Jump to content

[Webdesing] iv-mp.cz - Prvni portal pro IV:MP


Bartman

Recommended Posts

No víš, to bude tím že všechny práce které sem kdo posílá jsou katastrofický na úrovni amatéra, kteří si o sobě někteří i říkaj, že už to umí. To je mi z toho docela zle. Najde se tu asi 5 webdesignů, které jsem pochválil. Mezi jedny šťastlivce patří třeba TommyDesign. Najdou se tu kvalitní práce, ale to je asi 1% z 99%.

 

Ty mezi ně bohužel opravdu nepatříš.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myslis ze jako chcu patrit mezi nejakou uzasnou elitu Pawno.cz grafiky? :d ne opravdu o to nestojim, a to ze sou to stastlivci to asi pochybuju, neni na tobe neco uplne uzasneho ze by si mohli povyskocit radosti :). Ja nwm jak ty ale ja se stale ucim , celej zivot se clovek uci , bohuzel ja jsem u teto veci na zacatku , :)

Link to comment
Share on other sites

Heh, tak si nevěř ty vole :d Mě je to úplně u zadku. Celkově mi jsou tvoje názory u zadku, protože to co ty teď předvádíš před tebou předvádělo dalších X lidí, a někteří chytrý později dostali rozum. Takže mě tyhle tvoje básničky opravdu nijak nevyvedou z míry.

 

Začátečník jsi, ale pokud něco prezentuješ na internetu a chceš to ohodnotit, přijmi taky laskavě kritiku, ať už vypadá jakkoliv. A věř, že to co tady píšu já je jen slabota toho, co by ti napsali na vskutku profesionálním grafickým foru (prosím ne žádný dětský fora na principu php fusion).

 

Myslím, že tam by jsi se rozplakal. A neříkej mi, že by jsi neměl důvod tam psát. To mi opravdu neříkej, takovou blbost. Chceš vědět názor a hodnocení? Tady ho máš. Nesouhlasíš s ním? Tak mi polib prdel a neotravuj mě se svýma výlevama ze srdíčka.

 

Děkuji. Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

฿art*":3egdt2em]Myslis ze jako chcu patrit mezi nejakou uzasnou elitu Pawno.cz grafiky? :d ne opravdu o to nestojim, a to ze sou to stastlivci to asi pochybuju, neni na tobe neco uplne uzasneho ze by si mohli povyskocit radosti :). Ja nwm jak ty ale ja se stale ucim , celej zivot se clovek uci , bohuzel ja jsem u teto veci na zacatku , :)

Teď jsi napsal, že se učíš a jsi na začátku, tak proč to na Honzu vyjíždíš, když ti řekne kritiku? Jako správný nováček, by jsi ji měl přijmout a snažit se to vylepšit a ne že tu začneš žvanit, že jeho práce taky nejsou nic moc apod. Sakra hodnotí se tu práci Honzy nebo tvoje? Být tebou, tak si tyto své řeči nechám a jdu vylepšit chyby, které byly zmíněny. Já být tebou jsem rád, že někdo ti ty chyby řekne a ne, že ti jen tak flákne komentář s 0/10 nebo že je to humus.

 

Fakt, zamysli se nad sebou co tu předvádíš.

Link to comment
Share on other sites

ku*va vysvětlete mi všichni rádoby grafici jednu věc. Fakt mě zajímá.

 

To jako negrafik nemůže hodnotit? To jako grafik, který není tak geniální nemůže hodnotit?

 

ŘEKNU vám příběh.

 

grafik s nickem SUPRGRAFIK se rozhodne, že vytvoří portál. Udělá design a moc se mu líbí. Pošle to všem kámošům a protože ho mají rádi, tak mu napíšou, jak je to super, že nic lepšího neviděli. Je nadšený. Jde na pawno.cz. Napíše téma, kde chce hodnotit. Ale on nechce slyšet kritiku, chce si ještě víc namastit ego (protože, jak je jistě všem známo, chtíč je nekonečný). Ale, přijde člověk, co mu napíše pravdu. EJHLE! Ten nedělá grafiku, proč by mě to mělo zajímat. Ať se ukáže on. Přijde další člověk, co mu napíšu pravdu.. HAHÁ, ten nedělá tak skělý designy jak komentuje, tak co tady mele? A tak se dál baví, dál hádá, až mu radši všichni řeknou, jak je to pěkný, aby zavřel hubu.

