Jump to content

Super Život V1.0b


AvestX

Recommended Posts

Neprávem zabanovaný uživatel "Mubby" vzkazuje všem kteří mají zájem ochutit doušek z jeho originálního gamemodu, že jej 23.6.2012 (Sobotu) Ve 15:00 vypouští do světa, můžete se těšit na spostu novinek které jen tak neuvidíte, každopádně se nechte překvapit, a přiďte ..

IP: 83.167.228.75:1414

 

gen.php?ip=83.167.228.75&port=1414&pozadi=1

 

(ostatní informace ohledně gamemodu naleznete v Připravovaných gamemodech) děkuji za pozornost !

Link to comment
Share on other sites

NEvim kolikátej to je jeho mod ale ten mod se mi vůbec nelíbí ze zacatku se spawneš kolem sebe tolik pickupů mohl to dát třeba do dialogu další věc musíš si zapínat Tachometr a palivo atd. hrozné nic tam skoro není . A to nejhorší ? Dává to samo Mute mě to dalo mute na 5 minut za urážení a to sem nikomu nic nenapsal a psalo mi to každých 5 sekund Jsi umlčen na 5 minut a furt dokola takže se mi to nelíbí :-! :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Příjdu na server, zaregistruji se a vypadá to dobře. Ale po spawnu je to děs. Furt mi to v chatu spamovalo: Jsi umlčen na 5minut pak na 3 minuty.... napíši příkaz a vyjede mi nějaký úplně jiná zpráva. /motor by měl nastartovat a při tom vyjede zpráva o módě, to stejně po zadání jiného příkazu. Prostě zatím nic moc. 2/10

Link to comment
Share on other sites

No chyb tam máš straště moc třeba když napíšu /job tak to nic neudělá jen mě to vyhodí z auta nebo počasí kde je všechno růžové a nic nejde vidět ale co se mi líbí je /pohled a zaměstnání z aut jako je v SinglePlayeru doufám že ty chyby opravíš 6/10 za ty chyby.

Link to comment
Share on other sites

Tolik bugů jsem už dlouho neviděl. Nejlepší byl závod kdyš jsem dojel tak mně to ani ten závod neukončilo, ale kdyš jsem vystoupil tak jsem závod nedojel.

 

Dále také že si můžu koupit nemovitost závod a okrást ji. Opravdu senzační :)

Link to comment
Share on other sites

Mam od Mubby-ho vzkazat: Bugy v chatu se vyskytly tim že nějaky uživatel před Váma napsal nadávku, a když se hráč připojí, tak se promenna Mute nevynuluje.Za tuto chybu se omlouvam-opraveno.

Ten Zavod nemam dodelanej,proto an konci jsi nedostal odmenu.

Nemovitosti tam jsou,ale vlastny nemovitost se NEDA v žádnem případě vykradnout.Mam tam podminku, zřejmně jsi nemněl dostatek peněz a zdálo se ty že jsi ji koupil,ale nekoupil.

Za Bugy se omlouvam, pokud najdete další,pište je sem.Děkuji

PS.: Na SP je taky na spawnu 1000 infoboxu

Link to comment
Share on other sites

Neprávem zabanovaný uživatel "Mubby"

Co prosím? neprávem?

Nebudu se do toho srát, je mi to jedno, ale podle toho co psal zveřejnil nějákou jistou konverzaci, podle toho prý porušil pravidla, pravidlo že je zakázáno zveřejnovat konverzaci je ve starých pravidlech, nikoliv v globálních ani v ničem podobném, za další bylo psáno že se dávají především uklidnováky a ban jen za opravdu špatné chování .. proto píšu neprávem ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Majitel
Neprávem zabanovaný uživatel "Mubby"

Co prosím? neprávem?

Nebudu se do toho srát, je mi to jedno, ale podle toho co psal zveřejnil nějákou jistou konverzaci, podle toho prý porušil pravidla, pravidlo že je zakázáno zveřejnovat konverzaci je ve starých pravidlech, nikoliv v globálních ani v ničem podobném, za další bylo psáno že se dávají především uklidnováky a ban jen za opravdu špatné chování .. proto píšu neprávem ..

 

Nemá cenu, tady se banuje všechno rovnou i když se nic nedělá jen blbě čumí :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...