Jump to content

Portál našeho herného serveru


Laces

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Všetci len nadávate, ale tak prečo ste to neurobili vy?

a čo z toho budem mať? nič..

 

A čo z toho Laces má? Nič. Tak prečo mu nadávate, jako keby to bola jeho povinnosť?

Link to comment
Share on other sites

Táto "Slovenská centrala" sa nedá inak hodnotiť ako koniec sveta, robíš len hanbu Slovákom.

Keď si rozmyslíš predať túto domenu tak ju kúpim samozrejme len domenu :)

Link to comment
Share on other sites

Všetci len nadávate, ale tak prečo ste to neurobili vy?

a čo z toho budem mať? nič..

 

A čo z toho Laces má? Nič. Tak prečo mu nadávate, jako keby to bola jeho povinnosť?

 

Ale on sa do toho pustil dobrovolne a ked chcel spravit slovensku samp centralu tak to mal najprv premakat a az potom prezentovat.

 

Ja nenadavam, mne to je uprdele ale keby som uz mal zivnost tak by som ju asi urobil ja tak 300x lepsiu a hodil si tam google AdSense reklamu na ktorej by som zarabal...

Link to comment
Share on other sites

Táto "Slovenská centrala" sa nedá inak hodnotiť ako koniec sveta, robíš len hanbu Slovákom.

Keď si rozmyslíš predať túto domenu tak ju kúpim samozrejme len domenu :)

nepredavam :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Danny-ho 2. účet

Tak to je dosť smutné pretože takáto doména nepatrí do rúk takéhoto človeka, bolo by lepšie kebyže sa o tú doménu stará človek, čo to robiť vie.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je dosť smutné pretože takáto doména nepatrí do rúk takéhoto človeka, bolo by lepšie kebyže sa o tú doménu stará človek, čo to robiť vie.

a prečo si mysliž že to robiť neviem? hračov mam a ludi čo sa to pači nemusi sa to pačiť každému.

Link to comment
Share on other sites

Ty vole...

Snaha kopírovat SA-MP.cz

Ale

- Hroznej design,z toho headeru je mi až do smíchu hrůza..

- Hlavní novinka jsou tvoje trapný servery s RZE..

- Kopíruješ forum českého SA-MP.cz forumu.

- Ten header tvého fora je teda fakt dobrej , neprodal by si mi ho ? (joke,trapný až to bolý..)

- Na tom foru , jak tam sou sepsaný kdo kam přispěl tak všude jsi ty,dobrý že si píšeš sám ze sebou.

- Jak tam máš zase prezentaci tvého ubohého serveru , topick se jmenuje ''Nový VIP System'',

mohl si uvést autora - resp QWERA..

- Taky je dobrý,je to SA-MP.sk takže tedy SK sa-mp centrála nikoliv prezentace tvého serveru z ''Rze'',fakt je dobrý že tam máš ve foru ty kategorie o tvym serveru..

- Ale toto :dlogo.jpg to mě fakt pobavilo,dobrej header :d:D:D

- Na foru máš šablonu bo2soft,tu má už každý forum,takže taky nudná..

- Když máš teda tu tvoji SK SA-MP centálu tak by si aspoň mohl mít svůj vlastní generátor a nemít to od Crew hostu nebo jak se to jmenuje..

 

 

Hele ono je toho ještě hoooodně,ale řeknu ti to takhle,stimhle mít úspěch nebudeš...

Možná tam pak ještě dopíšu zbytek :)

Link to comment
Share on other sites

Ty vole...

Snaha kopírovat SA-MP.cz

Ale

- Hroznej design,z toho headeru je mi až do smíchu hrůza..

- Hlavní novinka jsou tvoje trapný servery s RZE..

- Kopíruješ forum českého SA-MP.cz forumu.

- Ten header tvého fora je teda fakt dobrej , neprodal by si mi ho ? (joke,trapný až to bolý..)

- Na tom foru , jak tam sou sepsaný kdo kam přispěl tak všude jsi ty,dobrý že si píšeš sám ze sebou.

- Jak tam máš zase prezentaci tvého ubohého serveru , topick se jmenuje ''Nový VIP System'',

mohl si uvést autora - resp QWERA..

- Taky je dobrý,je to SA-MP.sk takže tedy SK sa-mp centrála nikoliv prezentace tvého serveru z ''Rze'',fakt je dobrý že tam máš ve foru ty kategorie o tvym serveru..

- Ale toto :dlogo.jpg to mě fakt pobavilo,dobrej header :d:D:D

- Na foru máš šablonu bo2soft,tu má už každý forum,takže taky nudná..

- Když máš teda tu tvoji SK SA-MP centálu tak by si aspoň mohl mít svůj vlastní generátor a nemít to od Crew hostu nebo jak se to jmenuje..

 

 

Hele ono je toho ještě hoooodně,ale řeknu ti to takhle,stimhle mít úspěch nebudeš...

Možná tam pak ještě dopíšu zbytek :)

Píše člověk, co dělal sám kopii sa-mp.cz a kupoval u mě šablonu pro forum :laugh: seš dobrej (pawnop.4fan.cz,SAMP.mzf.cz) :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ty vole...

Snaha kopírovat SA-MP.cz

Ale

- Hroznej design,z toho headeru je mi až do smíchu hrůza..

- Hlavní novinka jsou tvoje trapný servery s RZE..

- Kopíruješ forum českého SA-MP.cz forumu.

- Ten header tvého fora je teda fakt dobrej , neprodal by si mi ho ? (joke,trapný až to bolý..)

- Na tom foru , jak tam sou sepsaný kdo kam přispěl tak všude jsi ty,dobrý že si píšeš sám ze sebou.

- Jak tam máš zase prezentaci tvého ubohého serveru , topick se jmenuje ''Nový VIP System'',

mohl si uvést autora - resp QWERA..

- Taky je dobrý,je to SA-MP.sk takže tedy SK sa-mp centrála nikoliv prezentace tvého serveru z ''Rze'',fakt je dobrý že tam máš ve foru ty kategorie o tvym serveru..

- Ale toto :dlogo.jpg to mě fakt pobavilo,dobrej header :d:D:D

- Na foru máš šablonu bo2soft,tu má už každý forum,takže taky nudná..

- Když máš teda tu tvoji SK SA-MP centálu tak by si aspoň mohl mít svůj vlastní generátor a nemít to od Crew hostu nebo jak se to jmenuje..

 

 

Hele ono je toho ještě hoooodně,ale řeknu ti to takhle,stimhle mít úspěch nebudeš...

Možná tam pak ještě dopíšu zbytek :)

Píše člověk, co dělal sám kopii sa-mp.cz a kupoval u mě šablonu pro forum :laugh: seš dobrej (pawnop.4fan.cz,SAMP.mzf.cz) :laugh:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD SAMP.mzf.cz muj není a pawnop to je pravda,to mám spíš na testy :) proto je to forum odstavený nemyslíš ? :d dobrý no :)

Link to comment
Share on other sites

Legenda: Hlavní Moderátoři, Majitel, Moderátoři, Správcové ku*va to je náhoda :d

Pixel ^_^ ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zatím je to na pawnop.4fan.cz ale bude SAMP.mzf.cz

Link to comment
Share on other sites

Legenda: Hlavní Moderátoři, Majitel, Moderátoři, Správcové ku*va to je náhoda :d

jak to mužeš vidět když to je odstavený ? :)

Protože to odstavit ani neumíš :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest Danny-ho 2. účet

Pixel ^_^ ty si vždy bol podozrivý čiže teraz sa to odplatilo, si rovnaký zrádca ako Jakubes atp

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...