Jump to content

Komunita - Idea


ffredyk

Recommended Posts

K tomu jak tu zde psal bloodman.. Dávám mu částečně za pravdu. Bylo zde téma o nastavení mchatu nováčkům a Valenta na to, že jak to zrealizovat? Proč teda nějaké utržené peníze z fora nedá do fora a nezaplatí nějakému coderovi v jeho "firmě", aby mu to nakodoval?

 

To je podle mého na zamyšlení.

 

Ona je jedna věc vydělávat a rozšiřovat a vylepšovat forum za utržené peníze a zase jiná věc je nahrabat si co nejvíce a srát na forum a čekat jak to dopadne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ona je jedna věc vydělávat a rozšiřovat a vylepšovat forum za utržené peníze a zase jiná věc je nahrabat si co nejvíce a srát na forum a čekat jak to dopadne.

Toto som sa snažil nejak vysvetliť clearymu. No nepovedlo sa. Lukáš asi len do domeny investuje a dalších vecí pre potrebu webu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
ale načo by som chcel peniaze za zábavu? v pawn programujem pre zábavu a z nudy.. aj ked si sem niektorý daju prepracované scripty na predaj je ich rozhodnutie. QWER sem dal na predaj Gang system ktorý odporúčam nie ako niektorý ktorý dávaju na predaj totálne sračky :/ keby som vedel pawn tak čo sem nedám free tak by som určite nepredával. nechal by som si to pre seba. keby ma už pawn omrzelo tak by som sem dal asi všetky scripty.. ja nemusím nič predávať. je to rozhodnutie codera ktorý to urobil.. aj na samp ofík dal jeden chalan prepracovaný mod s 80000 riadkami a niekolkymi inc. Dal to zadarmo

Nemůžeš srovnávat scriptera v cz/sk a a scriptery jinde. Já mám pocit že ty cokoliv chceš řekneš doma a rodiče ti to koupí ... tak to ale nemají všichni a když něco chtějí tak se na to snaží vydělat kde jen můžou.

Link to comment
Share on other sites

aj na samp ofík dal jeden chalan prepracovaný mod s 80000 riadkami a niekolkymi inc. Dal to zadarmo

 

protože v americe je plná prdel lidí co mají mnohem lepší módy tak se mu to nevyplatí prodávat protože stejně to nikdy neprodá

 

tady v CZ je to vzácné a mohli by lidi víc ocenit snahu lidí nad scriptem / módem

Link to comment
Share on other sites

ale načo by som chcel peniaze za zábavu? v pawn programujem pre zábavu a z nudy.. aj ked si sem niektorý daju prepracované scripty na predaj je ich rozhodnutie. QWER sem dal na predaj Gang system ktorý odporúčam nie ako niektorý ktorý dávaju na predaj totálne sračky :/ keby som vedel pawn tak čo sem nedám free tak by som určite nepredával. nechal by som si to pre seba. keby ma už pawn omrzelo tak by som sem dal asi všetky scripty.. ja nemusím nič predávať. je to rozhodnutie codera ktorý to urobil.. aj na samp ofík dal jeden chalan prepracovaný mod s 80000 riadkami a niekolkymi inc. Dal to zadarmo

Nemůžeš srovnávat jednýu komunitu z druhou...ještě k tomu lidi co chodím na samp fórum a sem...to je totální nesmysl navíc Mort to řekl výstižně, proč btw: nezáleží na počtu řádků...NIKDY

Link to comment
Share on other sites

ešte k tým módom čo na ofik fóre zverejňujú (vačšinou majú 50 000++ riadkov) ale to majú tie, ktoré si všetky includy dajú do hlavného súboru (nerozdeľujú na includy) a potom vačšina scriptov je z ofik fóra... ba aj "vložené" filterscripty...

Link to comment
Share on other sites

Vy sa tu snazite zlepsit komunitu a nic s toho nemate, maximalne na vas Valenta pekne zaroby.Tak ze nie, dakujem. Nebudem menit svoj postoj voci ostatnym iba koli nepriamemu zisku nejakeho debila co tu s tym sam nevie nic spravit akurad "Vsetkych presvecuje o tom ze do vedenia fora nezasahuje".

