Jump to content

pawno program


_Crazy_ツ

Recommended Posts

čaute prosím omluvte mojí gramatiku předem děkuji :-) :v:

---------------------------------------------------------

mam právě rozdělanej program pro pawno.cz

je to zatím (BETA) verze doufám že se to někomu bude hodit :v:

 

pawner.jpg

 

tu je download:

http://uloz.to/xM6S4Gw/pawner-rar

 

prosím hodnotě a pište jestli mám pokračovat :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

je toho tam málo, každý si to může najít zde na fórku a je to snad nejpomalejší program co sem kdy měl... Ohromná zátěž CPU což nechápu jak je možné...

Link to comment
Share on other sites

hip ubec nevím co tu meleš o CPU , a hodit se to muže každému protože nemusí furt něco hledat jenom si otevře program a má to. a proč je toho málo tohle jsem udělal jen na zkoušku abych věděl co vy na to a to CPU to si děláš srandu ne? :d :D takhle sem se už dlouho nezasmál

Link to comment
Share on other sites

tak teda ohledně programu, mě to příjde celekm užitečný, ohledně cpu je to blbost, mě to skoro vůbec nezatěžovalo, a že je to nejpomalejší program co si kdy měl? to je blbost je to v pohodě, ale akorat nevim jak vám ale mě dou jen 2 od spoda a zbytek ne.

Link to comment
Share on other sites

Oceňuji to že si si s tím vyhrál (celkem se mi líbí zpracování), ale je to zbytečné.

jak říkám moc si nemyslím že je to zbytečné protože představ si že někdo bude něco hledat zapne program a vše je tam krásně vypsané což si myslím že je dobré :-) ale je to jen tvuj názor a já ho ocenuji :-)

Link to comment
Share on other sites

a proc si to dal do Vsechno mozne? tady neni sekce vlastnich vytvoru v C# a C++?

 

EDIT: sekce vlastnich vytvoru tu neni...ale sekce C# a C++ tu je...tak co to sakra dela tady?!

Link to comment
Share on other sites

ty nejsi autor toho ze ne ? protoze vidim ze autor je nejakej _Crazy_

Přečti si avatar co tam ma napsan chytrej d.

no dobry tak sem si nevsim avatara tak sem se zeptal

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pardon že jsem vyjádřil svůj názor.. Zvedá mi to výkon CPU a o dost.. prostě vám ne ale mě ano byl jsem první koment tak jak jsem mohl vědět že jsem vyjimka... A když už u tý užitečnosti, dá se to využít ale chce to tam těch více tutů což jsi psal že bude.. :) a těch co tam jsou tak spousta nefunguje, resp. fungujou jen poslední 2. a zkus tam dát i url na tut na webu, myslim že tam neni, neviděl jsem..

 

jediná výhoda oproti webu:

nemusíš hledat ve příspěvcích ;)

Link to comment
Share on other sites

Neděláš to doufám manuálně? Nedáváš tam ty návody ručně a ty tlačítka taky, že ne? Protože jestli jo, tak jsi sebevrah...

 

ano sebevrach sem :d

 

Aha :-) No to mi chceš říct, že na každý tutoriál máš nový formulář? Pokud ano, tak nejsi sebevrah, ale sadomasochista.

 

Jinak si IMHO myslim, že by si se mnohem více naučil, kdyby jsi použil třídy z jmeného prostoru System.Net a naučil se stahovat to z webu a dynamicky dosazovat do jediného formuláře, není to zase tak těžké, ale vyžaduje to již trochu lepší znalost OOP, nicméně C# je objektový jazyk, tak proč ne. :-) Nakonec zjistíš, že to zase tak těžké není, chce to jen trochu googlit a používat mozek.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Neděláš to doufám manuálně? Nedáváš tam ty návody ručně a ty tlačítka taky, že ne? Protože jestli jo, tak jsi sebevrah...

 

ano sebevrach sem :d

 

Aha :-) No to mi chceš říct, že na každý tutoriál máš nový formulář? Pokud ano, tak nejsi sebevrah, ale sadomasochista.

 

Jinak si IMHO myslim, že by si se mnohem více naučil, kdyby jsi použil třídy z jmeného prostoru System.Net a naučil se stahovat to z webu a dynamicky dosazovat do jediného formuláře, není to zase tak těžké, ale vyžaduje to již trochu lepší znalost OOP, nicméně C# je objektový jazyk, tak proč ne. :-) Nakonec zjistíš, že to zase tak těžké není, chce to jen trochu googlit a používat mozek.

 

Jen jeden problém že on to nedělá v C# ale v basiku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...