Jump to content

návrh Co je spatne? Co vam vadi? Co by se melo zmenit?


Recommended Posts

takže snad se situace na tomto fóru vylepší :boss:

Ono to není tak jednoduchý jak se zdá...v prvé řadě kdyby bylo možné tak změnit přístup a chování tady 1709 členům z toho tak 10-20 (ti aktivní) jsou trochu na tom psychicky lépe :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Nový, jednoduchý a prehľadný design ktorý nebude príliš náročný na načítanie..

2. Nechápem prečo ste odstránili viditeľnosť kolónky vek..

3. Nový Globálny Moderátor..

4. Možno to bude blbosť ale rádio na web (aspoň ja by som to uvítal)..

5. Upraviť footer, je to otras..

6. Urobiť nejakú akciu ktorých je tu bohužiaľ tak málo..

Link to comment
Share on other sites

1. Nový, jednoduchý a prehľadný design ktorý nebude príliš náročný na načítanie..

2. Nechápem prečo ste odstránili viditeľnosť kolónky vek..

3. Nový Globálny Moderátor..

4. Možno to bude blbosť ale rádio na web (aspoň ja by som to uvítal)..

5. Upraviť footer, je to otras..

6. Urobiť nejakú akciu ktorých je tu bohužiaľ tak málo..

Přehlednější design už snad ani není (kterej by se dal použít)...a na co rádio prosímtě?

Link to comment
Share on other sites

1. Nový, jednoduchý a prehľadný design ktorý nebude príliš náročný na načítanie..

2. Nechápem prečo ste odstránili viditeľnosť kolónky vek..

3. Nový Globálny Moderátor..

4. Možno to bude blbosť ale rádio na web (aspoň ja by som to uvítal)..

5. Upraviť footer, je to otras..

6. Urobiť nejakú akciu ktorých je tu bohužiaľ tak málo..

Přehlednější design už snad ani není (kterej by se dal použít)...a na co rádio prosímtě?

 

Neviem síce ako ty ale mňa ten zvuk pri mChate totálne vytáča..

Link to comment
Share on other sites

1. Nový, jednoduchý a prehľadný design ktorý nebude príliš náročný na načítanie..

2. Nechápem prečo ste odstránili viditeľnosť kolónky vek..

3. Nový Globálny Moderátor..

4. Možno to bude blbosť ale rádio na web (aspoň ja by som to uvítal)..

5. Upraviť footer, je to otras..

6. Urobiť nejakú akciu ktorých je tu bohužiaľ tak málo..

Přehlednější design už snad ani není (kterej by se dal použít)...a na co rádio prosímtě?

 

Neviem síce ako ty ale mňa ten zvuk pri mChate totálne vytáča..

Tak si ho v nastavení vypni!!

Nastavení Mini-Chatu

 

Zobrazit na hlavní stránce:

Ano Ne

Povolit zvuky:

Ano Ne

Zobrazit Kdo chatuje na hlavní stránce fóra:

Ano Ne

Zobrazit avatary:

Ano Ne

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím si že je to majitelem. Myslel jsem si to, už ne. Zjistil jsem, že čím dál víc lidí závidí nebo-li žárlí na moderátory kteří tu jsou nebo byli, např. Om3n, sami jste si ho vyhnali a jen kvůli nějakejm dementům kteří od něho dostali virtuální varování jste ho celkem v chatě ztrapnili, byl to moderátor takovej jakej má být, nebo abych se vyjádřil přesně, byl to moderátor kterého fórum potřebovalo . A co dál? Marvin? Zbytečné vyhození z moderátorského týmu, dělal vše co měl, ale lidi se posrali z jeho varování? Ano, já jsem taky od něho dostal 2 za nic, taky pak mi byly odstraněny ale pochopil jsem, že virtuální varování nebo bany nic nejsou a neznamenají. Když už něco takového dostanete tak to není kvůli tomu, že by byl moderátor deb*l ale protože se ty chováš jako deb*l a měl by sis to uvědomit. Každopádně chyba není v moderátorech ale tzv. namyšlenejch userů kteří se hádají kvůli tomu aby se někomu něco virtuálně stalo. Ale co pak z toho maj? Zamyslete se ...

