Jump to content

ostatní Krajne mezni pribehy


Deleted User

Recommended Posts

Oplati sa precitat :d

 

Končí sa tretí ročník na gymnáziu a ako trieda sme sa rozhodli že sa vyberieme niekam na koncoročný výlet. Padalo mnoho návrhov a niekedy sa to skončilo aj búrlivejšou výmenou názorov. Dievčatá si nadávali do pičí, chlapci do kokotov, no nakoniec sme sa zhodli na istom kompromise, ktorým bola chata v Častej papierničke. Stanovil sa termín, nakúpili sa fľašky a výlet sa mohol začať.

 

V deň odchodu som ešte bol v mäsiarstve aby som si kúpil nejaké klobásky a špekáčiky, keďže bolo v pláne večer si opekať. Mäsiarstvo bolo asi tri dni pred celkovým zrušením, takže dopredávali všetok bodrel čo im ešte dohníval v sklade. To som však v tej dobe nevedel a tak som si tie klobásky kúpil aj napriek ich podozrivému vzhľadu (klobásky boli trochu chlpaté ale vtedy som myslel že pleseň nemusí byť iba na syroch ).

 

Cesta tam bola ako hocijaká iná. Spievalo sa, rozprávalo sa a vlastne sa robili všetky tie činnosti ktoré sa robia v autobuse. Tradičný bol aj príchod a ubytovávanie. Rozhodujúci v ten deň bol však večer.

 

Vatra plápolala v jemnom letnom vánku a okolo nej sme v kruhu sedeli ako trieda a zabávali sme sa. Podaktorí si začali vybaľovať svoj proviant na opekanie a tak som ani ja nechcel vyzerať ako nejaký chudák. Vybalil som si teda svoje chlpaté klobásky a začal som ich vehementne ukazovať, že aký som pán (vtedy som ešte nevedel že sa mi táto frajerina tvrdo vypomstí). Opiekol som si ich a pri tej dobrej nálade ktorá vtedy panovala som si ani neuvedomil, že chutili nejako sladkasto (znak že mäso začína hniť).

 

Asi okolo pol noci sme sa rozhodli že ideme spať a tak sa aj stalo. V tú noc mi to v bruchu bublalo jak šťavnatý prd vo vani. Nevenoval som tomu pozornosť a vysvetľoval som si to tými klobáskami (bola to aj pravda, no následky boli ďaleko za hranicou mojich negatívnych očakávaní).

 

Ráno, po chvalabohu pôstnych raňajkách sa všetci chlapci okrem mňa dohodli že si pôjdu zahrať futbal. Ja som obďaleč s nafúknutým bruchom a zaťatou riťou sledoval ich hru. Každou chvíľou sa však môj stav rapídne zhoršoval. Uvedomil som si, že moje svaly zvierača nedokážu dlhodobo odolávať takému silnému a neutíchajúcemu tlaku. Črtala sa jediná možnosť. Vysrať sa.

 

Zozbieral som posledné zvyšky síl a snažil som sa ich alokovať do konečníku. Zaliaty tento raz, pre zmenu studeným potom som sa pomaličky postavil a nesmelo som vykročil smerom k chate. Smola bola že k chate to bolo asi 150 metrov do mierneho kopca a myslím, že tento fakt bol rozhodujúci. Prvé kroky boli zvládnuteľné, ale kopec bol neúprosný a rýchlo mi odoberal sily, ktoré držali moju riť v uzavretom stave.

 

Akoby to nestačilo oproti mne sa zjavil pes a rýchlo sa ku mne blížil. Môj kákáč teda už nebol atakovaný iba fyzicky ale aj psychicky. V tej situácii by sa človek posral aj keby nebol v takom stave ako ja. Ten pes našťastie iba tak prebehol okolo mňa no stálo ma to toľko síl, že bolo jasné že k chate sa už čistý nedostanem.

