Jump to content

Zemřel bývalý prezident Václav Havel


Roox

Recommended Posts

Hnátku, přečti si laskavě kdo Havel byl a co udělal. Takovou mrdku co jsi napsal, bych tě normálně zkopal. Vůbec nechápu, jak ty si můžeš dovolit o něm psát takové nesmysli. Ale co já bych se tady namáhal, tady je to idiot vedle dementa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hnátku, přečti si laskavě kdo Havel byl a co udělal. Takovou mrdku co jsi napsal, bych tě normálně zkopal. Vůbec nechápu, jak ty si můžeš dovolit o něm psát takové nesmysli. Ale co já bych se tady namáhal, tady je to idiot vedle dementa...

Přesně jsi to vystihl, jen to trochu doplním..

 

Jaké vedení takový členové..

Až vedení dostane rozum a smaže zbytečné sekce.. Odpad, Všechno možné, tak až poté se může očekávat od členů, že budou normální. Nejdříve musí být normální vedení a až pak se to může chtít od členů.

Link to comment
Share on other sites

Hnátku, přečti si laskavě kdo Havel byl a co udělal. Takovou mrdku co jsi napsal, bych tě normálně zkopal. Vůbec nechápu, jak ty si můžeš dovolit o něm psát takové nesmysli. Ale co já bych se tady namáhal, tady je to idiot vedle dementa...

Přesně jsi to vystihl, jen to trochu doplním..

 

Jaké vedení takový členové..

Až vedení dostane rozum a smaže zbytečné sekce.. Odpad, Všechno možné, tak až poté se může očekávat od členů, že budou normální. Nejdříve musí být normální vedení a až pak se to může chtít od členů.

Bravo, právě jsi vyhrál cenu za největší hloupost a nesmysl, co jsi tady napsal. Ty mi chceš říct, že ty píšeš takové mrdky a urážky defakto na celou ČR jen proto, že je tu volnější režim? No promiň, ale ty jsi skutečně dement.

Link to comment
Share on other sites

A v čem taková témata vadí? Sledovat je nemusíš. Proto jsou nadpisy.

Ale řekni mi jaký důvod to má? Proč to tu je? Na forum se má diskutovat o daných sekcí.. Kdybych chtěl diskutovat o tom, že někdo umřel, tak bych šel na chat.. Dáváte za spam Vary a přitom tyto 2 sekce jsou 1 velký spam..

Link to comment
Share on other sites

Petr Hnátek, jenže to co píšeš není diskuze, bez infa se nedá diskutovat a to co píšeš jsou leda tak sračky a jak jsem říkal na začátku topicu, udělal si z toho opět off topic, jako z každého topicu kam napíšeš...

Link to comment
Share on other sites

A v čem taková témata vadí? Sledovat je nemusíš. Proto jsou nadpisy.

Ale řekni mi jaký důvod to má? Proč to tu je? Na forum se má diskutovat o daných sekcí.. Kdybych chtěl diskutovat o tom, že někdo umřel, tak bych šel na chat.. Dáváte za spam Vary a přitom tyto 2 sekce jsou 1 velký spam..

Neřeš to tyvole, jak psál lukáš , nesleduj nečti, když tě to nezajímá, ty sekce jsou jednak pro statistiky , jednak pro to aby se tu něco dělo a jednak pro nás,aby jsme si mohli psát o čem chceme.

Link to comment
Share on other sites

Hnátku, přečti si laskavě kdo Havel byl a co udělal. Takovou mrdku co jsi napsal, bych tě normálně zkopal. Vůbec nechápu, jak ty si můžeš dovolit o něm psát takové nesmysli. Ale co já bych se tady namáhal, tady je to idiot vedle dementa...

Přesně jsi to vystihl, jen to trochu doplním..

 

Jaké vedení takový členové..

Až vedení dostane rozum a smaže zbytečné sekce.. Odpad, Všechno možné, tak až poté se může očekávat od členů, že budou normální. Nejdříve musí být normální vedení a až pak se to může chtít od členů.

 

Členové tu budou normální, až odsuď zmizí retardi jako jsi ty. Jsi ostuda tohohle národa Hnátku.. Styď se. Budiž ti omluvou tvůj nízký věk.

Link to comment
Share on other sites

Ano jak uz mnozi z rad inteligentnich uzivatel rekli "Byl to moudry muz." . Dnes sem se dival na CT2 (nebo 1 ted nevim) na reportaz o tomto velikanovi. Byl to celosvetove znaby bojovnik za prava obcanu, bojoval proti utiskovatelum, byl to bojovnik nasi vlasti. Dostal nekolik oceneni za mir. Dalajlama byl jeho pritel (a to uz o cloveku neco vypovida). Neustale se angazoval v politice i po tom co opustil hrad. Byl to nejlepsi radce

nasich politiku. A ted co? Dalsiho takoveho vudce nemame. Pokud se politici nebudou ridit Havlovim odkazem budeme se za nekolik let topit ve sr*ckach. Kdo o nem rika ze byl spatny clovek je blazen. Ano sice kdyz jeho zena lezela na smrtelne posteli tak chodil za jinou, ale soudit tento pribeh neni nase vec, nikdo z nas nevi co se doopravdy delo. Dle meho nazoru od dob TGM to byl nejlepsi a nejvyznamejsi prezident naseho naroda. A vsimnete si ze v mediich minimalne slysite Pa Ex-Pezident Vaclav Havel. Spis se mu neustale rika Nas Pan Prezident Vaclav Havel.