Zaraba na fore ze vraj 200e mesacne a ked sa tu rozoberali tie pawno tricka tak nebol ani ochotny do toho investovat mesacny zarobok z pawna (z nas, z toho ze tu trcime) do nas lebo "by s toho nemal ziadnu reklamu". A to mam pre takehoto cloveka este nieco robit zadarmo aby on natom zarabal?

Ty by jsi někdy přišel za někým "bohatším" a řekl mu něco ve smyslu "Hele, vyděláváš sto tisíc denně, dej mi 5 tisíc, přece tě to nezabije." ? Navíc pokud jste četli to téma o tričkách, tak se tam nenašel žádnej motiv(kromě pár "testů").. takže jak má lukáš realizovat trička, když nemá žádnej grafickej návrh? Kdokoliv z vás ho mohl udělat.

 

ffredyk - dyť to vidíš sám, že to prostě nejde :)

 

Ona je jedna věc vydělávat a rozšiřovat a vylepšovat forum za utržené peníze a zase jiná věc je nahrabat si co nejvíce a srát na forum a čekat jak to dopadne.
Jasně, ale tady jde o povahu člověka. Mě by se taky nechtělo do tohohle fóra již dál investovat, jsou to zbytečně vyhozený peníze. A také, dřív ještě před x lety zachytráka.. tu nebyl mchat, byly tu základní smajlíci, bylo tu míň sekcí.. a šlo to ne ? Tak proč to najednou teď nejde :/ Podle mě tu byl větší respekt k chytrákovi.. než je teď k lukymu.
Link to comment
Share on other sites

Tento text k zamyšlení ke zlepšení stavu určitě nepomůže, to tipuju víš i ty sám, ffredyku. K srdci si ho vezme max. 5 lidí, zbytek se ti na to vysere, však jde přece jen o nějáké pitomé diskuzní fórum.

 

Ja súhlasím úplne s Petrom.

 

=========================

 

Ani som nečítal všetky komentáre lebo už po dočítaní článku som vedel že sa to tu zvrtne na takú polohádku.

 

Takže tento topic je podľa mňa zbytočnosť.

 

Ale chyba nieje v Lukášovi, aj keď to tak vyzerá, Lukáš má fórum len pre peniaze, ALE ČO JE VÁS PREBOHA DO TOHO ?! Ak mu tak strašne závidíte tak si založte vlastný web kde budete zarábať a nenadávajte po ňom. Ten kto po ňnom nadáva tak mu iba závidí nič viac, nič menej.

 

Ja tu chodím len kvôli určitým ľudom ktorý sú svojím spôsobom normálny a ktorých mám rád (nie buzerant niesom :d ).

 

Začnite po mne nadávať, robte si čo chete, mne je to fuk, len som vyjadril to čo mám v hlave (a to som po ôsmych dňoch chľastania takže sa divím že som to nejako sformuloval :d ).

 

Odomňa zatiaľ všetko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

ffredyk - dyť to vidíš sám, že to prostě nejde :)

 

Co na tom nejde?

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

 

Náhodou já vidím, že mladší členové se chovají líp než ti starší..

 

EDIT: Nejspíš ego vás, těch starších vám nedovoluje chovat se jako lidi....

 

Takže tento topic je podľa mňa zbytočnosť.

 

Ale chyba nieje v Lukášovi, aj keď to tak vyzerá, Lukáš má fórum len pre peniaze, ALE ČO JE VÁS PREBOHA DO TOHO ?! Ak mu tak strašne závidíte tak si založte vlastný web kde budete zarábať a nenadávajte po ňom. Ten kto po ňnom nadáva tak mu iba závidí nič viac, nič menej.

 

Tenhle topic není zbytečnost.. Jak to můžeš říct?! To jako podle tebe každá snaha o to tu něco zlepšit je zbytečnost?! WAKE UP!

 

Tohle téma není o Lukášovi, ten na nás sere z vysoka, proč vy neserete na něj?

To je furt samý Lukáš tohle, Lukáš támhleto, Lukáš za to může, proč to neudělá Lukáš? Nasrat! To je jako kdyby se vás vaše hračky ptali kdy se o ně začnete starat... A když máte 20 hraček, tak by jste se z toho zcvokli...

 

Přestaňte sem srát Lukáše a bavte se o tom, jak změníte svoje chování doprdele!