 

Spravil som teda jediné možné opatrenie, ktoré ma v tej chvíli napadlo. Zatiahol som si okraje kraťasov, aby mi tá sračka nenatiekla do topánok. Polo šialený som vypustil trochu tej zmesi v nádeji, že tlaky povolia. Nevedel som, že ak trochu povolím, už nebude cesty späť. A tak sa aj stalo. ho*no mi z riťi pršalo dlhých desať až pätnásť sekúnd. Statočne a s pevným zovretím som držal kraťase aby aspoň moje topánky ostali čisté. Avšak moje úsilie trvalo až dovtedy, kým som si nevšimol, že sračka sa mi plazí spoza opaska.

 

Vtedy som si povedal, že jebem na to a pustil som aj dovtedy zatiahnuté kraťasy. Masy ho*na rôznej konzistencie mi tvrdo dopadali na moje tenisky a nepekne ich omaľovávali.

 

Celý od ho*na a nasraný na celý svet som sa už bez tlakov vydal do chaty, že nech sa aspoň umyjem, keď už sa to takto pojebalo.

 

Čakalo ma však ďalšie nemilé prekvapenie. Bola to triedna učiteľka a na jej tvári sa zračila otázka (ona ale netušila že som sa posral, nakoľko bola odo mňa dosť ďaleko a zrakom ani čuchom nemohla odhadnúť moju situáciu). Bez rozmýšľania som sa zvrtol a zabehol som za najbližší roh chaty. Bola mi v pätách ale ja som obehol celú chatu a vbehol som dovnútra (dodnes neviem, či si všimla tie hovnové šľapaje ktoré po mne ostávali a z toho dôvodu ma prestala prenasledovať ).

 

Vybehol som po schodoch a z pohľadom upriameným na kľučku dverí od izby som bežal jak o život ku svojej dodatočnej záchrane. Na moje zdesenie bolo zamknuté (bolo to logické lebo v chate nikto nebol a ja k***t som si zabudol včas vypýtať kľúče). Jediná možnosť bola spoločná sprcha pre celú chodbu. Bolo to vysoko riskantné lebo hocikto mohol vojsť do chaty a do sprchy a mňa odhaliť v tejto inkriminovanej situácii ako tam celý osraný sprchujem svoje handry.

 

Išiel som teda do tej sprchy aj napriek rizikám, ktoré táto alternatíva prinášala. Vyzliekol som sa dohola a všetky handry som nahádzal do sprchovacieho kúta. Musel som konať rýchlo, pretože neustále existovalo riziko odhalenia. Ujebal som naplno horúcu vodu a začal som splachovať najväčšie kusy. Postupne som čistil oblečenie a tie relatívne čisté kusy som vyvesil na okienko. Pražilo slnko, takže veci schli pomerne rýchlo. Občasným vykuknutím zo sprchy som monitoroval situáciu na chodbe. Zatiaľ bolo všetko OK ale vedel som že futbal sa chýli ku koncu a zapotení spolužiaci budú chcieť svoje umordované telá schladiť v tej obsratej sprche. Musel som teda konať, aby som zabránil odhaleniu a natiahol som na seba polo mokré oblečenie. Umyl som sprchu ako sa len dalo.(ku*va ale ten sifón musel dostať zabrať).

 

Psychicky, aj fyzicky na dne som sa s váhavým krokom vydal opäť k ostatným. Keď som k ním s vnúteným sebavedomím pristúpil, Mišo povedal: „Čo si sa posral ty k***t ? Kde si bol tak dlho". Ja som sa snažil zahaliť skutočnú pravdu a na základe príslovia že pod sviečkou je najväčšia tma som povedal: „Tomu ver ty k***t. ho*no mám porád aj za ušami". Celé chlapčenské osadenstvo sa zasmialo vrátané mňa (ten smiech bol dôkazom, že všetci to berú ako srandu a nikoho asi ani nenapadlo že by to mohla byť pravda).

 

 

 

 

 

Neobjasnené fakty: Baby

 

Väčšina z nich bola na výlete a tie ostatné niekde sedeli a robili si vence z púpav alebo podobné pičoviny prislúchajúce takmer dospelým ľuďom. Z toho dôvodu teda neboli so mnou v nijakom kontakte.

 

Učiteľka

 

Možno sa pýtate, či vyzvedala. Nevyzvedala, lebo jej bolo pravdepodobne trápne sa baviť o sračkách.

