Jump to content

[Webdesing] iv-mp.cz - Prvni portal pro IV:MP


Bartman

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tyvole... xD

Takže - Header je naprosto šukujíce odfláknutý a je tam spoustu nevyužitého místa... proč proboha tak mega header?! + ty tlačítka tam... hrůza

Mi by se to líbilo kdyby si tam odstranil ten header... a na hoře bylo nějaké jednoduché logo.. obsah by mohl zůstat stejný, akorát je to moc prázné... a je to hrozné jak je to prázdné jinak obsah grafický se mi v celku líbí

Link to comment
Share on other sites

aha jojo fakt paradni rada kamo :d

prosim ukaz mi jak mam udelat header do GTA IV kdyz nemam GTA IV :) prosim predved ne fakt jsem zvedavej , ne primo nadrzenej na tu tvoji prácičku :?)

Link to comment
Share on other sites

Tak jinak, aby jsi to pochopil. Je to nechutný.

Víc psát nebudu, protože na to teď nemám náladu. Je to nechutný od barevné kombinace, typografii, rozložení i zpracování. Není tam ani jedna věc, která by byla dobře. Je to spatlanina všeho možného. Prostě hnus.

 

Jestli hodláš tohle skutečně spustit na doméně iv-mp.cz, prosím odpusť si tam to .cz, ať se za tebe nemusíme stydět. Děkuji, to je vše co jsem k tomu chtěl říct.

Link to comment
Share on other sites

Co to je ? :)

 

Upřímně, ty něco v té grafice umíš, jenže nevíš, jak to použít. Takovéto designy splácané za pár minut jsou k ničemu. Správný webdesign se dělá několik dnů, takže to není tak, že odpoledne vezmeš zakázku a večer máš splněno. Jestli teda tohle dokážeš, tak to Tě obdivuji, ale ta práce musí být ukázková a né tohle :)

 

Zkoušej dál, třeba to i půjde. Ale prosím, neházej semka každý tvůj pokus. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Ingition: tak doprdele nwm jestli mas 50 dioptrie nebo mas dalekohled naopak :d

rikam ze jsem delal jen webdesing :d snad uz to vidis dobre :d

hmm zajimalo by me jestli si taky nekdy zacinal nebo jestli si udelal hnedka desing lepsi nez Apple a Google dohromady tvl :d fakt dobrej

hele reknu ti to takhle kritizovat , ano to umi opravduu kazdej :) ale napsat co je spatne je uz bohuzel trochu problem

BTW ty tvoje nektery desingy taky nejsou buhvi co na to za koho se povazujes :)

Diky :) Stupid asshole :d

Link to comment
Share on other sites

฿art*":f0m1xox5]tak doprdele nwm jestli mas 50 dioptrie nebo mas dalekohled naopak :d

rikam ze jsem delal jen webdesing :d snad uz to vidis dobre :d

hmm zajimalo by me jestli si taky nekdy zacinal nebo jestli si udelal hnedka desing lepsi nez Apple a Google dohromady tvl :d fakt dobrej

hele reknu ti to takhle kritizovat , ano to umi opravduu kazdej :) ale napsat co je spatne je uz bohuzel trochu problem

BTW ty tvoje nektery desingy taky nejsou buhvi co na to za koho se povazujes :)

Diky :) Stupid asshole :d

Ale také je pravda, že málo kdo umí unést kritiku, že? :)

Link to comment
Share on other sites

฿art*":3olkcgrp]

BTW ty tvoje nektery desingy taky nejsou buhvi co na to za koho se povazujes :)

 

Za koho se považuje ? Něco mi uniklo ? Nejsem tu pořád, tak nevím :)

Link to comment
Share on other sites

A já nevím kolikrát ti mám říkat, že já tu řeším tvůj webdesign. Nebo jsi to nedokázal pochopit? Četl jsi někde něco, kde bych o sobě říkal že jsem všemocnej grafik? Četl jsi to? Já tady nikdy nic o sobě netvrdil. A že jsem ti nic nenapsal co je špatně? V tom případě si kup brýle ty. Protože vše co jsem vyjmenoval je špatně a to v každém detailu. Tady není co říkat špatně. Protože ty by jsi se měl naučit správnou barevnou kombinaci, správné využití a použití typografie, naučit se jak správně rozdělit stránku a jak ji správně rozpoložit. Měl by jsi se naučit samotné základy pro tvorbu webdesignu.

 

Ani jedno nemáš, ale hlavně že máš hubu plnou keců, se kterýma dokážeš zpochybňovat ostatní.

Link to comment
Share on other sites

Mozny bych ji snesl ale nikdy sem ho nevidel napsat neco dobryho , jen komentuje jak je vsechno hrozny co se tyce grafiky, a to ne jen u me :d u me se stim pocita ;) ale u jinych ne :)

BTW tohle vypovida za vse :d

Link to comment
Share on other sites

฿art*":2e164mwy]Mozny bych ji snesl ale nikdy sem ho nevidel napsat neco dobryho , jen komentuje jak je vsechno hrozny co se tyce grafiky, a to ne jen u me :d u me se stim pocita ;) ale u jinych ne :)

Ale když se na to podíváš, tak on má pravdu, já taky kdysi vyváděl, protože mně sral, ale když jsem se nad tím zamyslel, tak on měl pravdu. Být tebou se nad tím zamyslím a kouknu se na to co jsi vytvořil a porovnej to s lepšíma webdesignama, co najdeš např. na deviantart.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...