Jump to content

[Webdesing] Portfolio


Bartman

Recommended Posts

To pozadí je super :) Ale tvůj design ne :/

 

Proč ? Vypni si to pozadí ve photoshopu. To pozadí ti na první pohled udělá dobrý dojem, jenže prvky webu to zkazí :(

 

* Kapka napravo je co.. Logo ? Jestli obchoduješ s deštěm, tak to Ti držím palce.

* Ikony v "headeru" se tam opravdu nehodí.

* Oddělení částí webu hnusnou černou čárou, tak to jsi taky neudělal dobře.

* Ikona bárta.. Toho jsi stříhal asi hodně narychlo, co ?

* Tvé "skilly" v programovaní tam teda nesedí. Podívej, jak máš odsazený text a kde máš ty hvězdičky ?

* Ikony sociálních sítí jsou taky odfláknuty a strašně daleko od sebe.

* A to Tvé "menu" v patičce nemyslíš vážně, že ne ?!

 

Background stáhnutý z internetu a obsahová část na pár minut. Co jsi na tom dělal 4 hodiny prosim Tě ? :)

Link to comment
Share on other sites

Styl, jakým si to udělal se mi líbí. Jen opravdu změnit to pozadí a mělo by to být lepší. Dá se říct, že bych možná udělal jinak ikonky a to rozložení, ale jinak krom toho pozadí, je to pěkné.

Link to comment
Share on other sites

Mně se to náhodou docela líbí. :)

Ta patka chce ještě trošku dodělat, ale jinak dobrý. :thumbup:

Kdyby si to předělal do webový podoby (HTML, CSS + animace v JQuery) měl bych docela i zájem.

 

PS: díky, že využíváš mou službu NahrajFotku.cz :d

Link to comment
Share on other sites

Protože je to z 80% předělaný systém k obrazu svému. A jen málo zůstalo původního.

 

Ale stále to jede na nějakém systému! Já vás nechápu ?! Proč se vždycky hned zbavujete copyrightu ? Tak to není vaše a co má být ? Za tohle vás nikdo pomlouvat nebude, ale jakmile to smažete, už si na vás každý ukazuje.

 

Ikdyž tam upravíš 99%, pořád je tam něčí kořen, který to celé pohání.

Link to comment
Share on other sites

Djdve ? :d tvou sluzbu jo? :DD aha dobry no az na to ze to je sluzba Yumstudia jen ta domena je tvoje tak se prosimte nechlub necim co neni tvoje dik.

A nakodovany to mam jestli to chces videt tak mi napis.

 

Jinak vsem ostatnim dekuju , za pripominky a rady , neni to nic extra je to jen uvodni strana toho portfolia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...