Jump to content

Wecors.cz - Styl3rův další fail


fear

Recommended Posts

Zdravim, dámy, pánové a vy co se cítíte něco mezi! Takže rozhodol som sa, spolu s jakubesom založiť nový projekt. O čo by šlo? Šlo by o neziskový projekt, grafické štúdio pre ľudí ktorí si nevedia spraviť vlastné logo, banner, header a možno aj design. Doménu aj hosting máme názov bude WECORS.cz čo znamená WE ako webdesign, CO ako code, RS ako redakčné systémy. Budeme ponúkať široký výber free grafiky ktorú si budete môcť stiahnuť vo formáte .psd a upraviť sami podľa seba. Nebudeme za malichernosti ako logo a banner pýtať peniaze, predsa nie sme žiadny neľudia a žgrloši.

 

A preto vyhlasujeme nábor grafikov do tímu (česky týmu). Hľadáme ľudí ktorí majú čas a chuť vytvárať pre studio rovnako ako pre userov grafické práce. Naozaj budeme neziskový projekt t.j že vaša práca bude skôr spočívať v zábave a dobrom pocite že ste na studio niečo prispeli. Projekt plánujeme spustiť čoskoro, len čakáme na design ktorý už usilovne pripravujeme.

 

Dúfame že sa niekto ozve a nebude mu vadiť že v tíme (týme) je aj nechvalne známy jakubes ktorý na tomto fóre urobil mnoho zlého no odčiniť to žiaľ, už nieje možné. Lenže grafické štúdio a diskusné fórum sú dve rozdielne veci. Takže kto by mal záujem píšte na nižšie uvedené kontakty.

 

skype FeaR (já) - "nemej007" (bez úvodzoviek)

skype jakubes - "jakubes72"

steam FeaR - "pucmenn"

steam jakubes "jakubes"

ICQ FeaR - 440519169

 

Ďalej sa viac o projekte môžete dozvedieť na našej webovej adrese -> http://www.wecors.cz . Ďakujeme za čas ktorý ste obetovali pre prečítanie tohoto článku a zatiaľ zdar! :)

 

----------------------------------

PS: Nemáš zájem? Nekomentuj, díky

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Číst umím, jen vyjadřuji svůj názor :)

ale on ľudí výslovne požiadal aby nepísali keď nemajú záujem, to ti dalo toľko námahy kliknúť na SZ?

Link to comment
Share on other sites

Číst umím, jen vyjadřuji svůj názor :)

ale on ľudí výslovne požiadal aby nepísali keď nemajú záujem, to ti dalo toľko námahy kliknúť na SZ?

Proč bych měl psát sz?

BTW: nikomu toto nedoporučuji, ten zdroják jejich 'webu' je hrozný :d

Link to comment
Share on other sites

Že by CODE napsané nahoře vpravo? :eh:

no, áno to jest pravda. Úvodná stránka bola robená "z úzkosti" a nebola dostatočne prepracovaná. To sa však nebude dať povedať o designe ktorý bude na WECORS-e

 

QWER, neviem, možno nerozmýšlaš ale na to studio nebudú chodiť len ľudia z tohoto fóra. Tu sme napísali len preto, ak by mal nejaký človek čo doma sedí na riti a nerobí nič, mal chuť prispieť svojou šikovnousťou do studia :angel:

Link to comment
Share on other sites

Mám otázku.. Proč to neprezentujete až když bude web hotov? Koho zajímá stránka kde je napsáno, za tolik a tolik % bude web hotov? :d

 

pretože to snáď nebudeme spúšťat bez tímu (týmu) nie? Načo bude studio bez obsahu? :)

Link to comment
Share on other sites

Že by CODE napsané nahoře vpravo? :eh:

no, áno to jest pravda. Úvodná stránka bola robená "z úzkosti" a nebola dostatočne prepracovaná. To sa však nebude dať povedať o designe ktorý bude na WECORS-e

 

Myslím si spíš, že budou podobně vypadat výsledky kódování.

 

WTF? :o




WTF #2


WTF #3

WECORS.CZ                                            

WTF #4


Existuje h1 - h6 ;) :

WECORS.CZ....
,,Zdravíme všechny!"
,,Naco se můžete tešit?"
,,Koho hledáme?"
,,Stav webu"

WTF #5





Double fail:

                 

 

A nevěděl jsem, že tag je nepárový :d






 

Kombinace HTML a XHTML zápisu :laugh:

Prostě jeden velkej FAIL!

