Jump to content

Wecors.cz - Styl3rův další fail


fear

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakubes ale ty si neuvedomuješ že tvoje klamanie,kopirovanie atd čo si tu narobil môžeš mať problem ak budeš chcieť podnikať ked každy ta bude poznať a každy bude davať ruky preč od teba

 

Skús si dať tvoje práce webtrh a potom ta tam vyzleču aj s trenirek od tej kritiky ktorú si zaslužiš

Link to comment
Share on other sites

Jakubes ale ty si neuvedomuješ že tvoje klamanie,kopirovanie atd čo si tu narobil môžeš mať problem ak budeš chcieť podnikať ked každy ta bude poznať a každy bude davať ruky preč od teba

 

Skús si dať tvoje práce webtrh a potom ta tam vyzleču aj s trenirek od tej kritiky ktorú si zaslužiš

No nechcem si niako styl3ra zastávať ale ty máš čo hovoriť o webtrhu ake tam máš meno.. To skôr sám o sebe píšeš lebo ty si klamár aj na webtrhu to písali ;)

PS: Toto hovorí myslím že za všetko http://webtrh.cz/165671-podnikanie-volnej-nohe

Link to comment
Share on other sites

Ake klamanie killer ? Myslim ten topic kedy bol zakladany ? Určite ten grafik ma v podstate oklamal

Toto som myslel

 

Patrik017 je nejen právoplatným členem klubu Porouchaných uživatelů Webtrhu ale má také sklony nemluvit pravdu.

Jen chci ušetřit čas Webtržníkům kteří chtějí pomoci, Patrik017 píše jen aby řeč nestála.

Link to comment
Share on other sites

Nošak to bol ten webdesign ktorý stiahol nemenovaný grafik z netu :-) Ale s tym človekom som si to vyriešil a sa mi ospravedlnil :-) takže nie je tu čo riešit :-)Myslim na webtrhu :-) Prosim o zamknutie tohto nesmyselneho topicu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...