Jump to content

[Ine] Čo sa mi dnes stalo xd


kontrolor.

Recommended Posts

Opět se tě ptám ... cejtíš se jako king, když lidem hackuješ servery?

Jseš proti nelegal rze, ale rze 7.8 má celkem zajímaví příkazy na hack, který obsahujou slovíčko kontrolor. Trochu se nad sebou zamysli. Kdyžuž jdeš proti něčemu, tak nevytvářej něco, proti čemu bojuješ... klidně ti pošlu i utržky do SZ, jako dukaz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dragon ved na to aby šlo uplne jednoducho server z nelegal rze 7.8 hacknuť :-D

Jak už sem řekl. Pokud proti něčemu bojuješ, tak nevytvářej nic, čim to podporuješ ...

Link to comment
Share on other sites

"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist"

tak tak

 

omg nedelej tu debila.... si myslíš že když tu budeš psát ke komentum "tak tak" který jsou směřovaný proti tobě že si řekneme

 

"ooo on je čarovný... vyrobil rze 7.8 kterou hackuje.... on je moc hodný že nám takhle pomáhá..." ne!!!!!!!!

 

máš v hlavě piliny ? nad těmy snímky se spíš smějou nad tvou hloupostí... to jakej seš sr*č a zm*d jak podporuješ ty děcka... když jim "hackneš" tu tvojí rze, stáhnou si jinou a pojedou dál... v tom jim nezabráníš jsou prostě hloupí a lidský demenci neporučíš !

Stejně jako by moderátoři měli locknout tento topic protože tvojí demenci se taky neporučí !

Link to comment
Share on other sites

Jsem jediný, kdo nepochopil tu trapnou řeč, kterou povznesl kontrolor? :d Navíc tak trapný a dementní přezdívku jsem ještě neviděl :d Nebo vlastně jo, KOFEGA, ale ty jsi hned po něm. Prej kontrolor a těm mrdkám co tam psal fakt nerozumím :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...