Jump to content

návrh Co je spatne? Co vam vadi? Co by se melo zmenit?


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dal chat na samostatnou stránku, aby nebyl na hlavní..furt musím vypínat to dementní lupkání...

jaký lupkání? myslíš zvuky v mChatu? najeď si do nastavení a dam si nastav jestli chceš zvuky v chatu nebo ne ;)´

 

a co se týče k tomu designu nevím zda ten design měnit, jelikož prostě tahle theme k fóru patří a já bych zde jinou asi nesnesl...

Link to comment
Share on other sites

Dal chat na samostatnou stránku, aby nebyl na hlavní..furt musím vypínat to dementní lupkání...

jaký lupkání? myslíš zvuky v mChatu? najeď si do nastavení a dam si nastav jestli chceš zvuky v chatu nebo ne ;)

 

Do nastavení chodit nemusí, dá se to vypnou i přímo pod mchatem.

Link to comment
Share on other sites

Dal chat na samostatnou stránku, aby nebyl na hlavní..furt musím vypínat to dementní lupkání...

jaký lupkání? myslíš zvuky v mChatu? najeď si do nastavení a dam si nastav jestli chceš zvuky v chatu nebo ne ;)

 

Do nastavení chodit nemusí, dá se to vypnou i přímo pod mchatem.

Ano, ale pokud vím, tak to funguje jen do doby, dokud nezavřeš prohlížeč.

Link to comment
Share on other sites

Registrován:

Příspěvky:

Bydliště:

... Bydliště tak jako nechápu proč tam je, stejně to půlka lidí zadává FAKE a je to k ničemu a kdyby si to chtěl někdo zjistit tak si klikne na více o uživateli ne? Dal bych tam místo toho Karmu (když vám někdo pomůže, odměníte ho karmou)

Link to comment
Share on other sites

Někoho kdo tu bude, když ostatní nemaj čas :d

 

Nejde o čas, kdy tu je, jde o to, že moderátor musí být rozumný, musí mít nadhled a musí být objektivní, což by u většiny lidí zde na fóru byl problém.

Link to comment
Share on other sites

:d Líbí se mi, jak se Petr ptá, jako by byl šéf. Ta tendence mu ještě zůstala, co? :d Sorry za OT

 

Však já vím, že tu mám pořád velké slovo. :d

Link to comment
Share on other sites

Chtělo by to konečně změnit Design , možná většina chtějí tento design , ale myslím že by to byla pozitivní změna..

Jinak dát více Globálních moderátorů...

Link to comment
Share on other sites

Nič tomuto fóru už nepomôže nič odvtedy ako sa zmenil majiteľ toto fórum sa tak dojebalo že viac sa to už dojebať nedalo ..

PS: Akože nič proti ale je to tak..

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím si že je to majitelem. Myslel jsem si to, už ne. Zjistil jsem, že čím dál víc lidí závidí nebo-li žárlí na moderátory kteří tu jsou nebo byli, např. Om3n, sami jste si ho vyhnali a jen kvůli nějakejm dementům kteří od něho dostali virtuální varování jste ho celkem v chatě ztrapnili, byl to moderátor takovej jakej má být, nebo abych se vyjádřil přesně, byl to moderátor kterého fórum potřebovalo . A co dál? Marvin? Zbytečné vyhození z moderátorského týmu, dělal vše co měl, ale lidi se posrali z jeho varování? Ano, já jsem taky od něho dostal 2 za nic, taky pak mi byly odstraněny ale pochopil jsem, že virtuální varování nebo bany nic nejsou a neznamenají. Když už něco takového dostanete tak to není kvůli tomu, že by byl moderátor deb*l ale protože se ty chováš jako deb*l a měl by sis to uvědomit. Každopádně chyba není v moderátorech ale tzv. namyšlenejch userů kteří se hádají kvůli tomu aby se někomu něco virtuálně stalo. Ale co pak z toho maj? Zamyslete se ...

 

Lukáš tady na tom nemá žádnej podíl, jen to, že až moc naslouchá userům, ano je to hezký ale podívejte se co jste tady ,ne Lukáš, ale vy udělali.

 

Jinak k ostatním věcem co se tady probírají. Design? Podle mě to vystihuje nejlépe tohle fórum a mělo by zůstat nadále. Ještě by se sem dala nějaká černá sračka jako na squirell fóru, co?

 

Lagy? Občas se vyskytnou, ale řeknite mě, na jakém fóru ne.

 

mChat je na to aby jste se zasmáli, pobavili, něco řešili takže je mi to celkem fuk.

 

Asi vše co bych k tomuto tématu řekl,

Bye.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím si že je to majitelem. Myslel jsem si to, už ne. Zjistil jsem, že čím dál víc lidí závidí nebo-li žárlí na moderátory kteří tu jsou nebo byli, např. Om3n, sami jste si ho vyhnali a jen kvůli nějakejm dementům kteří od něho dostali virtuální varování jste ho celkem v chatě ztrapnili, byl to moderátor takovej jakej má být, nebo abych se vyjádřil přesně, byl to moderátor kterého fórum potřebovalo . A co dál? Marvin? Zbytečné vyhození z moderátorského týmu, dělal vše co měl, ale lidi se posrali z jeho varování? Ano, já jsem taky od něho dostal 2 za nic, taky pak mi byly odstraněny ale pochopil jsem, že virtuální varování nebo bany nic nejsou a neznamenají. Když už něco takového dostanete tak to není kvůli tomu, že by byl moderátor deb*l ale protože se ty chováš jako deb*l a měl by sis to uvědomit. Každopádně chyba není v moderátorech ale tzv. namyšlenejch userů kteří se hádají kvůli tomu aby se někomu něco virtuálně stalo. Ale co pak z toho maj? Zamyslete se ...

 

Lukáš tady na tom nemá žádnej podíl, jen to, že až moc naslouchá userům, ano je to hezký ale podívejte se co jste tady ,ne Lukáš, ale vy udělali.

 

Jinak k ostatním věcem co se tady probírají. Design? Podle mě to vystihuje nejlépe tohle fórum a mělo by zůstat nadále. Ještě by se sem dala nějaká černá sračka jako na squirell fóru, co?

 

Lagy? Občas se vyskytnou, ale řeknite mě, na jakém fóru ne.

 

mChat je na to aby jste se zasmáli, pobavili, něco řešili takže je mi to celkem fuk.

 

Asi vše co bych k tomuto tématu řekl,

Bye.

Ten text od tebe mě potěšil. Tebe považuji jako jednoho z mála za inteligentního, takže jsem za to rád. A ohledně Marwina, tam to bylo jiné jak u Omena - omen byl podle me v pravu, u marwina si myslim opak. Ale tomje muj nazor... Nchtel jsem to udelat ssm, ale anketa i dalsi moderatori byli tehoz nazoru..
Link to comment
Share on other sites

J, každej může mít svůj názor na svět => i na toto fórum. Nikoho nesoudím, říkám svůj názor :).

 

Nepřeji nikomu nic zlého (až na některé výjimky :d), takže snad se situace na tomto fóru vylepší :boss:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...