Jump to content

Portál našeho herného serveru


Laces

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Už som to poslal lukášovy do pm, uvidíme aké bude následovné konanie.

čeho ty trotle ?:d:D ty linky sem dal forse :d

 

Nechaj ho.. Vieš kto to je vôbec?

Tak čo sa čuduješ? Každý tu ma s ním problem..

Link to comment
Share on other sites

Už som to poslal lukášovy do pm, uvidíme aké bude následovné konanie.

čeho ty trotle ?:d:D ty linky sem dal forse :d

 

Nechaj ho.. Vieš kto to je vôbec?

Tak čo sa čuduješ? Každý tu ma s ním problem..

Já vím kdo to je,a ještě mi v v mChatu napsal:

těš za,máš forum takže ta zabanuju nebo něco takovýho..

fakt demence

Link to comment
Share on other sites

Žiadnu reklamu som nerobil.

mě je to jedno,jestli si jí dělal nebo ne,celej výpis z týhle stránky sem si odscreenoval a je tam vidět kdo tu reklamu dělal a kdo by měl dostat ban.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jak už jsem říkal na jiném fóru kde jsi se to snažil preentovat je to hnusné lituju všechny slováky že mají takovou to "officiální" centrálu a vůbec se nedivým že jsou na české...... Free stažený vzhled free stažené příšerné rozcestníky.... prostě hnus postavím vedel sebe českou a slovenskou centrálu a je to jako koukat na nahou 18tku a nahou 60 bábu( :sick: ) Hnus

Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem říkal na jiném fóru kde jsi se to snažil preentovat je to hnusné lituju všechny slováky že mají takovou to "officiální" centrálu a vůbec se nedivým že jsou na české...... Free stažený vzhled free stažené příšerné rozcestníky.... prostě hnus postavím vedel sebe českou a slovenskou centrálu a je to jako koukat na nahou 18tku a nahou 60 bábu( :sick: ) Hnus

 

+1 rep

 

Ten chlapec má pravdu .

Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem říkal na jiném fóru kde jsi se to snažil preentovat je to hnusné lituju všechny slováky že mají takovou to "officiální" centrálu a vůbec se nedivým že jsou na české...... Free stažený vzhled free stažené příšerné rozcestníky.... prostě hnus postavím vedel sebe českou a slovenskou centrálu a je to jako koukat na nahou 18tku a nahou 60 bábu( :sick: ) Hnus

 

Plne súhlasím je to najhnusnejšie. SA-MP centrala ? Sa pozri na českou a tvoji lebo ta tvoja nevyzera že to je centrala iba su tam tvoje serveri a nič ine.

Pozri sa na česku a .com centrálu a uvidiíš to zladenie farby a ta tvoja fuj. Reklama tvojich serverov.

 

Slováci sa hanbia za Lacesa a jeho SAMP centrálu.

Link to comment
Share on other sites

Určite sa všetci slovenský hráči nezhodli, že toto je slovenská SAMP centrála. Je to len ich názov pre "portál", nič to nemení. Je to fiasko, ale určite to neberiem ako našu centrálu. Škoda, že to niekto nevie pochopiť a myslí si, že jeden lol tak všetci lolovia(slováci).

Link to comment
Share on other sites

Nevidim dôvod na lock a za to že vy mate iny nazor tak to je vaš problem na serveroch mi hraje dosť hráčov a to je hlavné

Link to comment
Share on other sites

hanba pre slovenskú časť SA-MPu. Teraz si umrtvil čo zostalo.Môžme sa hanbiť.

 

:'(

a ešte čím že ponukam servery na ktorých si môžu zahrať + veľa možností ? wtf

Link to comment
Share on other sites

tak já ti to vysvětlím Laces .

 

*1) To vaše forum vůbec ale opravdu vůbec nemá co dělat z SK podporou podívej se na forum*sa-mp*com nebo na sa-mp*cz

 

*2) Vaše sekce DOWNLOAD neobsahuje všechny verze sa-mp + máte tam jenom clienty pro vaše servery + Sekce Download také neobsahuje Pro Linux a Windows SERVER files

 

*3) Váš web je plně otřesnej nedá se na něj ani kouknout jak to tam všechno nepasuje obrázky nesedí a je to prostě hrůza

 

*4) A to hlavní je to že jste si zde udělal jen reklamu na vaše servery nic více

 

*5) A to poslední v sekci Statusy Serveru co tam sakra Dělá cs 1.6 není to náhodou centrála pro sa-mp ? vůbec nevím jak jste to tak mohl nazvat .

 

 

Určitě jsem toho spoustu přehlídnul dalo by se o tom psát nekonečna :v:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...