Jump to content

Sniper: Last Revenge 2 (Player vs. NPC)


LYRIcS

Recommended Posts

NICE bol som tam 10/10 zatial naj mod na pawno.cz :d :D ako si spravil tie zbrane v menu? toto mi daj pls lebo chcem robiť CS 1.6 GM a zide sa mi to v buy menu :d

Link to comment
Share on other sites

Respekt :) , 10/10 Pišu sice ze školy :d Hned vyzkouším :) Fakt Hodně dobrý :) kukal sem trailer a hafo :) fakt se to povedlo jak už tu bylo řečeno Nejlepší mod co se Sampu týče :) SP , RŽ a podobné se mohou jít zahrabat :))

Link to comment
Share on other sites

NICE bol som tam 10/10 zatial naj mod na pawno.cz :d :D ako si spravil tie zbrane v menu? toto mi daj prosím lebo chcem robiť CS 1.6 GM a zide sa mi to v buy menu :d

 

QWER už říkal že to je textdraw omg :d

nieje to textdraw omg :d co keby si cital moje spravy, je to objekt v pozadi !!! :d

Link to comment
Share on other sites

a nedaš mi to menu? tie objekty si dorobím prosím prosím prosím :d idem robiť CS 1.6 GM a šikne sa mi to na buy menu a vyber týmu :d

Člověče tebou bych chtěl bejt :d ja si do modu nemuzu dat cizi vec :d bych si radsi prostrelil hlavu kulkou nez abych si dal script nekoho jineho do modu :d i kdyby to byl text draw ! jestli chces mod, udelej takovej aby i tve svedomi se melo dobre ;) ..

Link to comment
Share on other sites

a nedaš mi to menu? tie objekty si dorobím prosím prosím prosím :d idem robiť CS 1.6 GM a šikne sa mi to na buy menu a vyber týmu :d

Člověče tebou bych chtěl bejt :d ja si do modu nemuzu dat cizi vec :d bych si radsi prostrelil hlavu kulkou nez abych si dal script nekoho jineho do modu :d i kdyby to byl text draw ! jestli chces mod, udelej takovej aby i tve svedomi se melo dobre ;) ..

moja reč :d

Link to comment
Share on other sites

a nedaš mi to menu? tie objekty si dorobím prosím prosím prosím :d idem robiť CS 1.6 GM a šikne sa mi to na buy menu a vyber týmu :d

Člověče tebou bych chtěl bejt :d ja si do modu nemuzu dat cizi vec :d bych si radsi prostrelil hlavu kulkou nez abych si dal script nekoho jineho do modu :d i kdyby to byl text draw ! jestli chces mod, udelej takovej aby i tve svedomi se melo dobre ;) ..

ale ja nechcem dať jeho do mojho modu len chcem vediet jak to spravil a tak :d ale newa :d

Link to comment
Share on other sites

všechno co v tom modu je, je jednoduché udělat .. pawn je jednoduchy scriptovaci jazyk takže kdyz se snazis udelas takovy krasny mod jako je tento, a teze to podle me neni .. ;) staci pouzivat mozek, a hlavně chtít a jít do toho naplno .. potom dokážeš nemožné ;)

Link to comment
Share on other sites

všechno co v tom modu je, je jednoduché udělat .. pawn je jednoduchy scriptovaci jazyk takže kdyz se snazis udelas takovy krasny mod jako je tento, a teze to podle me neni .. ;) staci pouzivat mozek, a hlavně chtít a jít do toho naplno .. potom dokážeš nemožné ;)

 

problém je taký źe musíš poznať funkcie :d a Kalcor je neshopný človek čo nevie dať ani základne veci do SA:MP

Link to comment
Share on other sites

Lyro díky za gameplay, krásné provedení mapy ale škoda že tam nebyli vidět NPC. :(

 

Je vidět, koho pawn baví. Někteří se to můžou učit i roky ale prostě tomu nechápou. Stačí to zkoušet v praxi, dělat něco nového, klidně i blbosti. Procvičíte si tím matematiku a logické myšlení.

Link to comment
Share on other sites

Lyro díky za gameplay, krásné provedení mapy ale škoda že tam nebyli vidět NPC. :(

 

Je vidět, koho pawn baví. Někteří se to můžou učit i roky ale prostě tomu nechápou. Stačí to zkoušet v praxi, dělat něco nového, klidně i blbosti. Procvičíte si tím matematiku a logické myšlení.

no malo ich tamje vidiet, idem natocit este jedno kde bude cisto o npc

Link to comment
Share on other sites

Je vidět, koho pawn baví. Někteří se to můžou učit i roky ale prostě tomu nechápou. Stačí to zkoušet v praxi, dělat něco nového, klidně i blbosti. Procvičíte si tím matematiku a logické myšlení.

 

ti si nejakej chytrej poslouchej

{L_IMAGE}

Link to comment
Share on other sites

Takže... k módu jako celku, celkem dobrý i originální nápad k mapám no určitě si s nima šlo daleko víc pohrát a nedávat tam 3 budovy nebo objekty dokolečka. Další co nechápu: Proč do sa-mp(gta) dávat věci k čemu prostě není předurčeno, stejně jak někdo chtěl dělat WoW mód na FPS akci se prostě nehodí. Celkově ale tedy pěkné, jen tak dál!

 

Edit 1: Po hře, meníčko se zbraněma nemusí každý pochopit, ale je pěkné...K fps kameře, zdá se mě, no nebudu to tu říkat kvůli flamu. Jinak mohl si dodělat mapu, na radar :d.

Link to comment
Share on other sites

Takže... k módu jako celku, celkem dobrý i originální nápad k mapám no určitě si s nima šlo daleko víc pohrát a nedávat tam 3 budovy nebo objekty dokolečka. Další co nechápu: Proč do sa-mp(gta) dávat věci k čemu prostě není předurčeno, stejně jak někdo chtěl dělat WoW mód na FPS akci se prostě nehodí. Celkově ale tedy pěkné, jen tak dál!

 

Edit 1: Po hře, meníčko se zbraněma nemusí každý pochopit, ale je pěkné...K fps kameře, zdá se mě, no nebudu to tu říkat kvůli flamu. Jinak mohl si dodělat mapu, na radar :d.

takze:

1. Objekty v koliecku? Kde prosimta? V Ganja Plant som mal k dispozicii asi tak 15-20 objektov ktore pouzit, no ani jeden sa tam 2x neopakuje (okrem striech nad mariskou) a v Black Hawk Down, ano, opakuju sa, pretoze ja mam k dispozicii 1000 modelov ktore tam mozem pouzit :facepalm: , mal som na vyber cca 10 objektov kore by sa hodili do prostredia

2. Do GTA treba vymýšľať originálne nápady, čo by to prosimťa bolo keby v samp scéne boli samé RP/RL módy :facepalm:

3. Ano, mohol som robiť mapu na radar, no tých 5 hodin som radšej využil s kamošmi vonku nie spisovanim suradnic :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...