Jump to content

ostatní Krajne mezni pribehy


Deleted User

Recommended Posts

Bloodmane já nevím kde na to chodíš ale pevně doufám že to nejsou tvoje osobní zážitky ...

ee to si vymyslam :d

 

Ten tretí príbech,zlaté CCX v Nových Zámkoch tam sa udiali teda veci :d .Len škoda že ho už zrušili.

 

Myslim ze este funguje ale tak iba 1 ci 2x do mesiaca

 

A mam tu dalsi neuveritelny pribeh :d

 

Stala sa mi jedna dost osemetna vec. Jedneho vecera pocas liziarskeho zajazdu sme sa celkom zabavali z babamy v izbe. Boli sme tam asi osmi. Okolo 2 v noci sme sa rozhodli ist spat. Tak ja som si lahol vedla frajerky na taku tu

jedno lozkovu postel, zhasli sme a normalne sme spali. Ja som v ten den vypil tak 4 redbully a zozral asi 7 paralenov takze sa mi moc spat nechcelo. Asi po pol hodine co som tam v mukach nudy lezal mi zacalo treba strasne stat.

Som trochu nerozhodny clovek a tak som sa asi desat minut rozhodoval kedy vstanem z postele a pojdem sa vymocit. Ja som lezal pri stene a vedla mna frajerka. Bola v izbe strasna tma a ja som nemal mobil a na zemy spali dalsi 4 ludia a ja som na nich nechcel

slapnut tak som len cakal kedy bude rano. Asi po 30 minutach som to uz nevydrzal a tak som sa rozhodol ze trochu uvolnim tlak a aspon kvapku si cvrknem do gati z nadejou ze to do rana uschne. Tak som mierne zatlacil...

A vsak to poznate, ked zacnete mocit tak sa neda tak lahko prestat a tak som sa pomocil. Celi od chcaniek som tam lezal, no nastastie som bol zakrity paplonom. Lezal som vedla frajery a dufal ze to do rana uschne a nikdo si nic nevsimne.

Asi po dalsich 30 minutach som konecne zaspal co bola asi chyba. Rano ked som sa prebudil okolo 8 hodiny rannej, okolo mna stali vseci kamosi, kamosky a frajerka a pozerali sa na mna ako sa tam valam vo vlastnych chcankach.

Bol to moj asi najtrapnejsi moment v zivote.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...