 

http://citanie.madness.sk/view-10231.php

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Jedného dňa som sa zobudil so strašnou sračkou. Okrem toho som zaspal do školy, takže celý začiatok dňa bol, ako sa hovorí, v piči. Nechcel som riskovať že sa poserem v natlačenom autobuse a tak som si povedal, že radšej budem meškať do školy, ale vyserem sa pekne v pohode doma. Tak sa i stalo.

 

Cesta do školy bola celkom fajn, tlaky v riti neboli také markantné ako to bolo na začiatku dňa, takže sa nebolo na čo sťažovať. Ale s príchodom do školy sa opäť začala hlásiť sračka a mne sa koncová časť hrubého čreva opäť začala plniť tým polo stráveným bordelom, ktorý som zožral deň predtým. Povedal som si, že to vydržím celú vyučovaciu hodinu a tak som na záchod vôbec nešiel. Okrem toho nerád chodím kakať na školské záchody, pretože v hajzlovej mise často krát býva kopcom nasrané a keď sa náhodou stane, že misa nieje plná hovien, tak niekto si dá aspoň tú námahu, že obští dokola celu dosku a nedá sa tam sadnúť bez toho, aby ste si riť nenamočili do šťanky toho primitívneho kokota, čo si nevie svoj nakazený fas pevne chytiť do svojich roztrasených papŕč.

 

Ale aby som sa vrátil k podstate tohto príbehu. Tá hodina bola nekonečne dlhá. Striasalo ma asi každých päť minút a sračka mi z riti nezačala striekať iba preto, že som sedel a riť som mal pevne zaťatú. Pocity ktoré ma touto situáciou sprevádzali by som prial jedine tomu kokotovi čo obšťáva tie hajzlové dosky.

 

Nakoniec vyučujúca povedala, že je koniec hodiny. Po chrbte mi stiekla posledná kvapka studeného potu a ja som sa triskom rozbehol na najbližšie toalety. Tekuté ho*no sa mi nekompromisne tlačilo z prdele a ja som nemohol brať ohľady na ľudí, ktorých som bezohľadne odstrkoval z cesty, v záujme zachovania svojej vlastnej dôstojnosti.

 

Konečne sa mi podarilo dobehnúť na záchod. Prudko som za sebou zabuchol prvé a potom aj druhé dvere. Vytiahol som už vopred pripravené servítky ktoré som si starostlivo nachystal už počas prvej hodiny. Moja riť už bila na poplach ale sračka musela ešte počkať, pretože ja som musel dvoma servítkami utierať záchodovú dosku od šťanky. Nakoniec sa mi to podarilo a ja som zo seba strhol nohavice jak ten najposlednejší gigolo. V poslednej chvíli som si sadol na hajzlovú dosku, pretože v momente ako som trošičku povolil zvierač, začalo sa zo mňa prúdom liať ho*no miestami tuhého, ale prevažne kvapalného skupenstva. V ten deň som na tom záchode nechal niečo vyše pol druha litra hoven. O smrade, ktorý tam zavládol už pri prvom deci sračky, ktorá opustila moje útroby, sa nedá ani hovoriť. Ak by som žil v 40. rokoch a o mojich schopnostiach by sa dozvedeli Nemci, určite by som mal pod palcom plynové komory od Auschwitz-Birkenau (Osvienčim) až po Gulagy na Sibíri.

 

Konečne zo mňa vypadla posledná kvapka kakanice a ja som celý vyčerpaný sedel ešte chvíľu na záchode a oddychoval som. Vtedy som si všimol, že celé dvere sú popísané odkazmi študentov, ktorí tam zanechávali zvečnené svoje dojmy zo školy, niektorí tam prípadne napísali na osvieženie nejakú neslušnú básničku. Vtedy som si uvedomil, že ja sám tiež neviem do kedy budem na tejto vysokej škole pôsobiť a tak som si povedal, že aj ja tam pridám nejakú radu do života. A tak som vytiahol moju večne tupú ceruzku a začal som tam veľkými písmenami vyrývať nápis: ŽERTE HOVNÁ !!! Keď som bol asi v polovici, niekto vošiel na záchod. Začal som teda robiť hluk aby vedel že som tam a nezačal sa dobíjať do mojej kabínky. V kľude som teda pokračoval v písaní môjho diela.