 

Lukáš tady na tom nemá žádnej podíl, jen to, že až moc naslouchá userům, ano je to hezký ale podívejte se co jste tady ,ne Lukáš, ale vy udělali.

 

Jinak k ostatním věcem co se tady probírají. Design? Podle mě to vystihuje nejlépe tohle fórum a mělo by zůstat nadále. Ještě by se sem dala nějaká černá sračka jako na squirell fóru, co?

 

Lagy? Občas se vyskytnou, ale řeknite mě, na jakém fóru ne.

 

mChat je na to aby jste se zasmáli, pobavili, něco řešili takže je mi to celkem fuk.

 

Asi vše co bych k tomuto tématu řekl,

Bye.

Ten text od tebe mě potěšil. Tebe považuji jako jednoho z mála za inteligentního, takže jsem za to rád. A ohledně Marwina, tam to bylo jiné jak u Omena - omen byl podle me v pravu, u marwina si myslim opak. Ale tomje muj nazor... Nchtel jsem to udelat ssm, ale anketa i dalsi moderatori byli tehoz nazoru..

Klasika, ten ktory sa ta zastava je inteligentny a ten kdo o tebe hovori pravdu je vypatlany curak.

 

 

 

tohle jsou uplný formality...buď si ho vypni, nebo ať tě vytáčí dál...

Prave o taketo drobnosti ide. Na to aby si mal perfektne forum musis vychytat vsetky drobnosti.

 

 

 

Mne osobne tu uz nic nevadi. Chodia sem cim dalej mladsi ludia tak necakajte nejake formalne spravy alebo dialogy. Osobne by som privital nejake temata z ktorych by som sa mohol aj ja trochu poucit a nie furt to iste dookola. Ale tak co, do skolky vam Einstein nepride.

Link to comment
Share on other sites

Moj dalsi navrh na zmenu je ten aby moderatory prestali mazat casti temat ktore urazaju ego niektorych inych uzivatelov. Bud nech zmazu cele tema alebo nech nemazu nic, potom sa tu neda ani normalne pisat.

 

Presne tak..

Link to comment
Share on other sites

Dalsi navrh, Ked napisem v mChate dalsiu spravu prilis rychlo tak mi to hodi ten **** alert a ked kliknem na Ok tak mi to zmaze spravu ktora je v textboxe a musim ju pisat znovu jak ****.

 

Cenzůra.. + Varování // David

Link to comment
Share on other sites

Mňa teraz napadlo či by nebolo dobré spraviť kategóriu len pre mobily. A tam by sa fóra rozdelili podľa OS napr.:

 

- iOS

- Novinky

- Jailbreak

- Aplikácie

- Pomoc

- Android

- Novinky

- Flash/Root

- Aplikácie

- Pomoc

 

Popr. by sa pridali aj ďalšie známe OS ako Windows Mobile, Symbian atď.

Link to comment
Share on other sites

Takže..

1, Já bych ty hodnosti udělal následovně. Byly by tyto skupiny: Majitel, Globální Moderátor, Sekční Moderátor, Helper. Co by dělal majitel, globál a sekčňák je jasné. Helper by měl práva na lock, unlock, edit, delete příspěvku/topicu, varování bych jim asi nepovolil. Představoval bych si barvu oranžovou (jako skoro na každém fóře).

 

2, Moderátoři by si měli udělat respekt vůči uživatelům a neměli by porušovat pravidla.

 

P.S. Napsal jsem toho málo, protože píšu z mobilu, zítra když tak editnu.

Link to comment
Share on other sites

Mňa teraz napadlo či by nebolo dobré spraviť kategóriu len pre mobily. A tam by sa fóra rozdelili podľa OS napr.:

 

- iOS

- Novinky

- Jailbreak

- Aplikácie

- Pomoc

- Android

- Novinky

- Flash/Root

- Aplikácie

- Pomoc

 

Popr. by sa pridali aj ďalšie známe OS ako Windows Mobile, Symbian atď.

trochu hovadina nemyslíš? Tohle fórko je na tématiku codování, né prezentaci aplikací ;)

Link to comment
Share on other sites

trochu hovadina nemyslíš? Tohle fórko je na tématiku codování, né prezentaci aplikací ;)

 

Prijde ti jako ze Grafika nebo Hry a herní tématika jsou kodování ? nebo snad HW SF u počítačů? trochu premyslej prosim :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...