Jump to content

Portál našeho herného serveru


Laces

Recommended Posts

Nechcou se mi číst ty stránky ale za mě : Fantasticky HNUSNEJ Dizajn. dále ten SHoutbox cez Blueboard promiň ale to mam na webech s domenou 3 :d ..

Položka Download : Co treba vložit od 0.2x - 0.3d verze ? a to včetně Linux sevreru , Windows serveru , Clienta ;) Sorry ale tu vidím jen při*ebané servery a hnusný dizajn -10/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nechcou se mi číst ty stránky ale za mě : Fantasticky HNUSNEJ Dizajn. dále ten SHoutbox cez Blueboard promiň ale to mam na webech s domenou 3 :d ..

Položka Download : Co treba vložit od 0.2x - 0.3d verze ? a to včetně Linux sevreru , Windows serveru , Clienta ;) Sorry ale tu vidím jen při*ebané servery a hnusný dizajn -10/10

načo 0.2x šak to už nema ani podporu omg

Link to comment
Share on other sites

Nemusíš to rušiť, len to uprav a daj si na tom záležať keď niečo prezentuješ..

Je to otras, hnus, grc..

serverom sa darí tak čo :-D sa kuknite na ine wby a potom na mňa

Link to comment
Share on other sites

Laces ma dobry a kvalitny host komu sa nepači nech sa ide vyspať zato že ma free template??? OMG a čo nezaleži na tom ale či su lagy na servery a kolko slotov za kolko penazi nie? ON ma host FREE! čo chcete zadarmo!?

Link to comment
Share on other sites

prijde mi vazne hovadina kupovat si domenu sa-mp.sk a misto slovensky samp centraly na tom udelat reklamu na svoje servery... zamysli se laces
Spíš si koupil dost dobrou doménu na server, jen je ocas že si hraje že to je nějaká centrála... :) Prostě koupil pěknou doménu, nic víc, nic míň. Nejspíš chtěl udělat něco jako je tohle http://www.sa-mp.cz/ - Tento projekt je "Česloslovenská centrála" se dívám jsou tam CZ/SK servery... :) Češi a Slováci mají internet společný. To už tz zachvilku můžem udělat Moravskou centrálu, pak Moravskoslezskou, Slováckou, Valašskou, Lašskou, Hanáckou, Pražskou, atd...
Link to comment
Share on other sites

Laces ma dobry a kvalitny host komu sa nepači nech sa ide vyspať zato že ma free template??? OMG a čo nezaleži na tom ale či su lagy na servery a kolko slotov za kolko penazi nie? ON ma host FREE! čo chcete zadarmo!?

 

 

víš kdo má kvalitní host xel.cz a já dneska sem od nich koupil předchozí verzi administrace já znám ty vaše zelené adminky co se tam dostane i malej kluk :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Laces ma dobry a kvalitny host komu sa nepači nech sa ide vyspať zato že ma free template??? OMG a čo nezaleži na tom ale či su lagy na servery a kolko slotov za kolko penazi nie? ON ma host FREE! čo chcete zadarmo!?

 

 

víš kdo má kvalitní host xel.cz a já dneska sem od nich koupil předchozí verzi administrace já znám ty vaše zelené adminky co se tam dostane i malej kluk :d :D :d :D

lol ja nemam tu zelenu

Link to comment
Share on other sites

Laces ma dobry a kvalitny host komu sa nepači nech sa ide vyspať zato že ma free template??? OMG a čo nezaleži na tom ale či su lagy na servery a kolko slotov za kolko penazi nie? ON ma host FREE! čo chcete zadarmo!?

 

 

víš kdo má kvalitní host xel.cz a já dneska sem od nich koupil předchozí verzi administrace já znám ty vaše zelené adminky co se tam dostane i malej kluk :d :D :d :D

lol ja nemam tu zelenu

 

hm jakou teda máš? hmm. pochybuji že by si člověk jako ty koupil od xel.cz legal adminku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...