 

A osobně si myslím, že to tady praktikuje většina pawnografiků.

Link to comment
Share on other sites

To si vydedukoval prosimte jak ? Boze to jsi tak dementni ze nepoznas premium od free tenplatu ? :d dobry no, a to ohledne profesionalniho hrafika, jestli se vamto nezda vase minus :)

Link to comment
Share on other sites

Eh ty se mi snad jenom zdá. Teď jsi mi potvrdil, že jsi skutečně kr**én :d No budiž, nechám tě v tom žít, že jsi profesionální grafik. Možná až budeš trochu starší si uvědomíš, na jakou pohádku sis to vlastně hrál. Už teď z tebe nemůžu :d

 

A prosimtě, vysvětli mi rozdíl mezi free šablonou a premium šablonou :d Oboje jsou to volně dostupné a šiřitelné věci, které jsi ty nedělal.

 

Nehledě na to, že práce na http://vcard.thlclan.com se dá jednoduše najít na warezu. Což vůbec opět nemění fakt, že jde o šablonu kterou jsi ty neudělal a stáhl z internetu.

 

Jsi k pláči, smíchu a možná se za tebe i stydím, že lidi jako ty vůbec existují. Je to ubohý.

Link to comment
Share on other sites

Eh ty se mi snad jenom zdá. Teď jsi mi potvrdil, že jsi skutečně hlupák (nadávka) :d No budiž, nechám tě v tom žít, že jsi profesionální grafik. Možná až budeš trochu starší si uvědomíš, na jakou pohádku sis to vlastně hrál. Už teď z tebe nemůžu :d

 

A prosimtě, vysvětli mi rozdíl mezi free šablonou a premium šablonou :d Oboje jsou to volně dostupné a šiřitelné věci, které jsi ty nedělal.

 

Nehledě na to, že práce na http://vcard.thlclan.com se dá jednoduše najít na warezu. Což vůbec opět nemění fakt, že jde o šablonu kterou jsi ty neudělal a stáhl z internetu.

 

Jsi k pláči, smíchu a možná se za tebe i stydím, že lidi jako ty vůbec existují. Je to ubohý.

A já si říkal, proč má na webu, že bydlí v New Yorku :d

Link to comment
Share on other sites

Ohh paradni no nwm proc ale prijdes mi taky k placi jelikoz ja si tuhle sabblonu koupil na themeforest a jestli ti to vadi ze jsem si nekodoval sam ten web tak to bude asi tim ze jsem precez jenom grafik ne koder ;) ale myslim ze casem pochopis ze i lidi maji sanci a ze super stroje jako jsi ty jsou jen stroje :DDd nevim proc se me snazis napadat za kazdou picovinu , asi jses uz tak uhobej . Nezapomen po chvilce hledat pravopisne chyby a snazit se me strapnovat. Zapomel jso na jedno :) ze ja uz nic jinyho nez hnus a spinu od tohohle fora necekam :) normalni lidi se odsud vytratily a ti co ne tak jsou porad v pohode na skype :) ale kokoto ti zustavaji zde :) a nezapomen napsat ze jsem tkyk kkt ;)

Link to comment
Share on other sites

฿art*":27wnjci3]Ohh paradni no nwm proc ale prijdes mi taky k placi jelikoz ja si tuhle sabblonu koupil na themeforest a jestli ti to vadi ze jsem si nekodoval sam ten web tak to bude asi tim ze jsem precez jenom grafik ne koder ;) ale myslim ze casem pochopis ze i lidi maji sanci a ze super stroje jako jsi ty jsou jen stroje :DDd nevim proc se me snazis napadat za kazdou picovinu , asi jses uz tak uhobej . Nezapomen po chvilce hledat pravopisne chyby a snazit se me strapnovat. Zapomel jso na jedno :) ze ja uz nic jinyho nez hnus a spinu od tohohle fora necekam :) normalni lidi se odsud vytratily a ti co ne tak jsou porad v pohode na skype :) ale kokoto ti zustavaji zde :) a nezapomen napsat ze jsem tkyk kkt ;)

Ztrapňovat tě nikdo nemusí, jelikož to děláš sám. ty se nazýváš grafikem a vymlouváš se, že nejsi coder a proto máš web od někoho jiného? Tak proč sis neudělal návrh ty profi grafiku a pak ho nedal někomu nakodovat? Neříkej, že ne codera nemáš peníze, protože určitě super webdesigner musíš mít dost zakázek.

