam by nas slo tak 5 :d

 

musíš hned prozrazovat kam se pujde? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Globální moderátor

Takže napsal jsem že bych ještě se pokusil udělat jeden sraz. Tak dávám návrh na zítřejší pátek. Je to trochu na rychlo, ale tím že jsem to řekl měsíc do předu sem si nijak nepomohl.

 

Kdo by zítra byl ochoten přijet do Prahy tak ať mi napíše SZ! Všechny dotazy pište sem do topicu. Čas vám ještě řeknu nechci nikoho odradit.

 

V sz napsaný čas kdy můžete (odpoledne někdy) + věk (docela by se mi hodil :d )

 

pište rychle není moc času ale dá se to stihnou ;)

 

PS: Dělám to jenom pro vás tak mě nemusíte hned urážet

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...