Link to comment
Share on other sites

Takže tento topic je podľa mňa zbytočnosť.

 

Ale chyba nieje v Lukášovi, aj keď to tak vyzerá, Lukáš má fórum len pre peniaze, ALE ČO JE VÁS PREBOHA DO TOHO ?! Ak mu tak strašne závidíte tak si založte vlastný web kde budete zarábať a nenadávajte po ňom. Ten kto po ňnom nadáva tak mu iba závidí nič viac, nič menej.

 

Tenhle topic není zbytečnost.. Jak to můžeš říct?! To jako podle tebe každá snaha o to tu něco zlepšit je zbytečnost?! WAKE UP!

 

Tohle téma není o Lukášovi, ten na nás sere z vysoka, proč vy neserete na něj?

To je furt samý Lukáš tohle, Lukáš támhleto, Lukáš za to může, proč to neudělá Lukáš? Nasrat! To je jako kdyby se vás vaše hračky ptali kdy se o ně začnete starat... A když máte 20 hraček, tak by jste se z toho zcvokli...

 

Přestaňte sem srát Lukáše a bavte se o tom, jak změníte svoje chování doprdele!

 

Ten topic je zbytočoný preto lebo aj tak si to nikto k srdcu nevezme, vieš to ty, viem to ja, vieme to všetci. Takéto topicy tu už boli a pomohlo to nejako? Nevšimol som si. Každý si to prečíta len tak letmo a nie vážne a povie si že mne nebude nikto rozkazovať a bla bla, človek musí rozum dostať sám, nedá sa mu do hlavy vliať cez lievik, maximálne sa môžeš pokúsiť ukázať mu cestu (ako voj topic bez komentárov) ale či sa ňou vydá je len na ňom a na nikom inom, zbytočne sa budeš rozčuľovať nad tým.

 

A lukáša som spomenul len preto, lebo sa v príspevkoch odvolávali na neho.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ten topic je zbytočoný preto lebo aj tak si to nikto k srdcu nevezme, vieš to ty, viem to ja, vieme to všetci. Takéto topicy tu už boli a pomohlo to nejako? Nevšimol som si. Každý si to prečíta len tak letmo a nie vážne a povie si že mne nebude nikto rozkazovať a bla bla, človek musí rozum dostať sám, nedá sa mu do hlavy vliať cez lievik, maximálne sa môžeš pokúsiť ukázať mu cestu (ako voj topic bez komentárov) ale či sa ňou vydá je len na ňom a na nikom inom, zbytočne sa budeš rozčuľovať nad tým.

 

A lukáša som spomenul len preto, lebo sa v príspevkoch odvolávali na neho.

 

K srdci si ho nevezmou jen jedinci co mají vysoký ego... Nevím proč by si to někdo nepřečetl a neřekl si "Nojo, to by možná šlo, můžeme to zkusit"

Když budeš psát takový sračky, tak je jasný že když čtenář v komentářích uvidí ho*na o tom jak si to nikdo k srdci nevezme tak se na to taky vysere...

 

Nevím proč to srážíš, když absolutně nemůžeš vědět jestli si to někdo k srdci veme nebo ne..

 

Jak už jsem říkal, mladší členové fóra jsou na mnohem lepší sociální úrovni než členové starší. Chovají se k sobě slušně, radí si mezi sebou a nehádají se jak nějací zmrdi..

To jen ti starší mají potřebu srát se do ostatních.. Tak se ku*va uvědomte, přestaňte sami sobě rvát do hlavy, že tohle nemůže fungovat a zkuste se podle toho chovat...

 

My god.

Link to comment
Share on other sites

Dovolim si reagovat na zpravy ke mne:

200 ojro to fakt neni

Reklama ve footeru je temer necitelna (ja ji ani neprectu) a nejsou tam placene reklamy

Na foru byly dve reklamy - banner (zustal) a ve footeru ikonky (dal jsem odkazy msdto toho). Zadnou plochu nepridal. A na foru jsem se neco snazil, ale nelibilo se to. A pokud ja jsem ten spatny, ze na stejne reklame vydelavam vic penez nez chytrak, tak at :-)

 

ad smajlici - myslim ze jsme se shodli ze ne

ad omezeni - jeste nebylo rozhodnuto

Link to comment
Share on other sites

Vy sa tu snazite zlepsit komunitu a nic s toho nemate, maximalne na vas Valenta pekne zaroby.Tak ze nie, dakujem. Nebudem menit svoj postoj voci ostatnym iba koli nepriamemu zisku nejakeho debila co tu s tym sam nevie nic spravit akurad "Vsetkych presvecuje o tom ze do vedenia fora nezasahuje".