 

Odrazu sa rozleteli dvere od mojej kabínky a predo mnou stála asi 60 ročná upratovačka, ktorá zrejme identifikovala zvuk ceruzky čmárajúcej na dvere. Začala na mňa vrieskať a vyhrážať sa mi že sa bude sťažovať dekanovi, že ničím školský majetok a podobne. Tak som tam teda s osranou riťou, vypúlenými očami a s tupou ceruzkou v ruke na ňu asi 3 minúty pozeral ako tam na mňa huláka. Keď prestala, zavládlo ticho a čakala odo mňa nejakú odpoveď. Jediné na čo som sa zmohol bolo, že som nesmelo povedal: OBSADENÉ

Link to comment
Share on other sites

:d a este poslednu :d

Tak toto je historka čo sa mi stala, keď som mal myslím 12 alebo 13 rokov (čiže asi v roku 1988) a bol som na pionierskom tábore v Poľsku.

 

Poľsko je čudná krajina, hlavne čo sa týka kuchyne. Majú značne podivné stravovacie návyky a špeciality, napríklad Jahodovú Polievku. To je vám taká zvrátenosť, čo sa v nej apaticky vznášajú rozpadávajúce sa rozvarené kusy jahôd v takej neurčitej vodičke, a navrchu plávajú ozrutné mastné oká. Je to úplne nechutné, ďaľšie poľské špeciality nie sú na tom o nič lepšie, a v podaní komunistickej masovo-táborovej vývarovne sa človek môže dočkať fakt tvrdých atakov na črevo. Ja som teda tieto ich blafy pár dní radšej nežral a živil som sa Krówkami a solenými hranolkami zakúpenými pri občasných výletoch do blízkeho mesta. Lenže to sa nedá furt, a není veru každý deň výlet, tak som raz nakoniec musel tú vydrbanú polievku zožrať, a k tomu ešte dáke hnusné mastné baklažáni, asi so zemákmi. Pripadal som si ako na obede u vegemimozemšťanov. Nebolo to dobré jedlo, a ani dobré rozhodnutie.

 

Efekt sa dostavil pochopiteľne v najhlbšej noci. S ťažkou potrebou som sa zobudil a pochopil som, že sa nevyhnem návšteve hajzľov, podivnej búdy situovanej asi 200 metrov cesty temným lesom od okraja tábora. Tú cestu osvetlovali žiarovky na kábli zavesenom na vetvách a hompáľajúcom sa vo vetre. Móžem vám povedať úprimne, že k večeru to tam vypadalo ako scéna z nejkého desivejšieho Stephena Kinga. Ja som tam teda ešte nikdy nebol ani len za šera, nie to o druhej v noci, na to som nikdy nemal gule.

 

Lenže čo môžete asi tak robiť keď tie zasrané jahody už klopali na anál.

 

Fígeľ bol ešte v tom, že tie žiarovky boli pravda príma cieľ pre každého debila čo šiel okolo a zbadal na zemi šuter, čímž bolo nemysliteľné absolvovať ten kus bez lampy na batérky.

 

Ja som takú teda nemal, ale môj najsámlepší kámoš mal presne takú, tak som sa našuchol do gumákov a začal ho budiť.

 

 

- Kde máš lampáš ?

- Čóóó?

- Kde máš tu blbú baterku ? - to už ma festovo bralo na sračku.

- Pod vankúšom .. - sa obrátil na bok a uvoľnil mi cestu k spásonosnému svetlu.

 

 

Ja odhodím ten vankúš a kokos hrabnem tam a nahmatám dáke kovové smetie. Ten jebo malý elektrikársky amatérsky tu vydrbanú lampu večer rozobral na najmenšie kúsočky. Bol som v riti.

 

Už som cítil, že není čas na nič iné než bežať zo stanu a vyklopiť náklad hnedého jahodového koláčika v lese za stanom, tak som schmatol hajzlák a letím von.

 

Samozrejme v okamihu ako som vkročil na mesiačikovým svetlom zaliaty buzerplac, tak to už milá prdel nevydržala a s dosť velkým prdom to pustila šecko ...

