Jump to content

Jak vypadá vaše prac. plocha?


Guest Jakub Maršálek

Recommended Posts

Zdravím, bylo tu téma kdysi dávno na ten stejný způsob, ale bohužel už jaksi není, tak bych to téma chtěl nějakým způsobem obnovit. :)

 

Tak, kdo bude mít zájem tak se může podělit se svojí plochou, do které většina z nás tupě čumí X hodin :) takže já začnu.

 

PC:

2ceklmb.png

 

 

Notebook (Je čerstvě po reinstallu widlí, tak jsem si zatím na něm moc práci nedal) :)

apb9c5.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdravím, bylo tu téma kdysi dávno na ten stejný způsob, ale bohužel už jaksi není, tak bych to téma chtěl nějakým způsobem obnovit. :)

 

Tak, kdo bude mít zájem tak se může podělit se svojí plochou, do které většina z nás tupě čumí X hodin :) takže já začnu.

 

PC:

2ceklmb.png

 

 

Notebook (Je čerstvě po reinstallu widlí, tak jsem si zatím na něm moc práci nedal) :)

apb9c5.png

 

 

Na tom PC : Kde si zohnal taku coolovu theme ? a tie hodinky ?

Link to comment
Share on other sites

Takto běžím už několik měsíců :)

 

http://i42.tinypic.com/35cg6rr.png

 

 

A tam sa jako aj vyznáš? :d :D

 

Tuto máte moju plochu :d

 

 

 

 

 

..žeriem ten obrázok :) :) :) ale škoda, že ten house nie je reálny ale Photoshop :(

Link to comment
Share on other sites

před reinstallem - 1 místo bylo volný na ploše... teď teprv čekám na doinstalaci ovladačů, takže screen později ;)

 

Taky jsem to tak míval :d teď už si rači potrpím na čumění na něco hezčího než na 1000 ikon :d jednou tady byl takovej topic ale asi se už smazal tam jsem měl plochu kde se nevešla ani jedna ikona :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Jak jsem již asi psal, každý měsíc se mi posere pc :d takže se mi posral včera :d takže takhle 24 hodin poté :d

 

 

{L_IMAGE}

 

Link to comment
Share on other sites

Moja pracovná plocha kvôli bezpečnostným opatreniam firmy som musel zmezať all dokumenty programy/aplikácie takže som radšej ako prázddnu plochu postol len wallpaper co nanej mám

 

Detskop_Plocha.jpg?t=1328859378

 

Link to comment
Share on other sites

Moja pracovná plocha kvôli bezpečnostným opatreniam firmy som musel zmezať all dokumenty programy/aplikácie takže som radšej ako prázddnu plochu postol len wallpaper co nanej mám

 

Detskop_Plocha.jpg?t=1328859378

škoda toho rámečku tam :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...