Zaraba na fore ze vraj 200e mesacne a ked sa tu rozoberali tie pawno tricka tak nebol ani ochotny do toho investovat mesacny zarobok z pawna (z nas, z toho ze tu trcime) do nas lebo "by s toho nemal ziadnu reklamu". A to mam pre takehoto cloveka este nieco robit zadarmo aby on natom zarabal?

Ty by jsi někdy přišel za někým "bohatším" a řekl mu něco ve smyslu "Hele, vyděláváš sto tisíc denně, dej mi 5 tisíc, přece tě to nezabije." ? Navíc pokud jste četli to téma o tričkách, tak se tam nenašel žádnej motiv(kromě pár "testů").. takže jak má lukáš realizovat trička, když nemá žádnej grafickej návrh? Kdokoliv z vás ho mohl udělat.

Ak by tych 100 000 zarabal aj na mne tak ano

Link to comment
Share on other sites

Dovolim si reagovat na zpravy ke mne:

200 ojro to fakt neni

Reklama ve footeru je temer necitelna (ja ji ani neprectu) a nejsou tam placene reklamy

Na foru byly dve reklamy - banner (zustal) a ve footeru ikonky (dal jsem odkazy msdto toho). Zadnou plochu nepridal. A na foru jsem se neco snazil, ale nelibilo se to. A pokud ja jsem ten spatny, ze na stejne reklame vydelavam vic penez nez chytrak, tak at :-)

 

Niesom tu až tak dlho ale pokúsim sa reagovať. Myslím si že reklama na tomto fóre je minimálna a to, že chce zarobiť nieje nič zlé. Treba platiť výdaje za fórum. Taktiež si chce zarobiť aj sám, predsa nikto nič nerobí zadarmo. Vy by sme mali byť radi že sem majiteľ nedá napr. reklamu medzi príspevkami ako som videl inde alebo iné. prestante doňho hustiť a radšej klikajte na reklamu (myslím že to funguje na počte kliknutí) a podporujte tým fórum. Potom možno budú aj tie vaše triká.

Link to comment
Share on other sites

ffredyk - dyť to vidíš sám, že to prostě nejde :)

 

Co na tom nejde?

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

 

Náhodou já vidím, že mladší členové se chovají líp než ti starší..

 

EDIT: Nejspíš ego vás, těch starších vám nedovoluje chovat se jako lidi....

 

Takže tento topic je podľa mňa zbytočnosť.

 

Ale chyba nieje v Lukášovi, aj keď to tak vyzerá, Lukáš má fórum len pre peniaze, ALE ČO JE VÁS PREBOHA DO TOHO ?! Ak mu tak strašne závidíte tak si založte vlastný web kde budete zarábať a nenadávajte po ňom. Ten kto po ňnom nadáva tak mu iba závidí nič viac, nič menej.

 

Tenhle topic není zbytečnost.. Jak to můžeš říct?! To jako podle tebe každá snaha o to tu něco zlepšit je zbytečnost?! WAKE UP!

 

Tohle téma není o Lukášovi, ten na nás sere z vysoka, proč vy neserete na něj?

To je furt samý Lukáš tohle, Lukáš támhleto, Lukáš za to může, proč to neudělá Lukáš? Nasrat! To je jako kdyby se vás vaše hračky ptali kdy se o ně začnete starat... A když máte 20 hraček, tak by jste se z toho zcvokli...

 

Přestaňte sem srát Lukáše a bavte se o tom, jak změníte svoje chování doprdele!

Tak ze lukas je decko ktoremu matka kupit 20 hraciek a on na ne z visoka serie? Sak nech si nekupuje to s cim sa nebude hrat :d

Link to comment
Share on other sites

Ak by tych 100 000 zarabal aj na mne tak ano

Takze, pokud by jsi pracoval v nejake firme a tvuj zamestnavatel byl bohaty, dovolil by sis mu to rict? :) Precejenom, vydelava diky tobe tak proc ne ?:) Je to trosku nemoralni.