 

Dosral som sa jak dementný dôchodca. Ale brutálne. Všetko som to mal osraté, celé pyžamo, hlavne jedna strana, a sračky som mal aj v čižmách. Úplne jedna plná čižma ho*na. Stál som tam a plakal som a nevedel čo robiť .. potom som ucítil novú mohutnú vlnu a chcel som utekať za stan, ale ako som sa pohol tak teplá tekutina sa zas valila go mojich gumákov. Tak som rezignoval a proste som len sral postojačky. Keď už nebolo čo a slzy oschli, prišiel čas nápravy škôd. Bolo leto, tak som sa vyzliekol donaha a hajzlákom sa trocha utrel. Vnikol som do stanu a s mydlom a uterákom som išiel do stredu buzerplacu, kde pod vlnitým plechom boly také kohútiky z cisterny, asi meter nad plechovým válovom. To boli Umyvárky.

 

Teraz si ešte predstavte ako sa tam krčím v tieni, mesiacom jasne osvetlený buzerplac, zo všetkých strán asi 50 stanov po 10 luďoch, a tá voda ako robí strašný rámus na tom plechovom koryte v nočnom tichu. Nejak to ale nikoho neprebralo, tak som sa omyl a pustil sa do prania tych gumágov a pyžama.

 

Samozrejme karma je karma a ja som nebol ušetrený hanby. Po chvíli šla okolo parta starších poliakov a poliek, čo akože na stráži si tam vymieňali sexuálne informácie, a mali lampu čo snáď odmontovali z protilietadlovej batérie alebo čo, každopádne keď to mna namierili pripadal som si ako zajac pred kamiónom. Strašne sa rehotali, ja som sa tam krčil ponížený a nahý ako žebrák na dezinfekcii. Pár minút si zo mňa robili prdel a potom chavalabohu odišli. Aspoň že som im nič nerozumel.

 

Nejak som to potom šecko dopral a vyvesil a išiel spať. Ráno som to musel oprať znova, lebo v pyžame bolo ešte kilo zaschnutého ho*na.

 

Už NIKDY nebudem žrať vydrbanú polskú jahodovú polievku a vám doporučujem to isté.

Link to comment
Share on other sites

Tak som rezignoval a proste som len sral postojačky.

 

mali lampu čo snáď odmontovali z protilietadlovej batérie alebo čo, každopádne keď to mna namierili pripadal som si ako zajac pred kamiónom

 

Tieti dve vety ma zabili :d :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ten posledný príbeh je najlepší :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

ahojte, stala sa mi dost osemetna situacia.

mam 17 rokov, priatelka ma 16 a chodime spolu 3 mesiace.

vcera vecer sme boli pozvany k frajerke lebo jej mama oslavovala narodeniny, bol to vobec prvy krat co som sa zoznamil s jej rodicmy. sedeli sme v obyvacke, jedli chlebicky a ocka, dali si trosku vinka... no zacalo mi treba srat, bolo mi to trapne sa tam vypitat ked som ich este tak nepoznal tak som povedal ze uz musim ist domov, zacali ma prehovarat nech ostanem, tak som este chvilu ostal a potom sa to stalo. z nicoho nic som zacal srat, bolo to riedke a hned som mal premocene tenke kratase zacalo mi to stekat po nohach a vsade bol neuveritelny smrad, najradsej by som sa v riti videl, zacal som sa cervenat a vsetci na mna ostali pozerat a nechali ma tam takeho osraneho, v tom som sa rozplakal a rozutekal som sa domov, este som ocul jej tatka ako vykrikuje ze vsetko je od hovien... frajerka mi nechce zdvihnut telefon, citim sa trapne, je to normalne ? stalo sa vam nieco podobne ?

