Jump to content

Sniper: Last Revenge 2 (Player vs. NPC)


LYRIcS

Recommended Posts

Fakt dobrý mod :) 9/10 za menší chyby např. u Botů

Teď jsem tam hrál :)

j, ale na botv sa stazuj kalcorovi, nie mne :d

kazdopadne diki za hodnotenie :)

 

jak kalcorovi? boti sou sice nedokonalý, ale script si mohl udelat o hodne lepsi

Napr to ze bot sa ani nestopne a nahravka pokracuje dalej, Facing angle sa botovi nastavi az 1-4 sekundy po odoslani prikazu, co bota robi o dost nedokonalejsiho atd :)

Link to comment
Share on other sites

Napr to ze bot sa ani nestopne a nahravka pokracuje dalej, Facing angle sa botovi nastavi az 1-4 sekundy po odoslani prikazu, co bota robi o dost nedokonalejsiho atd :)

 

proto ja nepouzivam nahravky..

navic ta jejich AI bi se dala jeste hodne vylepsit

ved hej, ale len vtedy keby tam neboli bugy

Link to comment
Share on other sites

Opravdu velmi povedene.

Jen skoda ze sa-mp nedava takove moznosti pro dopilovani.

Hodnekrat se mi stalo ze pri zamereni se mi nachvili kamera prepla za postavicku a mezitim mne NPC zabil nez sem stacil zamirit :)

A hodne ten dojem kazi lagy, ovsem to neovlivnis :)

Jinak je videt ze jsi mnel predlohu a povedlo se ti u ni drzet, to jsou jedny z nejtezsich ukolu. Vymyslet si muze kde kdo, a udelat podle sebe, ale drzet predlohu a opravdu se ji drzet je vetsi umeni :)

Link to comment
Share on other sites

Velmi povedný gm, není skoro co vytknout, bohužel kámen úrazu je návštěvnost jako u většiny serverů...

Myslim si ze tento mod neni staveny na nejakou obri navstevnost, ja bych tam videl tak max 10 lidi, kdyby bylo vice kazilo by to pozitek ze hry :)

Link to comment
Share on other sites

Velmi povedný gm, není skoro co vytknout, bohužel kámen úrazu je návštěvnost jako u většiny serverů...

Myslim si ze tento mod neni staveny na nejakou obri navstevnost, ja bych tam videl tak max 10 lidi, kdyby bylo vice kazilo by to pozitek ze hry :)

To áno, práve preto je tam maximálny počet hráčov 10.

No jediná škoda je že je tam stále 0/10 keďže serevr nemá nikde reklamu :/

Link to comment
Share on other sites

To neni o reklame. Zakladni negativum toho serveru je, ze je stereotypni (meni se porad jen 2 mapy?), takze nedokaze udrzet hrace na delsi dobu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...