Link to comment
Share on other sites

Dobry den webdesign jsem si od Barta obědnal já na základě několik jeho referencí a dřívější spolupráce . Tento design pokud vím dělal něco kolem dvou dní a já jsem s jeho prací naprosto spokojen. K tomu jak zde někdo se snazil být vtipný výrokem že přý se snažím kopírovat sa-mp.cz tak asi neozná rozdíl mezi gta sa a gta iv (léčit se u doktora přes oči) mimo jiné sa-mp.cz je kopie sa-mp.com (dokonce stejná doména mimo národnostní). Ano mám podobný styl domény Vadí ? POSER SE. I kdybych si šel koupit jakoukoli doménu tak do toho jaká to je nikomu a už vůbec né někomu z nějakého fora není ale absolutně vůbec nic. Míru zdar soudruzi. (Ano jsem komunista).

Link to comment
Share on other sites

Běžte si hrát tu vaší pohádku na serioznost někam jinam. Tady na to nikdo zvědaví :d Fakt, teda, pánové vy mě dneska dostáváte. Tohle mě přímo dorazilo :d

 

PS: Když už chceš psát jako seriozní člověk a pravopisně, tak se prvně vůbec nauč gramatiku. Vždyť tam je jedna hrubka vedle druhé :d Hlavně že Vám píšeš s velkým V, ale že obědnat se píše objednat je ti jedno. No takových nesmyslů a naprosto dětských hrubek je tam plno. Styď se že sem ještě vůbec píšeš. :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Pekne, Ondreji Lázničko, alias Ewwe. Abys napsal takovej brak, tak sis zalozil dalsi ucet?

Ps: sa-mp.cz neni zadna kopie sa-mp.com

Ani ne tak kuli tomu jako protoze jsem zde skoncil a nechal si puvodni ucet zrusit ale nedalo mi neozvat se....

PS. Neni kopie ? Si me rozesmal hele ....

Mimochodem si strašnej king ze se umis podvat na whois a vyhled si stejny ip na foru fakt machr :rap:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja se nemusim divat na ip, je to do odi bijici.

 

Jsi fakt typicke decko. Hrajes si na sera zemekoule a strasne chytrejo, ale kdyz te nekdo odhali, tak zacnes nadavat. Jsi fakt k smichu.

 

Ps:ano neni kopie

Link to comment
Share on other sites

Ale ja se nemusim divat na ip, je to do odi bijici.

 

Jsi fakt typicke decko. Hrajes si na sera zemekoule a strasne chytrejo, ale kdyz te nekdo odhali, tak zacnes nadavat. Jsi fakt k smichu.

 

Ps:ano neni kopie

No zrovna ty mi neco povidej o decku ..

BTW kde sem ti nadaval ? Nevsiml sem si ?

O serovi zemekoule tady taky nikdo nemluvil ja se jen vyjadril k tomu ze tady buzerujete lidi akorat rejpat umis ale od tebe sem nic nevidel ze by si udelal nejakej webdesign ...

PS .Neni jo ? Tak to mas asi stary informace mladej .....Podivna shoda subdomen ze forum.sa-mp.com >> forum.sa-mp.cz ale to neni kopie podivna shoda zamereni ze ? Jo pravda sa-mp.cz a com neni mozna kopie protoze Siedler na hlavne web nesere jako na .com to je tak jedinej rozdil ze to ma propracovanejsi jinak je to to same .

 

Postourejsi EGO a dej mi ban udělá ti to radost ....I kdyz na me to nejak zvlast neplati ....

Link to comment
Share on other sites

LOL ty jsi blbec

A pak kdo tu komu nadává .Jinak na to že jsi "Majitel" Firmy a fora mas docela zajímavý vystupování :) ,,,,,Stim to asi daleko nedotahnes no nic musim jit neco delat uz se ti tu smejem docela dlouho musíme taky něco dělat všichni holt nedostaneme vše zadarmo jako jiní lidé .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...