Jump to content

[Odstup] Marwin37


Marwin37

Recommended Posts

  • Administrátor
Nebojte, on se probudí jako ve stopařově průvodci po galaxii a všechno zachrání :).

 

probudí ho ten velký spamerský řev až bude zase Bloodman zelenej :d

to nehrozí Blood už se do týmu nevrátí to mi věř.

Tak ste se k němu všichni dost hnusně zachovali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Administrátor
Asi takto, co by jsi dělal, kdyby tady tomu šéfoval Styl3r? :)

Styler je 12 nedomrdly fagan co neumi nez prudit Bloodman alespon o tom co dela neco vi a podle me mel dostat minimalne sanci to co ste mu vsichni udelali bylo nezlob se na me ale hnusny a srovnavat stylera s bloodem nemuzes.

Link to comment
Share on other sites

Nesrovnávám Bloodmana se Styl3rem... Jen jsem dal příklad. Já Bloodmana nemám rád asi tak, jako vy nemáte rádi Styl3ra.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Nesrovnávám Bloodmana se Styl3rem... Jen jsem dal příklad. Já Bloodmana nemám rád asi tak, jako vy nemáte rádi Styl3ra.

To že ho nemáš rád neznamená že nemohl dostat aspon sanci to ze sni nekolik hnupu ma osobni spory a zybtek blbcu se prida neznamena ze bude forum vest blbe

Link to comment
Share on other sites

Šanci měl. To že si tu nedokázal udělat pořádek, je už ale jeho věc. No a jediné, co tu asi udělal dobrého byla ta tabulka, nic víc. Ty jeho plány, které s fórem měl vedlo k jeho záhubě... Udělat tady z toho něco jako školu pro dementy, jo to byl hodněj dobrej nápad.

Link to comment
Share on other sites

celkem fajn konverzace :d od odchodu Marwina k Bloodmanovi :d :D

marwin odisiel a bloodman sa vrati ci co??...

 

Chod si to prečítať..

sak som cital len som domotany :d

 

to ze marwin odchadza viem a daco z bloodmanom sa tu riesilo aj som cital len som kus po zadu... :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...