Marcel

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Hlavní moderátor

Mam pár akutních zkušeností :d

 

také nám povyprávěj svůj příběh, zda máš zájem :d

 

edit: ah fail, příště si musím zkontrolovat datum přidání

Link to comment
Share on other sites

Dam vam sem este 1 :d

 

Je mi to dost trapne ale tak napisem to. Som prvak na elektre a mal som frajerku zo 4. rocnika. Chodil som s nou asi rok a myslel som si ze je uz na case urobit dalsi krok a nemyslim tym ju vymrdat do vsetkych otvorov kam sa zmeti moja klada. Myslim tym ju poziadat o ruku. Tak som jedneho krasneho dna zasiel do toho najlacnejsieho bazaru a kupil som ten najlacnejsi prsten co tam mali. Co Vam budem hovorit, nemal som moc penazi. Este v ten den mi frajerka dala pozvanku na jej stuskovu. Pomyslel som si ze to bude idealna prilezitost ju tam poziadat o ruku. Tak ked ten den nadisiel som nervozny cakal v prvom rade kym skonci stuzkovanie. Asi v polovici mi zacalo treba srat. Nechcel som odbiehat od predstavenia na WC a tak som tam sedel a cakal ci to zo mna nezacne tiect inym otvorom. Po skonceni stuzkovania som v zapale adrenalinu rychlo vybehol na podium, schytil mikrofon a povedal jej ci si ma vezme. Pokusil som si klaknut z prstenom v ruke no zrazu mi povolil anal a vsetko to ho*no zacalo zo mna lietat von. Trvalo to asi 15 sekund a ozivali sa pritom dost divne zvuky. Po dosrani som tam asi 3 minuty klacal zo srackamy v gatiach a asi litrom potu na cele. Vseci rodicia a znami sa tam na mna len pozerali a vraveli si co to tam sere za vola. Snazil som sa rychlo postavit a stiahnut sa do ustrania no jak som sa postavil tak mi to ho*no zacalo stekat po nohaviciach az na podlahu kde sa rozprestieralo ako kaluz krvy. Vzapeti sa zacal sirit neskutocny smrad a vseci podrazdeny zapachom mojich sraciek zacali utekat von. A ja som to tam v osranych nohaviciach musel este hodinu drhnut mopom. A to je pribeh ako som bivalej frajerke skazil stuzkovu. Od vtedy som ju uz nevidel.

 

No mam este 2 :d

 

Ahoj, je mi 15 a stala sa mi nasledovna vec. Po dlhych rokoch cakania som si konecne nasiel frajerku. Nebola to sice Miss Slovensko 2013 ale na prvy sex bola dobra. Tak sme sa par krat zisli, sak viete ako to chodi.

A dnes sme si to mali konecne rozdat. Tak asi 2 hodiny pred schodzkou som isiel do lekarne ze si kupim kondomy. Asi po 3 minutovej debate s predavackou som odisiel na prazdno, vraj som na to este primlady.

Tak som skusil stastie v novinovom stanku. Sedela tam taka 100 rocna skulava pica co ani nevedela co chcem ale napokon som ich dostal. Tak som rychlo bezal domov ze si jednem skusim nasadit nech pred frajerkou nevyzeram ako niekdo

na koho by tiez mali nasadit kondom. Bohuzial mam izbu spolocnu s bratom a on bol prave doma. Tak som rychlo skocil na zachod ze si to skusim tam. No nanestastie som v rychlosti zabudol zamknut a v tom najhorsom momente

tam vkrocila babka ktora sa s uzasom snad 30 sekund pozerala na mojho fasa ako mi stoji. Jedine na co som sa zmohol povedat bolo "chces si to rozdat?". Potom sa zacervenala, zakrutila hlavou a odisla.

Celi cerveny som si rychlo strhol pomoceny kondom tak ze som si skoro strhol zalud a vbehol do izby. Do naseho rande zostavalo asi pol hodiny a nechcel som si to 1. krat rozdat z 3 metrovou junglou nad curakom tak som sa zamkol v kupelni.

Holil som sa prvy krat a bal som sa ziletiek tak som sa rozhodol skusit strojcek. Pustil som vodu nech neni pocut ako sa holim a v rychlosti som si strojcek celou silou zatlacil do svojho chlpateho porastu z ocakavanim ze to bude razom dole.

No nestalo sa, naopak ma strojcek zacal tahat za chlpy a nechcel pustit. tak som ho rychlo vytrhol zo zasuvky a snazil sa ho oddelit od chlpou, no marne. Bol tam zazraty ako zid do chleba. V zapeti zazvonil zvoncek, bola to frajerka.