Link to comment
Share on other sites

aha...a ja uz zac videl nejaky konspiracni teorie...v dnesni spolecnosti clovek nikdy nevi...no stejne...kdo nevite co dokazal tak se koukejte a kdo vi co dokazal tak koukejte taky abyste si to hezky pripomnely ;)

Link to comment
Share on other sites

Poctu ti havely byls jeden z tých odvážnych ludi čo sa bily za naších bratov čechov ja osobne si vážim ludi čo v tej dobe dokázaly take veci ako zorganizovat odboj ked im hrozila smrt riskoval pre slovakov aj cechov zivoty a nic nechcel a byl i dobrý prezident vzdávam poctu a uprimnu sústrasť

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nebyl Havel, nebyla by Česká Republika taková jaká je, on jediný se postavil za naši zem , jako za zem, kterou Miluje , a za kterou by položil život..

 

 

 

DĚKUJEME PANE PREZIDENTE

Link to comment
Share on other sites

Můj příspěvěk nebyl off-topic, naopak byl k tématu. taoto forum je hostováno v české republice a platí tu právo, že každý člověk může vyjádřit svůj názor. Pokud se ti můj názor nelíbí, tak ho nekomentuj.

Akorat ze hodne velkej podil na tom aby si to pravo mnel, ma prave ten Havel kterymu tu nadavas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Až mi kape slza při pohledu na to, kolik lidí bylo zapálit svíčku. Jde krásně vidět, jak je národ banda tupých ovcí, velice snadno ovlivnitelná medii. Mnoho z těch, co událost považuje za tragickou, tak činí proto, že jim to tak bylo vsugerováno ze strany medii (respektuji cizí názor, ale většina z nich neví o Havlovi zhola nic).

 

Jeho podíl na sametové revoluci je velký, za což si zaslouží uznání. Druhá věc je, že díky němu komunisté pouze vyměnili politickou moc za moc ekonomickou - možná byl jenom loutkou v pečlivě naplanovaném převratu, ale to jsou jenom spekulace, které objasní až čas a zveřejněné archivy, to je ted nepodstatné. Velmi zajimavý, je ale jeho postoj k Sbrsku - mimochodem on vymyslel pojem humánní bombardování a jako náš vrcholný státní představitel plně podporoval neoprávněný masakr v Sbrsku ze strany NATO (a podpořily tak albásnkou teroristickou organizaci (UÇK, která etnické čistky vyprovokovala). havel byl také součástí Řimského klubu, který hlásá, že je třeba potlačit lidská práva a zavést globální světovou nadvládu a tato vláda každému regionu bude nařizovat, kolik obyvatel smí mít a chcou i za pomocí násilí regulovat počet obyvatel na zemi. Připadá vám to stále, jako ideály charty 77, kde je pan Havel podepsaný?

 

V rozhlasu hráli Havlovi na počest písničku od Karla Kryla. Karel se musel v hrobě obracet. Karla jsme si sami zabili, zatímco Havlovi chodíme zapalovat svíčky :(.

 

..uznání si určitě zaslouží, každopádně není všechno tak růžové, jak to media prezentují.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nebyl Havel, nebyla by Česká Republika taková jaká je, on jediný se postavil za naši zem , jako za zem, kterou Miluje , a za kterou by položil život..

 

 

 

DĚKUJEME PANE PREZIDENTE

 

 

meleš kraviny

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nebyl Havel, nebyla by Česká Republika taková jaká je, on jediný se postavil za naši zem , jako za zem, kterou Miluje , a za kterou by položil život..

 

 

 

DĚKUJEME PANE PREZIDENTE

 

 

meleš kraviny

Souhlasím s F.R.A.J.T.R.. Kdyby se on nepostavil za naší zem, tak jsme možná byl bohatší stát.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby nebyl Havel, nebyla by Česká Republika taková jaká je, on jediný se postavil za naši zem , jako za zem, kterou Miluje , a za kterou by položil život..

 

 

 

DĚKUJEME PANE PREZIDENTE

 

 

meleš kraviny

Souhlasím s F.R.A.J.T.R.. Kdyby se on nepostavil za naší zem, tak jsme možná byl bohatší stát.

 

Za to může ale naše zkurvená vláda :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...