 

:laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Nebudeme za malichernosti ako logo a banner pýtať peniaze, predsa nie sme žiadny neľudia a žgrloši.

Tak tohle mě fakt pobavilo. Takže ti, co se tím živí, jsou nelidi? LOL. Až se budete muset sami živit, jsem zvědav, zda stále budete mít čas dělat zadarmo :v:

Link to comment
Share on other sites

Nebudeme za malichernosti ako logo a banner pýtať peniaze, predsa nie sme žiadny neľudia a žgrloši.

Tak tohle mě fakt pobavilo. Takže ti, co se tím živí, jsou nelidi? LOL. Až se budete muset sami živit, jsem zvědav, zda stále budete mít čas dělat zadarmo :v:

 

Lukáš, ja nedokážem od človeka za banner vypýtať peniaze...niekto musí nejako začať :) a navyše sú s tým starosti keď bereš peniaze. Vlastný účet, živnosť, legálny photoshop atď!

Link to comment
Share on other sites

Nebudeme za malichernosti ako logo a banner pýtať peniaze, predsa nie sme žiadny neľudia a žgrloši.

Tak tohle mě fakt pobavilo. Takže ti, co se tím živí, jsou nelidi? LOL. Až se budete muset sami živit, jsem zvědav, zda stále budete mít čas dělat zadarmo :v:

 

Lukáš, ja nedokážem od človeka za banner vypýtať peniaze...niekto musí nejako začať :) a navyše sú s tým starosti keď bereš peniaze. Vlastný účet, živnosť, legálny photoshop atď!

Nejsi ty náhodou Styl3r?

 

Mluvíš tak, jako by jsi byl v týmu.. v něm jsou podle informací 2 lidi... fear a ty.. takže asi pápá :wave:

Link to comment
Share on other sites

Nebudeme za malichernosti ako logo a banner pýtať peniaze, predsa nie sme žiadny neľudia a žgrloši.

Tak tohle mě fakt pobavilo. Takže ti, co se tím živí, jsou nelidi? LOL. Až se budete muset sami živit, jsem zvědav, zda stále budete mít čas dělat zadarmo :v:

 

Lukáš, ja nedokážem od človeka za banner vypýtať peniaze...niekto musí nejako začať :) a navyše sú s tým starosti keď bereš peniaze. Vlastný účet, živnosť, legálny photoshop atď!

 

to sou teda fakt brutální starosti ... Naco legální fotošop ? Ani neříkej že máš nelegální ! Jinak jako i kdybys to dělal v nelegálním nechápu jaký to má vliv na grafiku :eh:

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle mě fakt pobavilo. Takže ti, co se tím živí, jsou nelidi? LOL. Až se budete muset sami živit, jsem zvědav, zda stále budete mít čas dělat zadarmo :v:

 

Lukáš, ja nedokážem od človeka za banner vypýtať peniaze...niekto musí nejako začať :) a navyše sú s tým starosti keď bereš peniaze. Vlastný účet, živnosť, legálny photoshop atď!

 

to sou teda fakt brutální starosti ... Naco legální fotošop ? Ani neříkej že máš nelegální ! Jinak jako i kdybys to dělal v nelegálním nechápu jaký to má vliv na grafiku :eh:

asi to bude kvalitnější :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Ako už povedal kazlik :d. Fajn code :d

Gratulujem k .cz :d Co ja viem ked som videl code zvracal som a neviem či by niekto od Vás niekedy chcel web(code) :d

Držím palce

Link to comment
Share on other sites

Mám otázku.. Proč to neprezentujete až když bude web hotov? Koho zajímá stránka kde je napsáno, za tolik a tolik % bude web hotov? :d

 

pretože to snáď nebudeme spúšťat bez tímu (týmu) nie? Načo bude studio bez obsahu? :)

Takže pokud to dobře chápu, tak ty ještě nemáš ani web a čekáš, že se k tobě někdo přidá a udělá ti reference zadara? :d :D :d :D To mně pobavilo. Na tomto tématu a i příspěvcích se dokazuje, jak lidi umí pobavit.

Link to comment
Share on other sites

neřešíme blbečky :)

 

Petr a ty si myslíš že to ľudí nebaví? Na tomto dávno stratenom fóre nie ale inak hej.

 

LOCK tejto témy nepotrebujem tu vidieť vaše dementné príspevky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...