Samozrejme ju babaka pustila dovnutra a povedala jej ako som si skusal kondom na zachode. Ale to nebol moj najtrapnejsi okamih. Ten prisiel tesne po tom. Strojcek som mal stale zasprajcovany na curakovy a nevedel som ako ho uvolit.

Razom som uvidel pri umivadle sviecku zo zapalkami a v zachvate paniky ma napadlo si tie chlpy zapalit. Tak som zapalil sviecku, vliezol si do vane z vodou a sviecku si prilozil na chlpy. Chlpy v zapeti zblkly ako vianocny stromcek a strojcek povolil.

Celi spaleny od sviecky som rychlo vyliezol z vane nech mozme ist na rande. No nevsimol som si ze mi trochu prihorelo obocie od sviecky a vobec som si nevsimol ze zo mna kandluju zhorene chlpy. Tak sme sli spolu do kina.

Par ludi tam malo sice par nehodnych poznamok na moj zapach ale kino prebehlo v pohode. Tak sme sli k frajerke domov ze si to rozdame. No a potom nastal asi ten najtrapnejsi okamih v mojom zivote. Po tom co mi frajerka stiahla trenky

pusou uvidela tie zokvarene chlpy na mojom fasovy. Vzapeti sa otocila od pachu sa pozvracala. Tak som si radsej natiahol trenky a upaloval som domov. Odvtedy si nepalim chlpy ohnom a neholim sa sestrinym depilatorom noh.

 

 

 

 

 

 

Jedneho dna sme sa s frajerkou trocha opily a v zachvate opilosti som na nu zacal tlacit ci nedame anal. Bol to jej prvy anal, co bola chyba. Tak sme isli v CCX na zachody a skusil som jej ho tam vopchat. Islo to tam trochu tazko, no na koniec som ho tam strcil. Asi minutu som ju klatil do prdele a potom som ho vytiahol. Mal som ho celeho od sraciek ale to bol najmenci problem. Asi sekundu potom jej z riti vyleteli tak 3 kila hovien a celeho ma zajebala srackamy. Nastastie tam asi nikdo nebol tak som rychlo schytil toaletak a zacal sa utierat. Frajerka tam len tak stala a pozerala sa na mna ako na zazrak.

 

Tu je dalsi pribeh:

 

Asi pred 2 rokmy sme boli na skolskom vylete v Tatrach. Mal som v tedy asi 15 a strasne sa mi pacila jedna spoluziacka no zatial sme boli iba kamarati. Ja som sa rozhodol ze jej este v ten vecer poviem co k nej citim. Ked sme asi po 3 hodinach prisli na chatky tak sme sa vybalili a isli sme k babam na chatku hrat flasu. Bolo okolo 8 hodin vecer, ucitelia boli niekde mimo a niekdo nam tam doniesol alkohol. Tak sme ho zaradili do hry a ja som nemal moc stastie a trochu som sa opil. Po skonceni hry sme z nejakeho neznameho dovodu vybehli do blizkeho lesa a tam som sa rozhodol povedat svojej milovanej co k nej citim. Mal som v sebe asi 3 promile lebo to bolo posledne co si pametam. Najhorsie bolo to rano. Zobudil som sa nahy v lese bez satov, bez topanok z opicou jak svina. Nevedel som kde je sever. Vystraseny som rychlo vstal, fasa som si prikril nejakymi pochybnymi listami co som nabieral okolo a hladal som cestu spet na chatky. Asi po hodine bludenia v lese som sa objavil na zahrade 5 hviezdickoveho hotela kde prave ranajkovali hostia. Oni sa na mna pozerali a ja som ta len tak nehybne stal a drzal si list listy pred curakom. Asi po 30 sekundach ku mne prisla casnicka a spitala sa ma co si dam. V zachvate paniky som vybehol naspet do lesa a utekal som asi 10 minut opacnym smerom. Napokon som dorazil k chatkam kde ma uz vseci hladali. Jak ma zbadali zacali sa mi smiat a tak to pokracovalo celi den. Ale najtrapnejsi moment bol ked sme na obed isli do toho hotela a ta casnicka co ma tam videla naheho mi priniesla obed zo slovami toto je pre naseho maleho exhibicionistu. A v tom zacala druha vlna smiechu nasej triedy.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...