 

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

Chovas se trosku jako kdyby my vsichny byly trotlove a ty jedinej ten spravnej clen. Pokud to bylo smerovany primo na me, tak napisu "Ano Frodo, jsi kreten co se neumi chovat." Ale nehazej vsechny do jednoho pytle.

Link to comment
Share on other sites

Taky dost velky duvod, pro na webu klesa pocet novacku je ten, ze kdyz se na neco zepta, tak ho odkazete na wiki.sa-mp.com, google.com a forum.sa-mp.com. Pak se nemuzete divit ze nechodi sem, kdyz jste je sami naucili si hledat informace sami.

 

Nevim jestli si to ty uzivatele bud neuvedomuji, nebo chteji umyslne snizit navstevnost webu .

 

Ale klicova sekce tohoto webu je sekce "pawno help". To je pro kazdeho kdo v pawnu zacina a zacina na tomto webu nejake prvni dva mesice sekce, kvuli ktere tento web vubec navstevuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ak by tych 100 000 zarabal aj na mne tak ano

Takze, pokud by jsi pracoval v nejake firme a tvuj zamestnavatel byl bohaty, dovolil by sis mu to rict? :) Precejenom, vydelava diky tobe tak proc ne ?:) Je to trosku nemoralni.

 

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

Chovas se trosku jako kdyby my vsichny byly trotlove a ty jedinej ten spravnej clen. Pokud to bylo smerovany primo na me, tak napisu "Ano Frodo, jsi kreten co se neumi chovat." Ale nehazej vsechny do jednoho pytle.

 

Do jednoho pytle házím vás, kteří odmítají tenhle topic..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Pokud někomu vadí reklama na foru ať už banner nebo odkazy ve footeru neni nic jednodušího než si je pomocí buď custom css nebo pomocí různých ad block addonů skrýt. Mýslím si že toto téma má smysl pokud si jen jeden jediný člen z toho něco pozitivního odnese. Ale pomalu ale jistě se z toho začíná stávat fraška kde jeden hází špínu na druhého druhý na třetího a tak dále...Chtít peníze je dnes už velico rozšířený lidský cíl. A když se to někomu poradí tak mu ti ostatní závidí. Nevím jaké příjmy z fóra mohou být a je mi to vcelku i jedno. Facebook taky vydělává z reklam a z toho že se tam registrujete a taky nikde nevidím že by jste tam kdokoliv nadával že se Vám to nelíbí a že chcete od Marka podíl...

Link to comment
Share on other sites

Ja tenhle topic neodmitam :) Ja se chovam podle meho normalne, takze se me to netyka.

Facebook taky vydělává z reklam a z toho že se tam registrujete a taky nikde nevidím že by jste tam kdokoliv nadával že se Vám to nelíbí a že chcete od Marka podíl...
Skvela poznamka.. :) Bloode, takze dalsi na rade je Mark, taky vydelava diky nam :v:
Link to comment
Share on other sites

Ehm, vy děláte jako by to byly vaše peníze, který jdou z vašich kapes Lukášovi. Děláte jako by vás okrádal ... to jsem ještě neviděl ... bullshit

Link to comment
Share on other sites

Ak by tych 100 000 zarabal aj na mne tak ano

Takze, pokud by jsi pracoval v nejake firme a tvuj zamestnavatel byl bohaty, dovolil by sis mu to rict? :) Precejenom, vydelava diky tobe tak proc ne ?:) Je to trosku nemoralni.

 

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

Chovas se trosku jako kdyby my vsichny byly trotlove a ty jedinej ten spravnej clen. Pokud to bylo smerovany primo na me, tak napisu "Ano Frodo, jsi kreten co se neumi chovat." Ale nehazej vsechny do jednoho pytle.

Ale ja by som v tej pracy tiez zarabal a moj vykon by sa rovnal priemernemu platu. A co je moralne na tom zarabat na ochote druhych? Vseci co tu druhym radia su tu dobrovolne, obetuju cas pre druhych a jediny financny zisk tu z toho ma valenta. Sak chod robit technicku podporu na nejaky hosting zadarmo ked si myslis ze za prachy to je nemoralne...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...